Jump to content
Dogomania

Rulon odszedł za Tęczowy Most


soboz4

Recommended Posts

Napoleon znalazł dom w Warszawie, to był wspaniały dom, dom o którym każdy pies marzy. To dzięki opiekunom żył szczęśliwie i odszedł kochany, bardzo im za to dziękuję! 

Przykro mi, że musieli zmagać się z jego chorym sercem i ze starością, że nie przeżyli z nim młodych lat, ale dobro które mu dali kiedyś do nich wróci. Wierzę w to!. Żegnaj Rulonie!

 

Napoleon to rudy jamnik, znaleziony po Nowym Roku. Psiak jest rewelacyjny, pomimo siwej mordki zachowuje się jak młody pies, jest sprawny fizycznie i bardzo wesoły. Kończy się jego kwarantanna i trafi na boksy, to delikatne psy i dlatego Napoleon bardzo prosi o dom stały albo tymczasowy!!!!
Więcej zdjęć w sobotę, gdy będzie odpowiednie światło.

Kontakt w sprawie adopcji:
503-364-290
[email protected]



63590.jpg
63590.jpg
63590.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']pisałam już na jamniczym wątku, żeby zmienić dane na mnie[/QUOTE]

[quote name='__Lara']Tak, zmieńcie na soboz. Ja też mogę zmienić Isadora jakby co :)

Bożenko, on nie jest czasem starszy? Jak dla mnie wygląda na ok. 12 lat.[/QUOTE]


Jasne Lara że możesz zmienić, swoje ogłoszenia (poza zdjęciami) można edytować i zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

no pewnie, że super! Gdyby nic bliżej się nie znalazło to pozostaje nam tylko znaleźć transport dla Napoleona! Oczywiście cały czas szukamy domku stałego.

Co do wieku Napoleona to bardzo trudno określić, są psy które bardzo szybko siwieją, a są takie które są bardzo długo sprawne. Zęby nam też dużo nie pomogą, moja jamnisia w wieku 14 lat miała cudne zęby i do śmierci miała cały komplet, a jej córka (żyła 12,5 roku) kamień miała już w wieku 9 lat, żyła krócej niż jej mama, więc nie wiem jak długo miałaby wszystkie.

Poobserwuję go w sobotę, w czwartek mi jeszcze go nie dadzą, 18 stycznia kończy się dopiero kwarantanna i sobota nawet jest pod znakiem zapytania.

Z jednej strony lepiej żeby nie szedł na pawilon, z drugiej - chciałbym go obejrzeć, zapoznać się z nim, porobić mu zdjęcia.
Nie wyobrażam sobie moich jamniorków samych, w klatce, to takie towarzyskie i cieplarniane psy!

Zresztą żaden pies nie powinien przebywać w schronisku, wiem że to lepsze niż spanie pod krzaczkiem w mrozie, ale to taka mała, zamknięta przestrzeń i nawet samo patrzenie na boksy ściska mnie w dołku, a co dopiero przebywanie w nim dni, tygodnie, miesiące, lata...

Ludzi, którzy są winni temu, że pies ląduje w schronisku chętnie bym zamknęła do takiego boksu, choćby tylko na tydzień....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z bratem, mówił że może będzie jechać do warszawy w poniedziałek, byłoby super, wezmę wtedy dzień urlopu i pojadę z nim i Napoleonem. Wtedy w sobotę wezmę go do siebie, wykapię i przygotuję do drogi. Czy potrzebujesz karmę dla seniorów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Rozmawiałam z bratem, mówił że może będzie jechać do warszawy w poniedziałek, byłoby super, wezmę wtedy dzień urlopu i pojadę z nim i Napoleonem. Wtedy w sobotę wezmę go do siebie, wykapię i przygotuję do drogi. Czy potrzebujesz karmę dla seniorów?[/QUOTE]

A ja mam trochę darów na jamniki, może potrzebny dla napoleona kocyk/kocyki, spanko, ubranko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Dzięki Lara za poprawienie danych. Z tym że ja dołożyłam ponownie że jest podopiecznym SOS i że adopcja promowana, będzie zawsze na 1 stronie w lewej ramce.[/QUOTE]


Dzięki cioteczko :)

Bożenko :loveu::loveu::loveu: czyżby mały szykował się do dt :loveu::loveu: (a w schronie zgodzą się na dt do Warszawy?).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...