Jump to content
Dogomania

Shiby na wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


ktrebor

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No w sumie tak. U japończyków dochodzi jeszcze swoistego rodzaju podejście do cierpienia i śmierci. Są w sumie jednym z nielicznych krajów w którym oficjalnie akceptuje się walki psów i kogutów, żeby było ciekawiej - oficjalne centra tych walk uzyskują pewne wsparcie finansowe od państwa, jako centra kultywowania obyczajów i tradycji Japońskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola.1']bety przeczytalam i podisalam petycje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matagi ty nie badz taki pazer:diabloti: :diabloti: :diabloti: Wystarczy ze masz pierwsza shibe.....[/quote]

Pierwsza czy pierwszą?:roll::evil_lol:Jeżeli pierwsza,to wszystko przez Brusa:mad::eviltong:,musiał w Łodzi wyleźć z klatki i wleźć w oczy dla Darka:evil_lol:Jak w/w powiedział,że chce takiego,to dla mnie dwa razy powtarzać nie trzeba było:minęły 2 miesiące -urodziła się Baba,zaklepałam,we wrześniu odebrałam!:evil_lol::eviltong: Spełniam zachcianki swego chłopa:diabloti::diabloti::diabloti:.Shiba w domu jest,ale właścicielem jest Martyna:eviltong:.Chłop zażyczył sobie osobistą shibę,znowuż muszę spełnić zachciankę,rozglądam się za panem szybowcem [COLOR=DimGray][SIZE=1],ale to nie znaczy,że Darek będzie panem tego osobnika:evil_lol:;),bo ja też nie mam "swojej"osobistej shiby....:eviltong:.

[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

(PIERWSZ CZYLI WCZESNIEJ NIZ JA)Kurcz Lila ty to masz dobrze!!!! Jak ja zaczynam mowic o nowym psie ,to moje dziecko wzdycha i zaczyna krecic kolka przy glowie,a maz sie awanturuje.Ostatno zaczol nawet mowic cos w stylu '' po moim trupie''.I co?!?!?!?!? Musze zostac wdowa!!!!!! No nie mam innego wyjscia!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola.1'](PIERWSZ CZYLI WCZESNIEJ NIZ JA)Kurcz Lila ty to masz dobrze!!!! Jak ja zaczynam mowic o nowym psie ,to moje dziecko wzdycha i zaczyna krecic kolka przy glowie,a maz sie awanturuje.Ostatno zaczol nawet mowic cos w stylu '' po moim trupie''.I co?!?!?!?!? Musze zostac wdowa!!!!!! No nie mam innego wyjscia!!!!!!!![/quote]

Hiiihiii:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ja sobie chłopa wychowałam!:diabloti: Podtykam mu czasami pod nos coś,co by sie mu spodobalo [COLOR=Gray][SIZE=1]ale najpierw podoba sie mnie:eviltong:[COLOR=Black][SIZE=2].On patrzy ,patrzy i pragnie to mieć,udaję wielka obojętnośc,a on pożąda coraz bardziej i bardziej.Ja później sie łaskawie zgadzam na to "coś" i mu to załatwiam!:evil_lol::eviltong:Tak było z pierwsza akitą i shibą:diabloti:.Teraz mój Daruś jeszcze nie wie,że bardzo chce mieć hokkę,ale powoli,systematycznie mu to uświadomię......i żażyczy sobie .....:evil_lol::eviltong::diabloti:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][COLOR=Gray][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2]Teraz mój Daruś jeszcze nie wie,że bardzo chce mieć hokkę,ale powoli,systematycznie mu to uświadomię......i żażyczy sobie .....:evil_lol::eviltong::diabloti:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote]

Ojej, a ile czasu trwają takie podchody? :) U nas to Robert próbuje tej strategii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayne']Ojej, a ile czasu trwają takie podchody? :) U nas to Robert próbuje tej strategii...[/quote]

Ha!;)Z hokką to się na razie nie spieszę...powolutku....;)na razie to obejrzał sobie Daruś zdjęcia hokk z Japonii/te z galerii hokkaido/,pokazałam zdjęcie ostatnio wstawione przez Roberta/niam niam:loveu:/,a zaczęłam mu "pokazywać" na wystawie w Lodzi .Jaskóła była wtedy małoletnia,super trzaskała ząbkami w zabawie,a Daruś lubi psy z charakterem:evil_lol:.Na światówce sam polazł do czerwonej dziewczynki z Czech.....więc ziarenko zostało posiane!:multi:Aaaaa,jeszcze u Ewaki polazł nocną porą do kojca hokkowego i dyskutował z zawartością!:evil_lol:Nawet jakieś ciemnowate foty porobił.....:eviltong:Wiem jaka jest sytuacja z pogłowiem hokkowym,temu chłopa nie poganiam,ale trzymam rękę na pulsie!;):evil_lol::lol:
A jak idzie Robertowi z jego strategią?:cool3::evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']A ile masz teraz psów, Lila- bo się pogubiłam.[/quote]

Hm....sama się gubię czasami.....:oops: ,ale:Tomek ma 3 mies;trzydygodnowce ,jest ich sztuk 7,emeryci to Ziutka/schroniskowa,ile lat ma to....?ale ponad 10/,dalej,to siwa,czyli sznaucer p/s/14 lat/,noooooo i makity dorosłe - sztuk cztery.A licz sobie....:lol: :eviltong: Papuga ,choć szczeka nie wliczam,gwarka tyż nie-lusterka nie pokzywałam!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Hm....sama się gubię czasami.....:oops: ,ale:Tomek ma 3 mies;trzydygodnowce ,jest ich sztuk 7,emeryci to Ziutka/schroniskowa,ile lat ma to....?ale ponad 10/,dalej,to siwa,czyli sznaucer p/s/14 lat/,noooooo i makity dorosłe - sztuk cztery.A licz sobie....:lol: :eviltong: Papuga ,choć szczeka nie wliczam,gwarka tyż nie-lusterka nie pokzywałam!:evil_lol:[/quote]
No tak!:oops: :roll: Zapomniałam o Babie!:oops: :oops: :oops: Mówiłam,że sie gubię....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']haha, Lila, z tego co wiem to strategia jest w fazie REALIZACJI!!!!!!!!:loveu: :loveu:[/quote]
No i to mnie cieszy!:multi: :eviltong: Będę wobec tego częściej pokazywała Darusiowi hokkowe fotencje,porozmawiamy sobie o tej ciekawej rasie....niech zacznie chcieć i pożądać!:eviltong: :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kucze Lilka.......na tą moja ślubna zaraze takie podchody nie dzialaja:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Jak mu tylko pokazuje zdjecie psa ,albo opowiadam o jakiejs rasie,to sie zaraz drze '''wybij sobie z glowy nastepnego psa''!!!!! I tu nastepuje slawetne'' po moim trupie''.Mowie mu wtedy -nie prowokuj w koncu z toba jestem juz 20 pare lat i lekko juz mi sie opatrzyles, a hokkaido ani shiby jeszcze nie mialam i na dokladke one sa napewno madrzejsze od ciebie!!!!:diabloti: :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayne']Już ona ci za Twoją pamięć pewnej, ciemnej nocy podziękuje... :mad: :evilbat:[/quote]

Hmmm....:evil_lol: pewnie tak!:diabloti: A znając jej złosliwość....:roll: :diabloti: .Już kiedyś,ciemną nocą,kiedy Babsztyl latał po podworku i nie życzył sobie wracac do domu /wołałam i wołałam:mad: /poszłam jej szukac.Nie chciałam zapalać światła na podworku,łaziłam po omacku ,ubrana w ...nooo...nocny ubiór:eviltong: ,wściekła byłam może trochę,ale postanowiłam ,że tę małpę capnę za fraki i jak szmatke za futro zaniose do domu.Nie udało się!:angryy: W któryms momencie "coś" wpadło mi pod nogi,żeby nie rozdeptać zrobiłam jakis wykrok,poślizgnęłam sie na czymś/w domu zobaczyłam na czym:angryy: /,wlazłam nogą w garnek z psia wodą i z tym garnkiem na nodze wylądowałam na kupie porąbanego drzewa:angryy: :diabloti: .Łomot był ,dźwięki równiez wydawałam,tak,że chłop siedzący w domu wyszedł na taras i łaskawie sie zapytał co ja robie po nocy,ze mogłabym ciszej,bo psy w domu sie rozszczekały i on nic nie słyszy w TV!!!:angryy: Co mu powiedziałam,nie napiszę!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Baba mściwa jest,jak to baba...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taq']Nadszedł czas pochwalić sie sukcesem Taq z Głogowa :loveu:

GREAT TAQNAKA Leo Libra FCI - dosk. CWC NDSwR[/quote]

[B]GRATULACJE!!!:multi: :multi: :multi: [/B]Mam prośbę.....:eviltong: Chciałabym poznać stawke i reszte wyników,ciekawam kto dostał BOB-a[SIZE=1][COLOR=silver] stawiałam na Wasza suczkę...;) :lol: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nasza konkurencja czyli MIRYOKU Tajgeta nie przyjechała.
Sama wystawa w Głogowie mi sie podoba ze względu na brak miejsca przy ringah. Za to sędzie pani Aleksandra Lubaszka bardzo miła i co bardzo lubię uzasadnia swój wybór.

BOB-a wział pies ECHIKETTO OF BONSAI Xandrina

CHOKA Brikasta - lok.1 dosk. cwc
CHO-SHI Brikasta - lok.2 dosk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taq']Nasza konkurencja czyli MIRYOKU Tajgeta nie przyjechała.
Sama wystawa w Głogowie mi sie podoba ze względu na brak miejsca przy ringah. Za to sędzie pani Aleksandra Lubaszka bardzo miła i co bardzo lubię uzasadnia swój wybór.

BOB-a wział pies ECHIKETTO OF BONSAI Xandrina

CHOKA Brikasta - lok.1 dosk. cwc
CHO-SHI Brikasta - lok.2 dosk[/quote]

Dzięki !:lol: i raz jeszcze gratulacje!:loveu:
Aaa,MIRYOKU zasypało sniegiem,mieli problemy z odkopaniem się....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszonych SHIB w Głogowie było 6, przyjechało 5.

[COLOR=black]W związku ze zmianą Regulaminu Wystaw Psów Rasowych ZKwP zamiast NSwR jest NDSwR - Najlepsza Dorosła Suka w Rasie.[/COLOR]
[COLOR=black]Nowością jest też tytuł Najlepszego Młodzieżowego Psa/ Suki w Rasie wybieranych spośród Zwycięzców Młodzieży.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...