Jump to content
Dogomania

Rulon odszedł za Tęczowy Most


soboz4

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Przepraszam Was, że tak nic nie pisuję ostatnio.

W poniedziałek 17 listopada znowu mnie przedziurkowano, po transfuzji 17 października, która tym razem wystarczyła tylko na miesiąc spokoju od dziurkowania.

Pojadam kurczaka, niechętnie chodzę na spacerki, bo zimno, i czekam na słońce, bo jakoś tak szaro i dzień bardzo krótki.

Duża ponura dalej.

Ech...

Byle do Nowego Roku...

 

Wasz Rulon depresyjny troszkę

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej Wam w tym Nowym (ale już schrzanionym) Roku!

 

W styczniu załapałem się na 3 punkcje, bo jakoś mi tak ta woda przyspieszyła, że co 9 dni jestem bania na krótkich nóżkach.

Transferuzji żadnych na razie nie miałem, bo się nie kwalifikuję, póki co.

Doktor Michał powiedział, że jeszcze trochę i zrobi ze mnie specjalizację w zakresie punkcji.

 

Bardzo marudzę teraz z jedzeniem, jadłbym tylko parówki i żółty ser i Duża rwie sobie resztki włosów z głowy nad moim mizernym apetytem.

Ale co ja na to poradzę, że pogoda taka syfiasta, to muszę mieć jakąś pociechę, nie?

A wiadomo, że nic tak nie pociesza jak parówka i żółty ser.

 

Rulon kombinator

 

P.S. A jutro mam 4 urodziny, z Katowic do Domu przyjechałem 4 lata temu, 29 stycznia 2011 :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dziewczyna-z-balonikami.gif        Wszystkiego NajlePsiego Rulon ,życzymy Tobie jak najwięcej wspaniałych chwil z Twoją wspaniałą rodzinką i pokazuj się częściej chłopie! brakuje Was tutaj!  

 

 

tort-ze-%C5%9Bwieczkami-na-urodziny.gif                                                     

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Duża się bardzo pieniła o te parówki i żółty ser, to poszerzyłem menu o paszteciki Applawsa (ale tylko z królikiem!), wędzone kabanosy kurczakowe z biedronki, wędzoną pasztetową z biedronki, biały jogurcik bakomy, gruszki konferencje i świeży ogórek.

A ona mi na to, że mnie sraczka pogoni na siódmy zagon.

Hm...

 

Rulon zamyślony

 

P.S. A doktor Michał to mi kazał codziennie łykać łyżeczkę oleju mct, takiego, co go pakerzy biorą na budowanie mięśni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No dobra, doktor Michał mi dołożył jakieś dodatkowe piguły i tak na razie odpukać 2,5 tygodnia bez dziurkowania wyczymałem, w poniedziałek ważyłem 8 kg, wczoraj i dziś 8,1 (po punkcji w poniedziałek 2 tygodnie temu miałem 6,9).

 

Ale siuram jak wściekły, Duża nie nadąża wycierać i podkładów zmieniać. I sraczkę mam od wczoraj, dekoruję różne miejsca w mieszkaniu, a Duża chodzi ze spinaczem do prania na nosie, delikatna jaka...!

 

Przerzuciłem się też z powrotem na gotowanego kurczaczka z majchewką, BO TAK!

 

A w tym Hepatoforce, co łykam na wątróbkę, jest ostropest, Ciociu Aniu, więc spoko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hejka, ważę sobie teraz 7,5 od kilku dni.

I jestem strasznie wybredny, kurczaczek musi być posypany mielonymi żwaczami, a dziś to rano mi nawet Duża dodała do niego oprócz majchewki gotowanych brokułków.

 

I rano byłem na siusiu bez sfetera!!! Chyba wiosna idzie, tentego...

 

Rulon stęskniony za słoneczkiem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hejka, ważę sobie teraz 7,5 od kilku dni.

I jestem strasznie wybredny, kurczaczek musi być posypany mielonymi żwaczami, a dziś to rano mi nawet Duża dodała do niego oprócz majchewki gotowanych brokułków.

 

I rano byłem na siusiu bez sfetera!!! Chyba wiosna idzie, tentego...

 

Rulon stęskniony za słoneczkiem

 

 

Suuuper Rulon bardzo się cieszymy. Dorota, Sułtan Rambo i odaliski Ganga i Roma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...