Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']My też będziemy na 99%, tylko czy wiadomo napewno że na tej wystawie będzie tytuł Zw.Polski ?[/quote]
W Kielcach tytuł Zw.Polski? o ile mi wiadomo takowy jest przyznawany raz w roku i tylko w Poznaniu, czy o czyms nie wiem? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']W Kielcach tytuł Zw.Polski? o ile mi wiadomo takowy jest przyznawany raz w roku i tylko w Poznaniu, czy o czyms nie wiem? :crazyeye:[/quote]

No na poprzedniej stronie ktoś napisał że skoro to ostatnia międzynarodówka w tym roku to będzie ten tytuł, a nigdzie nie jest to napisane, a na Światówce raczej nie będzie ten tytul przyznawany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja slyszalam ze ten tytul tak ma byc przyznawany w Poznaniu. Na stronie w Kielcach nie ma nic wyszczególnionego. Ale na sronie wystawy światowej tez nic nie ma takiego napisanego, wiec chyba tytul Zw.Polski w tym roku nam obcięli:cool3:[/quote]

Też tak myslę, moim zdaniem gdyby było coś wiadomo o tym tytule to już byśmy wiedzieli a na światówce mają być jedynie takie tytuły:

[quote][B][SIZE=1]TYTUŁY[/SIZE][/B][FONT=Verdana][COLOR=#666666]

[SIZE=1][B]CACIB [/B](certyfikat na Międzynarodowego Championa Piękności)
Tytuł ten przysługuje wg uznania sędziego jednemu psa i jednej suce wśród wszystkich wystawionych w danej rasie psów i suk (po ukończeniu 15 mies.). O CACIB konkurują w drodze porównania psy (suki) z oceną doskonałą, lokatą I z klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów. Pies (suka) uzyskujący CACIB na wystawie otrzymuje automatycznie CWC oraz tytuł Najlepszy Pies/Suka w Rasie.

[B]Res. CACIB [/B](rezerwowy CACIB)
Po przyznaniu CACIB-u sędzia przywołuje do porównania drugiego psa z klasy, z której pochodzi zwycięzca i porównując taką nową stawkę może przyznać rezerwowy CACIB (Res. CACIB).

[B]CWC [/B]- Certyfikat na Championa Polski
Certyfikat CWC może otrzymać pies i suka (po ukończeniu 15 mies.), które uzyskały ocenę doskonałą z lokatą pierwszą w klasie pośredniej, otwartej, użytkowej i championów

[B]Młodzieżowy Zwycięzca Świata – 2006[/B]
Tytuł ten otrzymuje w każdej rasie pies (suka), który uzyska w klasie młodzieży ocenę doskonałą z lokatą pierwszą.

[B]Najlepszy Pies/Suka w Rasie [/B]
O tytuł ten ubiegają się psy/suki w każdej rasie z ocenami doskonałymi i lokatą
pierwszą z klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów, konkurując ze sobą w tzw. "porównaniu".

[B]Zwycięzca Świata – 2006[/B]
Tytuł ten otrzymuje w każdej rasie pies i suka, którym przyznano certyfikat CACIB zgodnie z regulaminem FCI.

[B]Zwycięzca Rasy (BOB) [/B]
O tytuł ten konkurują pies i suka, które otrzymały certyfikat CACIB oraz tytuł "Młodzieżowy Zwycięzca Świata".
[/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']No przecież w Poznaniu nie będzie mógł być przyznany zwycięzca Polski bo to wystawa światowa, czyli musi być przyznawany na [B]ostatniej wystawie międzynarodowej[/B]. Logiczne ;)[/quote]
Nie wydaje mi się by tak było!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota marzycka']Na wystawie w Kielcach NAPEWNO nie będzie przyznawan tyt. Zw.Pl . Tytuły Zw, Pl mogą być przyznawane tylko 1 raz w roku i tylko w Poznaniu .
W 2000 roku kiedy była wystawa Europejska w Poznaniu tytuł Zw. Pl i Mł. Zw. Pl przyznawany był razem z tytułem Zw. Eu.
Pozdrawiam[/QUOTE]


Tak ale chyba gdyby w tym roku miał by być przyznawany ten tytul w Poznaniu to było by to powiedziane ;-)))

Chyba poprostu w tym roku tego tytułu nie będzie ;-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...