Jump to content
Dogomania

szukam hodowli westie


Recommended Posts

[B]Kisses_xox[/B] - bardzo Ci dziękuję:sweetCyb:
Popytam właścicielki hodowli ;)
Dodam jeszcze,że 11 lipca tego roku jadę na wesele i idealny byłby odbiór szczeniaka we Wrocławiu w dniu 12 lub 13 lipca,także jeśli zna ktoś hodowlę z Wrocławia,która planuje szczeniaki na wiosnę to byłabym wdzięczna;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich!!!

Zdecydowanie polecam hodowle w Ustce, Pana Jarka Rusa "Jarwik", potwierdzam że świetnie trymuje,jeździłam do niego z moim pieskiem,który już niestety jest za tęczowym mostkiem i byłam u niego w domu gdzie prowadzi hodowle. Mam do tego Pana pełne zaufanie i szacunek do jego pracy i ze 100% pewnoscią moge powiedziec że mój następny West będzie tylko z hodowli "Jarwik" !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to ja mogę polecić z Krakowa, nie wiem czy to mniej czy więcej niż 3h od Ciebie.
Mam szczeniaka Od p. Opozdy z Sugar Star (mają dwie fajne suczki) i choć wzięłam go kiedy miał już 3 miesiące to był naprawdę super: oprócz tego że ślicznie wyglądał to był też grzeczny, ufny, wesoły i milusiński.
Teraz ma fajne początki w agility a na pierwszej wystawie w szczeniakach b. dobry opis.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest papillonek

może trzeba wpisac w google hodowla westów i wybrac którąś???czy to takie trudne???na początku zawsze wyświetlają się dobre hodowle więc nie rozumiem z czym masz problem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']może trzeba wpisac w google hodowla westów i wybrac którąś???czy to takie trudne???na początku zawsze wyświetlają się dobre hodowle więc nie rozumiem z czym masz problem?[/QUOTE]

Kobieto ty weź sobie na wstrzymanie albo się w ogóle nie odzywaj!!!! Bo naprawdę nic nie wnosisz w dyskusję i nabijasz sobie niepotrzebnie liczbę postów.
Dobrze wiemy że wszysktie super hodowle to wcale nie są takie super. Bo albo wychodzą miękkie psy albo jeszcze jakieś wady. Dla mnie wzorem hodowli domowej to Gorwin ale Lenka rzadko do Polski sprzedaje szczeniaki, zazwyczaj za granice. Ciężko będzie polecić hodowlę która akurat w październiku będzie miała szczeniaki. Zazwyczaj to się wybiera hodowlę, a potem czeka na miot.

Link to comment
Share on other sites

Papilonek nie znam się na Papilonach ale uwierz mi że w Polsce jest dużo hodowli westików w których są gorsze lub lepsze mioty. Coraz częściej zdarzają się też z wadami, czyli np z miękkim włosem, złą linią grzbietu czyli garbem i pytanie o poradę jeśli ktoś nie śledzi wystaw i wyników. Ani nie ma możliwości zobaczenia psów z konkretnej hodowli na żywo, wtedy takie pytanie jak najbardziej jest na miejscu. Takie są niestety skutki mody danej rasy...

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No właśnie moda na rasę...a czy to koniecznie musi byc west?są psy posobne do westółw i nie takie popularne jak one :)i bardzo proszę nie papilonek tylko papillonek ,ok?ja nie znam się na westach stąd moja wypowiedz dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...