Jump to content
Dogomania

Zawiercie


Lulla Luck

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Hej wszystkim,
Chciałem się zapytać czy jest może tu ktoś kto ma szczeniaka lub dorosłego grzecznego psa który by się chętnie pobawił z moim szczeniakiem za pare tygodni. Mój pies ma 11 tygodni i za tydzień ostatnie szczepienie dlatego szukam dla niego kolegów. Koleżanki też mile widziane:) To może być ktoś z Zawiercia lub okolic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej:p Mika chyba nigdy nie była agresywna , no chyba że spotkała sie z jakąś bardzo nielubiana suczka :evil_lol: a tych jak na razie ma tylko dwie;). Wiec moge smiało stwierdzic iz Mika do agresorów na pewno nie należy :cool3: Ja mieszkam na osiedlu za formatem , więc nie daleko mamy ;). Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Zajżałem tu i tam i teraz już wiem z kim sie umawiam:). Przecież to ty masz tego byka z oklapniętym uchem jednym. Przecież ja koło twojego placu przejeżdżam czasem na koniu:) Teraz powinnaś wiedzieć z kim rozmawiasz. Jeżeli się myle to mnie popraw.

Link to comment
Share on other sites

hej:p raczej sie nie mylisz:eviltong:, to nie byk tylko pies w typie akity amerykańskiej:evil_lol:a Mika to taki mały kundelek, to właśnie z nim mogłabym sie wybrać na spacer. nie ma z nia problemu jeśli chodzi o inne psy ;). Z Aresem( czyt. ,,bykiem" mogłby być problemy:shake: , bo on to straszny dominant i choc na smyczy jest do upilnowania to szkoda spaceru na którym obydwa piechy miałby byc smyczy ;). Pozdrówka, zapraszamy na spacer :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Gosica']Jeśli wyjaśnisz na czym ma ona polegać i jesli terminy pozwolą to mogę sie zgłosić;)
Zdrowko[/quote]

Dzięki za szybką odpowiedz, ale właśnie się dowiedziałam, że rodzina która miała adoptować psiaka się wycofała.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...