Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Guest DURANGO

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007

Recommended Posts

Jeśli jest ktoś z Kielc - bardzo proszę niech dopyta, czy za szczeniaka też trzeba już płacić tą wysoką kwotę... Wiem, że niektóre oddziały dla maluchów robią wyjątki...

[quote name='Basik']Jeśli jest ktoś z Kielc - bardzo proszę niech dopyta, czy za szczeniaka też trzeba już płacić tą wysoką kwotę... Wiem, że niektóre oddziały dla maluchów robią wyjątki...[/quote]
Wlasnie, bo możliwe ze skusilabym się zglosić jeszcze mojego szczeniaka, ale napewno nie, jesli mialabym za niego placic 120zl :shake:

[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Szanownych Wystawców informujemy,że termin przyjmowania zgłoszeń na [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]II Międzynarodową Wystawę Kielce 2007 został przedłużony do 22.10.2007. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jednocześnie przypominamy ,że od 13.10.2007 obowiązuje opłata w II terminie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000] 120 PLN[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=5][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]za każdego psa bez względu na klasę i ilość zgłaszanych psów .[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][U][B] [FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Przesłanie kwoty niższej niż 120 PLN spowoduje konieczność dopłaty !![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/U][/LEFT]
[LEFT] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] ( zgłaszając psa prosimy uważnie czytać [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]informacje zawarte w linku "formularz elektroniczny" ) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000][COLOR=Black]Niestety :([/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[quote name='Goldenka 02']zgłaszaj sie, zgłaszaj ;)[/QUOTE]
Ano zgłosiłam się, tylko nie wiem - płatne czy nie? Bo na stronie informacji znaleźć nie mogę, ale możliwe że jest tylko ja nie widzę :lol:

[quote name='agata :)']Ano zgłosiłam się, tylko nie wiem - płatne czy nie? Bo na stronie informacji znaleźć nie mogę, ale możliwe że jest tylko ja nie widzę :lol:[/quote]
W Kielcach mp bezpłatne ;)

Moja FISI zgłoszona, zapłacona.

Ale wiadomo kiedy będzie plan sędziowania i ilościówka?

Ja jadę pierwszy raz do Kielc i to sporo bo mam ponad 500 km. Mam nadzieję że moja sunia uszanuje to i sama pobiega po ringu bez noszenia jej na rączkach. Poprzednie wystawy kończyły się tak:

[URL]http://www.thihi-sharpei.pl/viewpage.php?page_id=9[/URL]

PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI :(

[quote name='[email protected]']J też może pojadę.ale wszystko zależy od transportu,jedzie może ktoś z Wrocka,mogę się dołożyć do paliwa???

Jeszcze jest PKS..., a jak daleko jest wystawa od dworca?[/quote]
Daleko, daleko. A pierwszy autobus to TARGI, który jest o 10.00. Chyba, że coś się zmieniło od poprzedniego roku. Trzeba by sprawdzić :)

Jakby ktoś zamieścił mapę dojazdu od strony Śląska byłabym wdzięczna.
Mam wolne miejsce w aucie, nawet dwa wolne miejsca bo w trójkę jedziemy a autko na 5 osób, więc jakby ktoś chciał się zabrać to chętnie, tylko ostrzegam że jadę z rodzicami (ja na prawko cokolwiek za młoda :lol:).
A nie wiecie czy wpuszczą z niewystawianym?

[quote name='karolka']Moja FISI zgłoszona, zapłacona.

Ja jadę pierwszy raz do Kielc i to sporo bo mam ponad 500 km. Mam nadzieję że moja sunia uszanuje to i sama pobiega po ringu bez noszenia jej na rączkach. Poprzednie wystawy kończyły się tak:

PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI :([/quote]

Trzymam bardzo;) Ale dała popis na tej wystawie, tej z filmiku:evil_lol: Ona mówi: "no chyba zwariowałaś-że ja niby mam się nadwyrężać i latać po tym czymś? O, nie, to obraża moją godność!!!!"

[quote name='agata :)']Jeśli będzie można wejść z niewystawianym, to z pewnością na chwilę też wpadnie na czampiony popatrzeć, no i mi pokibicować, więc możemy jakoś uszaki zakumplować ;)[/quote]
Agata,w ubiegłym roku można było wejść z psem niewystawianym ;)
także myślę, że i w tym również będzie taka możliwość.
Oczywiście trzymam za wszystkich kciuki

:megagrin: :megagrin: :megagrin: rozbawilas mnie swoim filmikiem do lez :lol: a juz myslalam ze tylko moja sunia potrafi robis wielkie show na ringu ;)

Trzymam wiec kciuki za was :loveu:

[quote name='karolka']Moja FISI zgłoszona, zapłacona.

No, rzeczywiście Mała dała popis!
Oby było lepiej w Kielcach!
Pzdr.

[quote name='karolka']Kogoś na 100%, jak spotkasz zestresowaną blondynkę z małym dzieckiem i upartą brzoskwiniową shar peiką to ja.
Chętni porozmawiami odstresuje się przed wejściem na ring.:multi:[/quote]

Ech... a ja to się chyba nie odstresuję tam w ogóle... :shake: A i mój pewnie podobnie się będzie na ringu zachowywał:placz:

Agatko, no to super, że się zobaczymy:cool3: A ma kts może info, jakie i ile szczeniorów będzie w cockerkach angielskich?:razz: