Jump to content
Dogomania

Shiby na wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


ktrebor

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[B]Gosia!!!!!:lol: [/B]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!:multi: :lol: :multi: :lol: Widzimy sie w Białymstoku?
Kto sie z shibami wybiera? Ja Baby nie wystawiam - bo....[B]WIDZIAŁAM DZIS NA USG SERDUSZKA MAŁYCH BABISZONÓW!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/B]Urodzą sie w lipcu!!!!:multi: :lol:

A tu stawka shibowa w Krakowie:

[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, młodzieży - ARAGORN SIWASH LEGEND Hannibal[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Piekarczykowie Małgorzata, Paweł, Marki[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, młodzieży - BELFEGOR Hannibal[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Piekarczykowie Małgorzata, Paweł, Marki[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, młodzieży - I'KORMEESE Tajgeta[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Lewis-Crooks Charles, Żelów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, młodzieży - SAKAI Gamron[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Niemiec Magdalena, Kobyłka[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, pośrednia - GENDO Leo Libra FCI[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Dworzański Marek, Kraków[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, otwarta - ADISAR Sai-No-Kawara[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Dubjakova Sarka, Ostrava-Hrabuvka[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, otwarta - CHIKASHII Brikasta[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Wielgomas Waldemar, Latchorzew[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, pies, championów - ENDO Hneda Tvrz[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Berger Monika, Kraków[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, suka, młodzieży - CALLA z Zakątka Izi[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Potocka Agnieszka, Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, suka, otwarta - Mara Shimas I'M COOL WITHOUT YOU [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Piekarczykowie Małgorzata, Paweł, Marki[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Shiba, suka, otwarta - RAHIMA REPEAT PERFORMANCE [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Lewis-Crooks Ch., Żelów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][B]Gosia!!!!!:lol: [/B]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!:multi: :lol: :multi: :lol: Widzimy sie w Białymstoku?
Kto sie z shibami wybiera? Ja Baby nie wystawiam - bo....[B]WIDZIAŁAM DZIS NA USG SERDUSZKA MAŁYCH BABISZONÓW!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/B]Urodzą sie w lipcu!!!!:multi: :lol: [/quote]

No pewnie my się pojawimy, jak dobrze pójdzie to oprócz Amandila weźmiemy Kibę i JaJa

A tu stawka shibowa w Krakowie:

Psy Młodzież

[COLOR=black][FONT=Arial]I'KORMEESE Tajgeta - I, dosk, NJwR[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]ARAGORN SIWASH LEGEND [/FONT][/COLOR]- II, dosk.
[COLOR=black][FONT=Arial]BELFEGOR Hannibal III, bdb[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]SAKAI Gamron[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] IV

Psy Pośrednia

[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]GENDO Leo Libra[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]
Psy Otwarta

ADISAR Sai-No-Kawara I dosk[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]CHIKASHII Brikasta II bdb

Psy Championy

[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]ENDO Hneda Tvrz dosk[/FONT][/COLOR]

Suki Młodzież

[COLOR=black][FONT=Arial]CALLA z Zakątka Izi dosk

Suki Otwarta

[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Mara Shimas I'M COOL WITHOUT YOU - I dosk, [/FONT][/COLOR]BOB
[COLOR=black][FONT=Arial]RAHIMA REPEAT PERFORMANCE - II[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']A ma ktoś może zdjęcia [COLOR=black][FONT=Arial]RAHIMA'y chyba po raz pierwszy występuje na polskim ringu?[/FONT][/COLOR]
[/quote]

Zdaje się że ja powinnam mieć fotkę tej suczki - sprawdzę i jak mam to w weekend wstawię (chyba że mnie ktoś ubiegnie).
Mam tez wyniki z Krakowa - spisane z tablicy przy ringu - ale mi się jeden wynik nie zgadza z tym co tu piszecie i nie wiem czy mam podawać.:roll:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Kraków

Psy Młodzież

[COLOR=black][FONT=Arial]I'KORMEESE Tajgeta - I, dosk, NJwR, [COLOR=red]Zw.Mł.[/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]ARAGORN SIWASH LEGEND [/FONT][/COLOR]- II, dosk.
[COLOR=black][FONT=Arial]BELFEGOR Hannibal - III, bdb[COLOR=red] (na tablicy było dosk III ???)[/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]SAKAI Gamron[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] IV [COLOR=red]bdb[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=black]Psy Pośrednia[/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Arial]GENDO Leo Libra -[COLOR=red] I, dosk, CWC[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=black]Psy Otwarta[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]ADISAR Sai-No-Kawara I dosk, [/COLOR][COLOR=red]CWC, res.CACIB[/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Arial]CHIKASHII Brikasta II bdb[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=black]Psy Championy[/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Arial]ENDO Hneda Tvrz dosk, [COLOR=red]CWC, CACIB, NDPwR[/COLOR][/FONT][/COLOR]

Suki Młodzież

[COLOR=black][FONT=Arial]CALLA z Zakątka Izi dosk [COLOR=red](na tablicy było bdb ????)[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=black]Suki Otwarta[/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Arial]Mara Shimas I'M COOL WITHOUT YOU - I dosk, [/FONT][/COLOR]BOB, [COLOR=red]CWC, CACIB, NDSwR[/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]RAHIMA REPEAT PERFORMANCE - II[/FONT][FONT=Verdana], [COLOR=red]dosk, res.CACIB[/COLOR][/FONT][/COLOR]

Dopisałam to co brakowało + rozbieżności z tablicą wyników. Jakie były oceny naprawdę to nie wiem bo w karty ocen nie zaglądałam. A różnie to było z kompetencjami gospodarzy ringów na tej wystawie (na jednym z ringów nawet wręczano medale za oceny BDB!!!!!! :crazyeye: :crazyeye:). Może uda Wam się wszystko ustalić "pocztą pantoflową".
Pzdr :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']A ma ktoś może zdjęcia [COLOR=black][FONT=Arial]RAHIMA'y chyba po raz pierwszy występuje na polskim ringu?[/FONT][/COLOR]
[/quote]

Tutaj jest jej zdjęcie,jest tam też kawałek Gosi!;)


[URL]http://zwierzeta.eurocity.pl/index.php?v=art&tekst=1451[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']Coś mi się to zdjęcie na tamtym serwisie nie wyświetla a można by je było przesłać na mojego maila?[/quote]

To chyba o te zdjęcia chodzi - może tak się otworzą:
[URL]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/psy_m/psy2007-0059.JPG[/URL]
[URL]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/psy_m/psy2007-0060.JPG[/URL]
[URL]http://psy.zwierzeta.eurocity.pl/psy_m/psy2007-0061.JPG[/URL]
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Belfegor dostał bdb- wiem, bo mój :-)))
Calę podałam z "pały", bo dla mnie ta suczka jest doskonała, ale możliwe, że bdb, bo Szemraj doczepiał się do sierści- a właściwie jej braku. Jak Belfik dostał bdb za kudły, to może Calka też.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...