Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarne Gwiazdy']Zadzwoń najlepiej.[/quote]

No, chyba najlepiej zadzwonić, ew. wysłać maila, ale trzeba pewnie będzie trochę poczekać na odpowiedź. A ja też jutro dzwonię, żeby zapytać czy kasa dotarła i czy wszystko poszło pomyślnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Świetnie, nie mogę się zgłosić na młodego prezentera, bo nie dość że trzeba wypełnić nr pkr, hodowcę itd, to jeszcze wyskakuje mi że "ten pies został już zgłoszony na wystawę"... No i jak mam się zgłosić? Przyjmą mailem?[/quote]
Zgłoszenia na MP wysyłane z formularza są traktowane jako zgłoszenie do tej konkurencji ale plus zgłoszenie psa, a że twój pies już jest zgłoszony to musisz wybrać inną drogę. Wyślij e-maila :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Szanownych Wystawców informujemy,że termin przyjmowania zgłoszeń na [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]II Międzynarodową Wystawę Kielce 2007 został przedłużony do [B]26.10.2007 . [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Zostaną przyjęte zgłoszenia które NAPŁYNĄ do nas do[B] 26.10. do godz.19.00 [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jednocześnie przypominamy ,że od 13.10.2007 obowiązuje opłata w II terminie [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000] 120 PLN[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=5][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]za każdego psa bez względu na klasę i ilość zgłaszanych psów .[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Przesłanie kwoty niższej niż 120 PLN spowoduje konieczność dopłaty !![/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
[FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]( zgłaszając psa prosimy uważnie czytać informacje zawarte w linku "formularz elektroniczny" )[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]znowu przedlużają... :shake::shake:[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

a nie ciekawi czy zagraniczni wystawcy tez maja jakies wyzsze oplaty :razz:
na stronie jest napisane, ze (przykladowo ) 20euro za szczeniaka a w dniu wystawy -50euro -z tego wynika, ze nie ma zadnych terminow tylko jedna kwota a w dniu wystawy 2.5 raza taka:mad::crazyeye:
(moj pies jest ``nadal`` na zagranicznych papierach i musze go zglaszac jako zagranicznego :oops: co mnie wcale nie cieszy, bo ceny mnie zabijaja a poki co przerejestrowac nie moge )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...