Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

Tydzień mnie nie było i mam tyle do nadrobienia ze hej :cool1: cała noc bede siedzieć i czytać zaległosci:

Takie małe info o moich stworach bo jak czytałam teraz wzglednie to ktoś chciał :
1.suczka po sterylce nie konfliktowa lubiąca sie bawic.Tłucze po całosci swego przyszywanego braciszka :diabloti: taka łobuziara ( w moim banerku to ta czarna)
2.Facet łobuz dominujacy nie przepada za innymi lubiacymi rzadzic facetami << typowy dzentelmen suczką zawsze ustepuje, straaaaaaaaszny łakomczuch ;) ( malamut w banerku)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm Żaba ty sie zmiescisz ,ale Dawid nie :D serio ja mam tylko peguota(peżota:D) A CZarek z kają zajmują prawie całą tylną kanape!I 1 osoba by sie tam wcisła ,ale 2 juz nie :) szczegolnie ,ze Czarek nieprzepada za obcymi!Na zlocie bedzie miał socjalitejszyn:P
Nie przepada również za samcami swego gatunku! Ale odkad jest u mnie ani razy nie walczył z psem ! To typ szczekająco-ujadający!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]KOchani co do domku nr. 3 [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Pay dziś do Morska dzownił i jest 3 domek chyba troszke dalej niz te dwa pozostałe. Jesli są chętni to piszcie bo wstepnie 3 domek jest zareserwowany. Pay w ciagu kilku dni musi to potwierdzić.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]PAGAJ-czarna M-nick pod logo-tył sam adres[/B]

[B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek[/I][/B]

[B]2.Linka -domek[/B]

[B]3.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka czarna S-nick na rękawie-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B]4.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]5.AnTu - namiot [/B]

[B]6.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka czarna XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B]7.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]8.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka granatowa M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I][/B]

[B]9.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]
[B][/B]

[B]10.Zaba14+[/B][B]osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka biała M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B]11.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(pod znakiem ?)[/B]

[B]12.lucy*+1 osoba+pies-[/B][B][I]domek+[COLOR=red]koszulkaczarnaM-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=red]+koszulka niebieska M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I][/B]

[B]13.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B]14. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka czarna XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B][I]15[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka czarna M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]16.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]17.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]18.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B]19.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

20.[B]Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]21.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]22.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B]23.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]24.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]25.rebellia+ pies+[COLOR=red]koszulka[/COLOR][/B]

[B]26.usia+osoba+2 psy- namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]27.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]28.KalinaM+1osoba+1pies-namiot+[/COLOR][COLOR=red]koszulka niebieskaS-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

[B]29.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaXL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]


[B]30.Diana14+1 osoba+2 psy+ domek nr 3[/B]

[B]31. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]32.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot[/B]

[B]33.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]34. Jatka+1 osoba+1 pies+domek nr 3[/B]

[B]35.Lilly*+1 pies+namiot[/B]

[B]36.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]sprawdzić czy nie ma błędów jak tak to zaraz poprawie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mi wyszło 38 psów i 57 osób wiec coś w podobie ale fakt jest faktem na tej liscie trudno zliczyć :eviltong: czym wiecej osób bedzie tym lepiej:)
Ja jeszcze małe pytanko: czy mozna jechac z przyczepą zamiast namiotu ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']halo halo!!!!czy z innego forum mozna kogos zabrac??czy to bedzie nie bardzo ok??co Wy na to??im wiecej tym fajniej:D ale bez waszego zdania niczego nie bede robic ani pisac nigdzie..[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Ja myśle, że mozna.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...