Jump to content
Dogomania

"Znajomy" chce dopuścić westa bez uprawnień do suki "w typie" - czas do wiosny!


Recommended Posts

Witajcie,

mam problem. Pewien facet, którego w bardzo ograniczonym zakresie znam, chce swoim rodowodowym Westem bez uprawień pokryć sukę "w typie". Chciałabym spróbować go od tego odwieść, ale nie wiem jak. Facetowi zupełnie obce hasła typu "rasowy=rodowodowy". Twierdzi, że nie chce się bawić w hodowlę, że są osoby, które po prostu chcą mieć westa a on chce tym osobom wyjść naprzeciw. Najgorsze chyba jest to, że krycie zaplanowane jest na wiosnę (niestety tyle tylko wiem), a z gościem będę się widzieć najwcześniej 1 marca. Mogę ewentualnie zostawić mu przesyłkę w miejscu pracy, ale to chyba nie najlepszy pomysł.

Liczę na wszelkie pomysły, koncepcje, rady, linki - wszystko!
Na terierach nie znam się nic a nic.

Aha, gościu jest ode mnie o dobre 15 lat starszy.

Liczę na Waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wpisz w google rasowy rodowodowy, jeśli masz możliwość odwiedź schronisko, dowiedz się wszystkiego o przebiegu ciązy, porodach itp. powiedz mu że nie zawsze jest książkowo, a maluchy często chorują jeśli nie są odpowiednio żywione, także dobór psa ma duży wpływ, po za tym powiedz, że one nie są antyalergiczne i że mają bardzo często problemy żołądkowe, i co on zrobi z maluchami, czy sprzeda je do dobrych domków, napędzi jeszcze bardziej rozmnażanie psiaków, które mogą nie mieć odpowiednich warunków do życia. A co z pielęgnacją, wie, że te psy są szorstkowłose i trzeba je trymować

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...