Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basik']Jeśli jest ktoś z Kielc - bardzo proszę niech dopyta, czy za szczeniaka też trzeba już płacić tą wysoką kwotę... Wiem, że niektóre oddziały dla maluchów robią wyjątki...[/quote]
Wlasnie, bo możliwe ze skusilabym się zglosić jeszcze mojego szczeniaka, ale napewno nie, jesli mialabym za niego placic 120zl :shake:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Szanownych Wystawców informujemy,że termin przyjmowania zgłoszeń na [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]II Międzynarodową Wystawę Kielce 2007 został przedłużony do 22.10.2007. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jednocześnie przypominamy ,że od 13.10.2007 obowiązuje opłata w II terminie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][B] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000] 120 PLN[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=5][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]za każdego psa bez względu na klasę i ilość zgłaszanych psów .[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT][U][B] [FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Przesłanie kwoty niższej niż 120 PLN spowoduje konieczność dopłaty !![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/U][/LEFT]
[LEFT] [FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] ( zgłaszając psa prosimy uważnie czytać [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000]informacje zawarte w linku "formularz elektroniczny" ) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Calibri][SIZE=4][COLOR=#ff0000][COLOR=Black]Niestety :([/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Moja FISI zgłoszona, zapłacona.

Ale wiadomo kiedy będzie plan sędziowania i ilościówka?

Ja jadę pierwszy raz do Kielc i to sporo bo mam ponad 500 km. Mam nadzieję że moja sunia uszanuje to i sama pobiega po ringu bez noszenia jej na rączkach. Poprzednie wystawy kończyły się tak:

[URL]http://www.thihi-sharpei.pl/viewpage.php?page_id=9[/URL]

PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']J też może pojadę.ale wszystko zależy od transportu,jedzie może ktoś z Wrocka,mogę się dołożyć do paliwa???

Jeszcze jest PKS..., a jak daleko jest wystawa od dworca?[/quote]
Daleko, daleko. A pierwszy autobus to TARGI, który jest o 10.00. Chyba, że coś się zmieniło od poprzedniego roku. Trzeba by sprawdzić :)

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś zamieścił mapę dojazdu od strony Śląska byłabym wdzięczna.
Mam wolne miejsce w aucie, nawet dwa wolne miejsca bo w trójkę jedziemy a autko na 5 osób, więc jakby ktoś chciał się zabrać to chętnie, tylko ostrzegam że jadę z rodzicami (ja na prawko cokolwiek za młoda :lol:).
A nie wiecie czy wpuszczą z niewystawianym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Moja FISI zgłoszona, zapłacona.

Ale wiadomo kiedy będzie plan sędziowania i ilościówka?

Ja jadę pierwszy raz do Kielc i to sporo bo mam ponad 500 km. Mam nadzieję że moja sunia uszanuje to i sama pobiega po ringu bez noszenia jej na rączkach. Poprzednie wystawy kończyły się tak:

[URL]http://www.thihi-sharpei.pl/viewpage.php?page_id=9[/URL]

PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI :([/quote]

Trzymam bardzo;) Ale dała popis na tej wystawie, tej z filmiku:evil_lol: Ona mówi: "no chyba zwariowałaś-że ja niby mam się nadwyrężać i latać po tym czymś? O, nie, to obraża moją godność!!!!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Jeśli będzie można wejść z niewystawianym, to z pewnością na chwilę też wpadnie na czampiony popatrzeć, no i mi pokibicować, więc możemy jakoś uszaki zakumplować ;)[/quote]
Agata,w ubiegłym roku można było wejść z psem niewystawianym ;)
także myślę, że i w tym również będzie taka możliwość.
Oczywiście trzymam za wszystkich kciuki

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę pierwszy raz do Kielc i to sporo bo mam ponad 500 km. Mam nadzieję że moja sunia uszanuje to i sama pobiega po ringu bez noszenia jej na rączkach. Poprzednie wystawy kończyły się tak:

[URL]http://www.thihi-sharpei.pl/viewpage.php?page_id=9[/URL]

PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI :([/quote]

:megagrin: :megagrin: :megagrin: rozbawilas mnie swoim filmikiem do lez :lol: a juz myslalam ze tylko moja sunia potrafi robis wielkie show na ringu ;)

Trzymam wiec kciuki za was :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Moja FISI zgłoszona, zapłacona.

Ale wiadomo kiedy będzie plan sędziowania i ilościówka?

Ja jadę pierwszy raz do Kielc i to sporo bo mam ponad 500 km. Mam nadzieję że moja sunia uszanuje to i sama pobiega po ringu bez noszenia jej na rączkach. Poprzednie wystawy kończyły się tak:

[URL]http://www.thihi-sharpei.pl/viewpage.php?page_id=9[/URL]

PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI :([/quote]
No, rzeczywiście Mała dała popis!
Oby było lepiej w Kielcach!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Kogoś na 100%, jak spotkasz zestresowaną blondynkę z małym dzieckiem i upartą brzoskwiniową shar peiką to ja.
Chętni porozmawiami odstresuje się przed wejściem na ring.:multi:[/quote]

Ech... a ja to się chyba nie odstresuję tam w ogóle... :shake: A i mój pewnie podobnie się będzie na ringu zachowywał:placz:

Agatko, no to super, że się zobaczymy:cool3: A ma kts może info, jakie i ile szczeniorów będzie w cockerkach angielskich?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...