Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy jest tu może ktoś z oddziału kieleckiego. Chciałam zmienić klasę mojemu psu (wiem , że rychło w czas:oops:) myślałam, że ponieważ termin nie minął (do jutra jest z tego co pamiętam) to jakoś się uda a tu mnie odesłali do kogoś kto ma składać czy drukować katalog. Czy wogóle jest jeszcze szansa czy sobie lepiej odpuścić. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Dzisiaj dzwoniłam do ZK Kielce i dowiedziałam się, że nie są w stanie sprawdzić żadnego psa, czy jest, czy go nie ma, będzie to możliwe najwcześniej po 1 listopada.[/quote]
Ja też wczoraj dzwoniłam i uzyskałam informację:pPani sprawdzała po nazwisku.

Link to comment
Share on other sites

Taki tekst jest na stronie związku


[LEFT][B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Szanownych Wystawców informujemy,że termin przyjmowania zgłoszeń na [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]II Międzynarodową Wystawę Kielce 2007 został przedłużony do 22.10.2007. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jednocześnie przypominamy ,że opłaty wniesione do dn.12.10.2007 (decyduje [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]data dokonania przez Państwa wpłaty) są traktowane jak wniesione w I terminie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Od 13.10.2007 obowiązuje opłata w II terminie czyli 120 PLN za każdego psa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000] bez względu na klasę i ilość zgłaszanych psów (prosimy uważnie czytać [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000] informacje zawarte w pliku "formularz elektroniczny" )[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']ale opłat już nie przedłużyli :x :evil_lol:[/quote]

Za to pozwolili niektorym bez problemu suczkę wycofać więc są chyba OK.? Co do przedłużenia opłat, zasady są proste kto zabrania zgłaszać
(i opłacać ) w lipcu, sierpniu, wrześniu czy do 12 pazdziernika włącznie ?
Ktoś kto postanowił zgłosić po 12 pazdziernika to jego decyzja(finansowa też) i nad czym tu się rozwodzić (poza nabijaniem sobie postów)
Katalog przedwystawowy jak co roku będzie dostępny na stronie na 7-10 dni przed wystawą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desert wind']Za to pozwolili niektorym bez problemu suczkę wycofać więc są chyba OK.? Co do przedłużenia opłat, zasady są proste kto zabrania zgłaszać
(i opłacać ) w lipcu, sierpniu, wrześniu czy do 12 pazdziernika włącznie ?
Ktoś kto postanowił zgłosić po 12 pazdziernika to jego decyzja(finansowa też) i nad czym tu się rozwodzić (poza nabijaniem sobie postów)
Katalog przedwystawowy jak co roku będzie dostępny na stronie na 7-10 dni przed wystawą.[/QUOTE]
Wycofanie suczki z wystawy to całkiem naturalna rzecz - jakoś nigdy nikt się nie sprzeciwiał i nie robił żali z tego powodu, tylko Kielce coś w tym roku mają za dużo problemów, zarówno z tym, jak i np. z fundowaniem nagród.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...