Jump to content
Dogomania

Częstochowa - krajowa - 17.04.2011


Błyskotka

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miło mi jest wszystkich poinformować, że objęliśmy swoim patronatem wystawy w Częstochowie. Na PIES.TV dodaliśmy już filmik promujący wystawy. Po wystawie będzie kilka filmów i obszerna relacja fotograficzna.

Link do spotu macie tutaj - [URL]http://pies.tv/index/movie/id/81/zapraszamy-do-czestochowy.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

albo weryfikuja kazde zgloszenie z osobna albo maja jakis hiper super program :evil_lol:

zglosilam wczoraj wieczorem dwa psy - jeden zza granicy do kl.szczeniat i nie podalam PKR bo mi sie szukac nie chce, wiec dalam ze rodowod w przyg. i tylko nr rej
i dostalam dzisiaj meila że zgłoszenie skasowano bo pies zza granicy nie moze miec nr rej przed nostryfikacją :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytania, co do tej wystawy ;p psa mam zaledwie rok i nigdy się na takie coś nie wybierałam, więc pozwólcie, że dopytam:
1. ile kosztuje wejście na taką wystawe? jako widz, rzecz jasna
2. czy, jako widz, moge wejść ze swoim psem, którego nie zamierzam wystawiać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']a ja mam pytania, co do tej wystawy ;p psa mam zaledwie rok i nigdy się na takie coś nie wybierałam, więc pozwólcie, że dopytam:
1. ile kosztuje wejście na taką wystawe? jako widz, rzecz jasna
2. czy, jako widz, moge wejść ze swoim psem, którego nie zamierzam wystawiać?[/QUOTE]

Ad1. zwykle wejściówki dla osób dorosłych kosztują ok. 10 zł(raz w górę, raz w dół)
Ad.2 uważam że to nie jest najlepszy pomysł. Pies i tak nie pobawi się z innymi(z wiadomych względów); będzie to dla niego stresująca sytuacja, a tym bardziej jak nie jest do takich tłumów przyzwyczajony. No i ty nie będziesz mógł spokojnie oglądnąć wystawy, bo musisz cały czas uważać na psa(aby zbytnio nie zaczepiał, any nikogo nie zaatakował i na odwrót itd. itd.). Lepiej wybrać się samemu na wystawę, a następnie zafundować psu porządny i spokojny spacer..uwierz mi pies będzie szczęśliwszy ;)
Inna sprawą jest to czy wogóle pies zostanie wpuszczony na teren wystawy, często zdarza się że jest zakaz wprowadzania psów niezgłosoznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...