Jump to content
Dogomania

Dwa małe podrzucone szczeniaczki - MAJĄ DOMKI!!!


henikar

Recommended Posts

[quote name='Jasza']Super!
Mam nadzieję, że Demon będzie szczęśliwy!
Pora na brązowego malucha![/QUOTE]

Też mam taką nadzieję, na dzień dobry został wycałowanym Państwo mieli pieska 12 lat, niestety odszedł. Z rozmowy wynikało, że ludzie bardzo odpowiedzialni. Zamieszka oczywiście w domu, z kotem, ale Państwo mają ogrodzone podwórko, zatem będzie miał gdzie pobiegać. Cicho przyznałam, że pozwoliłam mu spać na wersalce i moze być kłopot. Dla nich okazuje się żaden, bo poprzedni ponoć też sypiał. Mam nadzieję, że będzie OK. Czekam na zdjęcia i telefony w sprawie drugiego malucha.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='henikar']CZARNUSZEK MA DOM!!! Własnie przed chwilą nasz maluch czarny pojechał do swojego nowego domku w Jankowicach ok. Chrzanowa. Umowa adopcyjna podpisana, wszystko wskazuje na to, że bedzie OK. Po malucha przyjechały trzy pokolenia: dziadek córka i wnuczka. Nasz maluch ma juz imię DEMON. Ludzie, mam nadziejęw porządku (a moja intuicja raczej nie zawodzi), a ponadto mamy miec kontakt. Adopcja z ogłoszenia w internecie. Dzięki dziewczynki.[/QUOTE]

ale super wiadomość - teraz czekamy na zdjęcia szczęśliwego Demona :D

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem o ogłoszeniu w gazecie. Zgłosiła się jedna starsza pani, która mieszka w centrum Katowic, ale ma dwa koty, które przyznała są numer jeden. Co do malucha stwierdziła, że wolałaby suczke no i było dosyc sporo wymagań (czy sika, czy szczeka itp.), a to przecież dopiero szczeniak, którego trzeba wszystkiego nauczyc. Oczywiście jestem z panią w kontakcie, a nadal czekamy na telefony.

Link to comment
Share on other sites

Drugi szczeniak ma dom!!! Adopcja Katowice-Janów. Dzisiaj telefon i dzisiaj adopcja. Rodzina według mnie odpowiedzialna(są dzieciaki ale już na tyle odpowiedzialne, aby podjąc sie opieki nad psem). Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń (chociaż wiem, że do końca nigdy się tego nie przewidzi). CIOTECZKI DZIĘKUJĘ WAM BARDZO. Adopcaja z ogłoszenia w internecie. Teraz czekam na informacje i zdjecia o maluchach i zaraz się z Wami tym podzielę.
I proszę o pomoc w sprawie Rubika. Sprawa bardzo, bardzo pilna.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam rozmowę z właścicielką pierwszego wydanego czarnego szczeniaczka. Mały zawładnął całą rodziną. Prosiłam o fotki i pani powiadomiła mnie, że ma zrobione ale przeważnie w koszyczku lub na kanapie. Teraz dostałam MMSa, małego, który smacznie śpi na wersalce. Jak tylko dostanę zdjęcia na pocztę to załączę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jadę w odwiedziny do brązowego szczeniaka. Podczas spisywania umowy zapomniałam oddac dowód osobisty. Ponieważ i tak będe dzisiaj w Katowicach jesteśmy umówione, że oddam osobiście dowód i przy okazji zobaczę malucha. Ponoc jest bardzo grzeczny. Zastanawiałam się czy o tym samym psie mówimy.:evil_lol: Ale on był tutaj cały czas w towarzystwie psów, którym dokuczał, a tam chłopina prawdopodobnie się ustatkował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...