Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mam;). Tak dokładnie moje psieki to Mika i Tares:loveu:. Mika czystej krwi czarno-biało-brązowy kundelek:diabloti: a Tares to ON.
Teraz jedziemy w kwietniu na wystawę ONków dopingować rodzicom Taresa a dokładniej spotkać się z państwem od których mam Taresa raczej z ich hodowli;). On jeszcze na wystawy za mały.:diabloti:
Mika to miejscowa lady:diabloti:. dwóch kawalerów stara się o nią. Mika to już starsza dama 8 lat.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie black dołączysz do grupy yorkomaniaków

nie wiem jaki miałaś zawsze stosunek do tej rasy (wiele osób zanim pozna lepiej yorki myśli że się do niczego nie nadają) a ja ci powiem ze choć są malutkie są bardzo charakterne i w żadnym przypadku nie są maskotkami, będziecie razem bardzo szczęśliwi:loveu:
Pozdrawiamy Pati i Baks

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam pierwszego psa kiedy skończyłam 4 lata, ale mieszkał on w kojcu Po 7 latach udało mu się kiedyś uciec i już go nie znaleźliśmy. Potem przez 6 lat błagałam o jakiegokolwiek psa, jednak rodzice nie chcieli o tym słyszeć. Nie chcieli już psa w kojcu, a w domu też nie (bo oboje mają bzika na punkcie sierści latającej po domu:shake) tak też 6 lat sie męczyłam bez psowatego, wyprowadzałam dla przyjemności wszystkie psy w okolicy:evil_lol: sąsiedzi mieli ze mnie pożytek.
Pewnego pięknego dnia, koleżanka z pracy mojej mamy, zapytała się czy nie chcemy psa bo jej teściowie są dość ciężko chorzy i nie ma kto z nim wychodzić i muszą go oddać, ale nie chcą byle komu, a ona nie może się nim zając bo i tak już prawie w cale w domu nie bywa....Moja mama powiedziała, iż oczywiście, że nie chce bo sierść itp...itd...
I wtedy tamta pani (za co jestem jej wdzięczna) opowiedziała jej, że choć Baks ma długa sierść nie gubi jej, wystarczy wykąpać , wyczesać, a dla wygody można ostrzyc i nie ma problemu...
No i wtedy moja mama zaczęła się zastanawiać, oczywiście jak mi o tym wspomniała to już życia nie miała:evil_lol: No i zgodziła się na początku wziąć go na tydzień żeby zobaczyć jak sie będzie zachowywał i dziękuję bogu został u mnie:loveu: teraz ciągle błagam o drugiego ale na to już szans nie ma...
Dla moich rodziców argumentem największym było to że jest mały(a my nie mamy dużego mieszkania) no i że nie gubi włosa:loveu:
A jeżeli twój tata nie chce psa ponieważ nie chce znów przezywać rozstania z nim to powiedz, że yorki żyją koło 15 lat więc zanim znów do tego dojdzie ty zdążysz się wyprowadzić z domu i zabrać psa:)

Link to comment
Share on other sites

BlackSheWolf trzymam kciuki aby sie udało! :)

U mnie nie przeszedłby taki pomysł, moi rodzice nie kupiliby w zyciu psa za 1500 zł :lol::lol::lol: ew. by mi do niego dołożyli, ja wiem ze jesli zdecyduje sie na psa z hodowli to moge liczyc tylko na siebie ;)
Dobrze, ze mama sie zgodzila ;) u mnie jesli byłaby taka sytuacja to taty o zdanie bym nie pytała, bo on zawsze powie NIE! :) a tak tydzien sie do nikogo nie odezwie i potem mu przejdzie ;) ale ja znam swojego ojca i wiem na ile moge sobie pozwolic ;)

trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...