Jump to content
Dogomania

Znaleziony WYŻEŁ-Lublin ok.Ponikwody


marzenKa

Recommended Posts

Znaleziono pieska!!!
rasa: wyżeł
umaszczenie: ciemno brązowe, szaro czarne
płeć: suczka
Piesek błąkał się po Ponikwodzie, jest bardzo wystraszony i wygłodzony! nie ma obrozy, ani chipa, jednak wydaje mi sie ze miał swojego własciciela i dom ponieważ jest bardzo łaskawy i posłuszny! może uciekł w sylwestra, bądż podczas spaceru...mam nadzieje, że nie został porzucony i gdzieś tam jest własciciel, który go szuka!! jeśli wiesz cos na ten temat, lub możes znać jego właściciela NAPISZ DO MNIE!
Aktualnie piesek znajduje się w klinice,ponieważ trzeba go dożywić i doprowadzić do zdrowia

Kontakt: Asia -691167506
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[B]barbara.h [/B]juz wyslalam Ci fotke wyzelka na maila, nie jest ona za ostra ani bardzo widoczna ale zawsze cos, pyszczek jest na fotce

[B]Ati [/B]jakbys mogla wstawic ta fotek ktora barbara wstawi tutaj wrzuci na fb sos dla wyzlow bylabym megaa wdziecznaa:)

Mail do [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] poszedl czekamy na odzew:)

Niestety suczka nadala poszukuje swojego wlasciciela, nadal mamy nadzieje ze komus zginal psiak...
Niestety nie udalo nam sie znalezc zadnego ogloszenia o poszukiwania takiej wlasnie suki:(
Chyba jak nie znajdzie sie wlasciciel trzeba bedzie jej szukac domku...

Czy macie jakies sprawdzone strony na ktorych mozna pooglaszac suczke??

Link to comment
Share on other sites

Tak w schronisku i lecznicach byla znajoma i zostawila tam inforamcje i namiary do siebie.
Suczka zostala zawieziona do weterynarza i siedzi tam w hoteliku do czasu znalezienia wlasciciela badz nowego domku
Ja tak naprawde tylko posrednicze, pomagam w szukaniu wlasciciela ewentualnie nowego domku. Moja znajoma Asia do ktorej sa podane dane kontaktowe jest w to blizej zaangazowana bo to ona znalazla suke i ja zawiozla do weta...ale ze ja mam konto na dogomani to zalozylam watek i jego dogladam w miare mozliwosci:)

Suka jest usluchana i ogolnie umie chodzic na smyczy wiec musial ja ktos wychowywac wiec liczymy nadal ze komus uciekla lub cos...jest strasznie wychudzona tzn. byla bo teraz troche nabrala cialka na szczescie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenKa']Tak w schronisku i lecznicach byla znajoma i zostawila tam inforamcje i namiary do siebie.
Suczka zostala zawieziona do weterynarza i siedzi tam w hoteliku do czasu znalezienia wlasciciela badz nowego domku
Ja tak naprawde tylko posrednicze, pomagam w szukaniu wlasciciela ewentualnie nowego domku. Moja znajoma Asia do ktorej sa podane dane kontaktowe jest w to blizej zaangazowana bo to ona znalazla suke i ja zawiozla do weta...ale ze ja mam konto na dogomani to zalozylam watek i jego dogladam w miare mozliwosci:)

Suka jest usluchana i ogolnie umie chodzic na smyczy wiec musial ja ktos wychowywac wiec liczymy nadal ze komus uciekla lub cos...jest strasznie wychudzona tzn. byla bo teraz troche nabrala cialka na szczescie:)[/QUOTE]
W którym jest hotelu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenKa']Niestety innych zdjec nie bedzie:(

Weterynarz ma sie zajac znalezieniem suczce nowego domku:razz:
Kolezanka nie odwiedza wyzelka zeby sie do nej nie przywiazal... Narazie wszystko w rekach tego hotelu i weterynarza, oby mu sie udalo:roll:[/QUOTE]

Hm, sunia nie jest wysterylizowana ?
Weterynarz jakoś sprawdzi dom, weźmie jakieś dane od ludzi adoptujących ewentualnie sunieczkę, umowę adopcyjną podpisze z nimi (?) czy tak - o - w siną dal bez sterylki pójdzie sunia nie wiadomo do kogo i w jakie warunki ?
Nie wiesz jak to ma wyglądać ? Czy w ogóle ktoś ustalał jak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenKa']Powiem szczerze ze nie wiem, pogadam z ta kolezanka
E-S nie moge wyslac ci wiadomosci na priv, czy w jakis inny sposob moge sie z toba skontaktowac???[/QUOTE]

Musisz mnie do znajomych zaprosić, żeby mi PW wysłać, na dogo jest tez opcja wysłania mi maila :D

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc wątpię, żeby wet znalazł mu dom...
Myślę, że warto ogłosić gdzieś suńkę i to jak najszybciej.
Boksy na Janowskiej są niestety małe, a wyżeł energii ma bardzo wiele i niestety nikt tam nie zapewni mu dość ruchu.
Myślę też że jednak warto co jakiś czas odwiedzić i chociażby wyprowadzić na dłuższy spacer.

Link to comment
Share on other sites

Nom pewnie dom tymczasowy bylby lepszy, ale czy ktos podejmie sie przetrzymania suni kiedy nie wiadomo ile bedzie musiala siedziec w tym domu tymczasowym?
My nie mamy nikogo takiego kto moglby sie nią zajac...
Sprawa z sunia jest troche zagmatwana..Ja tej suni nie widzialam, tylko ta kolezanka co ja znalazla i poprosila mnie zebym pooglaszala ja gdzie sie da bo myslalysmy ze znajdzie sie wlasciciel jednak narazie cisza pare osob sie odezwalo ale okazywalo sie ze to niestety nie ich suczka.
Teraz zajmuje sie nia wet. Jak narazie brak wiesci.
Jak moge zmienic tytul watku??

E-S wyslalam Ci maila:)

Link to comment
Share on other sites

Mimo tego, że Ty bezpośrednio nie zajmujesz się sunią, to przecież można ją gdzies ogłosić. Wierz mi, że nie ma co liczyć na weta.
Pogadaj z tą koleżanką, przecież nie macie nic do stracenia, gdy ją ogłosimy. Możemy jej jedynie pomóc, na pewno nie zaszkodzimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...