Jump to content
Dogomania

Rulon odszedł za Tęczowy Most


soboz4

Recommended Posts

Rulon, Wspaniały Psie, bądź szczęśliwy, tam po drugiej stronie, i czekaj na swoją Dużą. Kiedyś na pewno się spotkacie.

Pozdrów ode mnie Bazylka.

 

 

Duża, tak mi przykro... :(

Trzymaj się jakoś.

Wiem jak cholernie Ci teraz ciężko i że żadne słowa nie są, i pewnie długo nie będą, pocieszeniem...

Jeśli jakoś Ci to pomoże to bądź tu z nami.

Bardzo Ci dziękuję za dom, jaki dałaś Rulonowi - cudowny, kochający, opiekuńczy do granic, odpowiedzialny.

Szkoda, że nie udało się Wam być razem dłużej...

Link to comment
Share on other sites

16.gifRulonie[*] biegaj szczęśliwy ze wszystkimi...Naszymi!...do zobaczenia...

posłuchaj....

Pablo Neruda
    
(...)
tylko psy potrafią być szczęśliwe
tak po prostu,
bezwstydnie.
nie mówię żegnaj

memu zmarłemu psu.
Między nami brak miejsca
na kłamstwo.

Link to comment
Share on other sites

Tytuł wątku zmieniony :( :( :(

 

Zawiozłam Rulona do Lublina do Parku Pamięci przy Klinice Małych Zwierząt na spopielenie.

Wrócił ze mną do domu w urnie w kształcie serduszka z odciskiem psiej łapki na wierzchu.

Teraz już zawsze będzie mógł pójść z nami wszędzie i nikt nie powie, że nie wolno.

 

Bardzo mi bez Niego źle.

Najgorzej, gdy wracam do domu i nie patrzą już na mnie wyczekująco te brązowe oczka, nie merda ogon, nie ma kogo pocałować, przytulić i podrapać za uchem.

Gdyby tylko o to chodziło, to mogłabym go nosić na spacery, karmić ze strzykawki i sprzątać sioo i koo zrobione w domu przez następne 50 lat.

Ale już nie było żadnej możliwości, żadnego wyboru :(

 

Pusto, tak strasznie pusto :(

 

Duża

Link to comment
Share on other sites

Brak słów by Cię pocieszyć...

Przytulam wirtualnie. Bardzo mocno.

 

Współodczuwam. Pół roku temu przechodziłam przez to samo...

Wiem jak okropna jest ta pustka, ten brak. Jak ciężko przez to przejść. I jak bardzo boli.

Trzymaj się.

Myślę o Tobie bardzo ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Smutno, bez tych których kochaliśmy! są z nami!... ale inaczej...inaczej!

Serce mamy ogromne! ... możemy kochać, kochać.. tego nauczyła mnie nasza Selin... a żałoba wygląda zupełnie inaczej!... czy wiesz co chcę, powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

Po odejściu Tinusi za TM (pierwsza moja jamnisia) , przez pół roku zaczepiałam osoby idące z jamnikami (ześwirowałam) az w końcu adoptowałam Ferkę ze schroniska w Elblągu. Bardzo było mi brak psiaka, syn z kolegami nawet zamówił szczeniaka miniaturę, ale zrezygnowałam, bo już zakochana byłam w 4 letniej Fereczce. Potem żeby nie było jej smutno przywiozłam gryzącego Harutka z Sopotu. I jestem szczęsliwa , że są , wiem, że nie tak długo jak byśmy chcieli, ale zawsze można pokochać bezdomniaka i dać mu dom i serce. Te psy kochają chyba bardziej.

Link to comment
Share on other sites

Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób. Niedawno odszedł Maksik i nie mogę się przemóc żeby dać Alkowi rodzeństwo ale przyjdzie moment że przygarnę biedę .Przytulam mocno najgorsza jest tęsknota.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Profesor Rulon jest profesjonalistą - zadbał o zmiennika. Zmiennik nazywa się Harley i trzyma poziom, jak widać.

 

[url=http://www.fotosik.pl]6a34627bf3f5a376med.jpg[/URL]

 

Mordko moja lukrowana, kocham Cię bardzo, do zobaczenia niebawem, bo, jak pisała Celinkowa Dumka:

 

"Nie płaczcie. Życie jest tylko chwilą, więc za chwilę znów się bez wątpienia spotkamy,
zarezerwuję dla Was najlepsze miejsca i będę czekać u Tęczowej Bramy."

 

[URL=http://www.fotosik.pl]b3bd83aef5e01692med.jpg[/URL]

 

Twoja historia już się pisze... bo nie może być inaczej.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...