Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']Czy pisał tu już ktoś może, jak trafić na teren wystawy jadąc z Warszawy (chyba przez Radom)?[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][B]Flaire[/B] - nie jest trudno trafić na wystawę, gdyż ta odbywa się w halach targów kieleckich i całe Kielce są oznakowane - jak trafić na targi; [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]więc kierując sie targi trafisz bez problemu - bez względu na to, skąd przyjedziesz :) życzę powodzenia![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Ja mam problem z powrotem. Bo połączenia kolejowe są tragiczne. Czy ktoś jutro wraca do Katowic i dysponuje miejscem dla jednej osoby i psa (może siedzieć na kolanach)?[/quote]

Wpadnij po ocenie na ring IV; ja wracam przez Katowice więc mogła byś się z nami zabrać z powrotem. Jak coś podaję swoją komórę 503 839 668 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Czy pisał tu już ktoś może, jak trafić na teren wystawy jadąc z Warszawy (chyba przez Radom)?[/quote]
Oczywiscie przez Radom i stamtad na Kielce. Nie wjezdzac od razu do miasta, tylko prawie minac Kielce obwodnica i z niej skrecic na Lodz-Piotrkow i juz sie jest na targach. Tak mi tlumaczyli miejscowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Oczywiscie przez Radom i stamtad na Kielce. Nie wjezdzac od razu do miasta, tylko prawie minac Kielce obwodnica i z niej skrecic na Lodz-Piotrkow i juz sie jest na targach. Tak mi tlumaczyli miejscowi.[/quote]
Hmmm... Zjazd faktycznie na Łódź - Piotrków, tylko na końcu zjazdu trzeba nie kierować się na Łódź a skręcić w prawo i faktycznie już dalej są całkiem niezłe oznaczenia i faktycznie blisko!

Link to comment
Share on other sites

Eh gdzieś wcięło mój post z wczoraj wieczorem ! A dokładnie tam rozpisane było co i jak :placz: :placz: :placz:
W każdym razie koreczki możecie spotkać (licząc od Skarżyska do Kielc) w Ostojowie - spory, w Łacznej na wysokości Zajazdu Ziółek niewielki i niestety nowy w Kajetanowie !
Wszystko w wyniku robót drogowych!
Prywatnie zalecam dróżkę przez Starachowice, później Bodzentyn i Kielce,
Ewentualnie z dużą dozą nieśmiałości ;) jazdę wzdłuż E7 od Suchedniowa Ale tam koniec języka za przewodnika!
Cholera tak ładnie to rozpisałam wczoraj :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...