Jump to content
Dogomania

Estonia- Rakvere 21.10


ofca

Recommended Posts

[URL="http://www.kennelliit.ee/est/yritused/naitused/rakvere_21.10.2006_english.doc?sess_admin=e2d16d369e815e53f815bfd4c1f33aa8"]http://www.kennelliit.ee/est/yritused/naitused/rakvere_21.10.2006_english.doc?sess_admin=e2d16d369e815e53f815bfd4c1f33aa8[/URL]

jeśli ma się Ch. u siebie lub w innym kraju 1 CAC daje Ch Estonii(sprawdzone bo 1 dyplom wisi już na ścianie)CAC działa wstecz jak w Rosji.
ale UWAGA jest tylko 1 CAC na klasę pośr,otwartą i Championów.

kto jest chetny na wyjazd? moze ktoś ma namiary na jakieś busy???

najlepiej jest jechać busem prosto na wystawe i potem od razu wracać bo to kawał drogi.

czekam na chetnych.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

no dobra kto nadal chetny?
mamy busa,cena bedzie zalezala od ilosci osob.wychodzi 1zł za kilometr.
piszcie ila was i z jakimi psami?
w busie jest 7 miejsc dla pasażerów.
jak bede miala ilosc chetnych to podam wstepne koszty i wtedy Ci co sie zdecyduja bede musieli wpłacic zaliczki,bo w przeszlosci bywalo roznie i czasem ludzie sie wycofywali w ostatnim momencie.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze o w miare szybkie deklaracje kto nadal jest zainteresowany,jak nie tu to na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tak jak pisalam do Rakvere jest ponad 1000km w jedną strone,koszt busa to 1zł za km.wiadomo im bedzie nas wiecej tym bedzie taniej ale nie mozemy tez jechac jak śledzie upchnięci.tak samochodem jest taniej,ale bez kierowcy wyjazd jest niewykonalny tak jak planowałam bo to wyjazd bez noclegu!byłam tak na 2 kierowców w zeszłym roku i to była masakra,według mnie lepiej pojechać bezpiecznie a drożej i z kierowcą.ja nie wyobrażam sobie ponownie jechania,wystawiania i wracania na raz.powrót jest w sobote czyli na niedziele,bo niektórzy muszą iść w poniedziałek do pracy rano.
wyjeżdzamy w piątek po południu i wracamy od razu po bisach w sobote.
Rakvere leży na prawo od Tallina.
nie wiem jak jest z opłatą za zgłoszenia na wystawie czy jak sie zgłosi to sie placi w takim terminie jak sie zglosilo mimo ze na wystawie.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofca']bardzo prosze o w miare szybkie deklaracje kto nadal jest zainteresowany,jak nie tu to na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tak jak pisalam do Rakvere jest ponad 1000km w jedną strone,koszt busa to 1zł za km.wiadomo im bedzie nas wiecej tym bedzie taniej ale nie mozemy tez jechac jak śledzie upchnięci.tak samochodem jest taniej,ale bez kierowcy wyjazd jest niewykonalny tak jak planowałam bo to wyjazd bez noclegu!byłam tak na 2 kierowców w zeszłym roku i to była masakra,według mnie lepiej pojechać bezpiecznie a drożej i z kierowcą.ja nie wyobrażam sobie ponownie jechania,wystawiania i wracania na raz.powrót jest w sobote czyli na niedziele,bo niektórzy muszą iść w poniedziałek do pracy rano.
wyjeżdzamy w piątek po południu i wracamy od razu po bisach w sobote.
Rakvere leży na prawo od Tallina.
nie wiem jak jest z opłatą za zgłoszenia na wystawie czy jak sie zgłosi to sie placi w takim terminie jak sie zglosilo mimo ze na wystawie.
pozdrawiam iwona[/quote]
A kto ma oceniać Siberian Husky i VI grupę?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']Musiałkowy Blusik to niedkugo zawojuje cały świat!!!
Z Rakvera wraca ze wszystkimi mozliwymi tytułami do BOG4 włącznie!!!!
[COLOR=red]UśCISKI I POKLEPKI!!![/COLOR]
pZDR.[/quote]


WIELKIE dzieki :))

i dla ciebie basenji
Suki młodzież
faraoland viking idun - pies organizatorki ktory wygral
wanhan wuoren kalevala koru EUR JW06 - z Finlandi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Jak Wam zazdroszcze :( Mam nadzieję, że chociaż stawką rudych mnie poratujecie ( mam nadzieję, że liczną to nie będę żałować :diabloti: ) :)

Powodzenia dziewczynki!!:bigcool:[/quote]

Teraz możemy powiedzieć DZIĘ[I]KI :lol: [/I]

[I]suki szczeniaki[/I]
irish melody understand me

[I]psy klasa młodziezy[/I]
dinniberg alliance of power
field of dreams cosa nostra
fonzie
karmino mode gospel singer

[I]suki klasa młodziezy[/I]
dinninbergangrl dream
field of dreams cuban salsa

[I]psy klsa otwarta[/I]
[I]dublinger wallstreet[/I]
[I]karmino made explorer [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...