Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']Ja zgłosiłam oba psy, ale jest problem bo fryta wyglada jak szczur bo własnie wylniała i nie zdazy obrosnac do kielc, kurde nie wiem co zrobic...[/quote]

Ja bym się na Twoim miejscu spacjalnie nie przejmowała. Przecież większość psów linieje na jesieni, nie wszystkie zdążą odrosnąć. Takich wyliniałych może być więcej a z tego powodu rezygnować ze takiej fajowej zabawy jak wystawa, ze spotkania ze znajomymi, z możliwości poznania nowych znajomych. Chyba Frytka jeszcze tak okropnie nie wygląda żeby wstyd ją było pokazać.

Link to comment
Share on other sites

ale wiesz Han Sharn dla moich rodziców jednak to 120 zł za jednego psa to duzo, i jeszcze jak wiemy ze jezeli bedzie jakas suczka z ktora fryta przegrała kilka razy, i fryta z nią przegra, to ja bede miec przewalone u rodziców, "bo przeciez te pieniadze mogły pojsc na paliwo" ...
ale nie wiem, jezeli mój tata nie pojedzie to nie bedzie miał kto jej wystawic bo ona tylko jemu uszy na wystawie podnosi o.O

Link to comment
Share on other sites

łysość mojego Malamuta mnie nie przeszkadzała nigdy jechać na wystawę :) Ale to takie moje "coś" bo ja lubię takie łysole. Na takim psie widać naprawdę jak pies wygląda, a nie jaką ma piękną fryzurkę zrobioną na lakierze czy piance (niestety u Malamutów to dość częste). Pod futrem można tak wiele ukryć. I cenię sędziów, którzy umieją docenić łysego a doskonałego psa.

Na Kielce wybieram się kibicować Pudlom i dla dużych będą rozety, puchary i inne dobrodziejstwa ode mnie :)

Tylko poprosiłabym staweczkę żebym zdążyła zrobić na tyle rozet... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']łysość mojego Malamuta mnie nie przeszkadzała nigdy jechać na wystawę :) Ale to takie moje "coś" bo ja lubię takie łysole. Na takim psie widać naprawdę jak pies wygląda, a nie jaką ma piękną fryzurkę zrobioną na lakierze czy piance (niestety u Malamutów to dość częste). Pod futrem można tak wiele ukryć. I cenię sędziów, którzy umieją docenić łysego a doskonałego psa.

Na Kielce wybieram się kibicować Pudlom i dla dużych będą rozety, puchary i inne dobrodziejstwa ode mnie :)

Tylko poprosiłabym staweczkę żebym zdążyła zrobić na tyle rozet... :oops:[/quote]

hehe ale u fryty to i tak prawie całkowicie widac jak jest zbudowana, ale jednak jej futro teraz wyglada paskudnie i jest paskudne w dotyku, no chyba ze siersc zdazy odrosnac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...