Jump to content
Dogomania

Częstochowa - krajowa - 17.04.2011


Błyskotka

Recommended Posts

Też miło wspominam Częstochowę (camping Olenka) miejsca dużo do wybiegania, parking w miarę jak Cię mogę, ale też nie było problemów gdzie stanąć...no i żurek z kiełbaską dla wszystkich uczestników, psiak jak się ładnie uśmiechnął do Pań to też kiełbaską został obdarowany. Fajna miła atmosfera:)))
Stadion Orlik to na pewno nowa lokalizacja !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Błyskotka wiem że Ci wtedy nie było do śmiechu:mad: ale słoneczną pogodę żaden odział zapewnić nie jest w stanie :cool1: powinni chociaż z intencją na Jasną Górę :eviltong: a tu ani ofiary na mszę a tu jeszcze opłaty za maseczkę błotną twojego auta :angryy:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]W dniach 16-17.04.2011 odbęda sie Wystawy psów Rasowych:[/SIZE]

[URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2011%20mysliwskie.html"][SIZE=6]16.04.2011 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich[/SIZE][/URL]


[URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2011%20wszystkie.html"][SIZE=5][COLOR=red][I]17.04.2011 Krajowa Wystawa Psów Rasowych[/I][/COLOR][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

izabela.szczepaniak, czy mogłabyś się dowiedzieć kto będzie sędziował springer spaniele walijskie w sobotę na myśliwskiej? Bo w niedzielę "pozostałe rasy" ma Zlatko Jojkić z czego bardzo sie cieszę, ale na sobotę w rozpisce nie widnieje anirasa, ani pozostałe rasy.
Pisałam maila do oddziału i jak zwykle mnie olano, któryś rok z rzędu :(
Jest to dla mnie o tyle ważne, że w jeden dzień chcę wystawiać psiaki, a w drugi dzień asystować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ja nigdy nie płacę na wystawie bo wiadomo drożej. Co innego np. za granicą.[/QUOTE]

W przypadku Częstochowy to już nie powinno nazywac sie tego "drozej" z 80zł na 200 zł ! ... to juz pod ustawę kominową powinno podchodzić ...he he :):) No ale coż ... jedne oddziały wolą taniej i duzo psów inne odwrotnie drogo i mało .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']izabela.szczepaniak, czy mogłabyś się dowiedzieć kto będzie sędziował springer spaniele walijskie w sobotę na myśliwskiej? Bo w niedzielę "pozostałe rasy" ma Zlatko Jojkić z czego bardzo sie cieszę, ale na sobotę w rozpisce nie widnieje anirasa, ani pozostałe rasy.[/QUOTE]
Z rozpiski wynika, że w sobotę wszystkie spaniele ma Zlatko Jojkić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni'] No ale coż ... jedne oddziały wolą taniej i duzo psów inne odwrotnie drogo i mało .[/QUOTE]
Katowice są drogie, warunki jakie są każdy wie a mimo wszystko zawsze jest dużo psów. Ja na Katowice zgłosiłam bo musiałam a jak nie musze to jade pooglądać.
Co do Częstochowy to opłata 80 zł za psa to widzę że w tym roku standard a jak oddział woła 50 zł za baby czy szczeniaka to nie zgłaszam i tyle. W zeszłym roku miałam do wystawiania maluchy ale stwierdziłam że wole je zgłosić na tańsze krajówki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślę że impreza jest przeniesiona bo co roku jest rozpoczęcie sezonu moto na Jasnej Górze - w tym roku też i wypada akurat 17.04, zazwyczaj jest kilkadziesiąt tys. motocykli, wiec podejrzewam ze dla lepszego samopoczucia psów dobrze ze przeniesli troche dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...