Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

Wiem, ze z drugim psem jest łatwiej to przeżyć, ale tak samo się tęskni i przeżywa. musi minąć troche czasu, żeby o tym móc spokojnie mówić.

Ja na miejsce pochowania Raptusa nie miałam wpływu. Byłam na wakacjach, jak go rodzice uśpili. Gdybym miała możliwość wyboru, pewnie chciałabym pochować go na działce. Jednak rodzice zdecydowali, ze Raptus będzie miał grób na skraju lasu, niedaleko wsi, gdzie mamy działkę. Jadąc tam nie kojarzę tego miejsca z jego grobem, ale zawsze mogę iść na spacer do niego. Wprawdzie już wszystkie kamienie (tzn. wielkie głazy) z jego grobu zniknęły, zawsze będę wiedzieć, gdzie jest to miejsce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...

wczoraj do Kleksia trafił Pusiu... kochany psiak mojej babci, którym ja się zajmowałam... są teraz tam razem...
I też Nera oraz Sindi... Wszyscy razem...
Kocham was!
[*]
;(


"Co prawda wspomnień nikt nie może mi odebrać
ale i tak boli, że nie możecie być tu i teraz
i chodzić ze mną razem po krętych losu ścieżkach
pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach
Razem tak wiele choć obiektywnie prawie wcale
ale piękna była każda chwila spędzona razem"

Link to comment
Share on other sites

Pusiu mial tez swoja galerie na DGM.
Chlopak mial juz 16 latek.
Teraz biegaja razem.
A wiecie co. Nieraz śni mi się Kleksiu. Tak jakby byl nadal... sadzicie, ze to dobry znak ?

Ostatnio mialam taki dziwny sen. Ze szukalam Kleksia po miescie, bo mi uciekl. Znalazlam go i wzielam na rece. Wszyscy tlumaczyli, ze przeciez on odszedl rok temu. Nikt nie widzial, ze trzymam go na rekach. kiedy zdalam sobie sprawe ze rok temu odszedl, zniknął jego duch z moich rąk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']Pusiu mial tez swoja galerie na DGM.
Chlopak mial juz 16 latek.
Teraz biegaja razem.
A wiecie co. Nieraz śni mi się Kleksiu. Tak jakby byl nadal... sadzicie, ze to dobry znak ?

Ostatnio mialam taki dziwny sen. Ze szukalam Kleksia po miescie, bo mi uciekl. Znalazlam go i wzielam na rece. Wszyscy tlumaczyli, ze przeciez on odszedl rok temu. Nikt nie widzial, ze trzymam go na rekach. kiedy zdalam sobie sprawe ze rok temu odszedl, zniknął jego duch z moich rąk.[/quote]
[B]hmm ... :crazyeye: nie znam się na snach, ale to znaczy - że napewno dużo myślisz o Kleksiu ... :p

PS.: A po tej galerii Pusia już ani śladu ?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak myślałam kiedy moja suczka dogorywała u weta.... Nie mogłam wracać do domu, ryczałam w aucie, rodzina prosiła żebym wróciła do domu.... Nie chciałam ich zasmucać. Siedziałam do 12 w nocy w aucie, kiedy mąż z córką przyszli po mnie i powiedzieli, że już zamówili nowego szczeniaka i nawet jeśli sunia przeżyje, to najwyżej będą dwa pieski. Sunia umarła, a naszym pocieszycielem po tej tragedii został przeuroczy pinczerek Tobi

[URL=http://img32.imageshack.us/i/tobiii001.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1137/tobiii001.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...