Jump to content
Dogomania

GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28


samograj

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już dobrze, gayka....już dobrze...jeszcze jest osowiała...markotna.....ale pije i nie wymiotuje...zjadła troszke rosołku...cały czas lezy albo pod stołem w kuchni (tam ma ulubione legowisko), albo gramoli mi sie pod biurko z kompem....
Fajnie, że zyje, ale...nie fajnie, że taka piekna sunia już będzie bezdzietna:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Już dobrze, gayka....już dobrze...jeszcze jest osowiała...markotna.....ale pije i nie wymiotuje...zjadła troszke rosołku...cały czas lezy albo pod stołem w kuchni (tam ma ulubione legowisko), albo gramoli mi sie pod biurko z kompem....
Fajnie, że zyje, ale...nie fajnie, że taka piekna sunia już będzie bezdzietna:-([/quote]


bardzo, bardzo się cieszę, że zyje! jest piekna i wielka szkoda dla rasy , że nie bedzie po niej potomstwa! Ale dobrze, że teraz, w tej tak cięzkiej dla Ciebie sytuacji, nie musisz się z nią żegnać! Może tylko ja tak myślę, ale pamietam, że kiedy mialam wielkie kłopty i nie chciało mi się zyć, to moja sunia mnie moblizowała, zmuszała do wstawania, gotowania, spacerowania, do zycia! choc może to idiotyczne, to gdyby nie ona, to nie wiem jak bym się pozbierała i jak dałabym radę! :shake:
Aniu, nie znamy się, ale kibicuję Wam z całego serca i myślę codziennie!
Jesteś wielka!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, Gayka, pies potrafi dodac otuchy...wystarczy, że sie do niego przytulisz ,...pomedra ogonem i już Ci lżej na sercu.

Krzysiek czuje sie dobrze jak na kogoś z połową mózgu - wiadomo cudów nie ma => trzeba go pilnować 24 godziny na dobę, ma dziwne pomysły, gubi się w czasie i przestrzeni...widzi więcej niż my (omamy)...ma trudności z chodzeniem....jedynia człapie po domu...dalsze wyprawy na wózku.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam, że nagranie już mieliście. Ja mam chyba Polsat news, spróbuje jakoś nagrać zwykłym aparatem (!), bo nie mam nic, czym mogłabym nagrać na płytę...ale może coś będzie widać. [B]Nie[/B] [B]obiecuję![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Marzenko, nie pojechalismy.......jakoś nie moglismy sie zdecydować, tłumy, potem straszna burza.....własnie w tej chwili kończy sie Msza i zacznie się modlitwa wstawiennicza....może się duchowo połączę......[/quote]
[COLOR=DarkRed][SIZE=5][FONT=Arial Black][COLOR=Black][SIZE=2]
Szkoda Aniu, że nie byliście... :shake: :-(
Ale mam nadzieję, że połączenie duchowe też pomoże Krzysiowi...
[/SIZE][/COLOR]
Miłek dla Miłki...

[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkRed][SIZE=5][FONT=Arial Black][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ng/dd/adca/HCnXxn9y1Qt1uMsUZX.jpg[/IMG]

Aniu, niech się spełnią Twe marzenia ! :loveu:
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Aniu !!!
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Zapraszam na moją stronę...już jest materiał z nagrania i debaty w studio POLSATU:
[URL="http://www.nadziejamoja.ovh.org"]www.nadziejamoja.ovh.org[/URL][/quote]
[COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]Obejrzałam filmiki Aniu dwukrotnie z całą moją rodziną. :shake: :-(
Trzymaj się Kochana. :glaszcze: [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black]:buzi: [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][FONT=Arial Black] :calus:
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pani Aniu ja tutaj co prawda jestem nowa i już przeczytałam historię pani męża i na prawdę płakać mi się chciało,bo wiem jak to jest - moja mama już miała 2 operacje mózgu i czekają ją jeszcze dwie, z tym, że ma tętniaki w mózgu, więc jest to o wiele mniejsze ryzyko, pod warunkiem, że nie pęknie, ale wiem jak się martwiłam tymi zabiegami i oglądałam tyle ludzi na oddziale neurochirurgii po ciężkich operacjach i tak mi było ich szkoda, szczególnie na OIOMIE.. ech te respiratory, ja się jakoś staram z ty żyć, bo z mamą jest teraz ok, ale wiadomo, że dużo obowiązków spada na mnie. :(
A twoja najmłodsza córeczka bardzo mnie przypomina - bo ja też jeżdżę konno i rysuje konie i psy! Niesamowite..
Pozdrawiam serdecznie i ściskam :calus:

Dagmara

Link to comment
Share on other sites

[B]Aniu, [/B]jak oni mogli dać Tobie bana... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Modlę się...

[quote] [COLOR=brown]Modlitwa do św. Krzysztofa [/COLOR][COLOR=brown][B](do wspólnego odmawiania)[/B][/COLOR]

[IMG]http://www.christusrex.brzegdolny.pl/images/drogi4.jpg[/IMG] O św. Krzysztofie, wejrzyj na nasze dusze niedostatecznie oddane służbie Najsilniejszego Pana. Rozproszenia ziemskiego życia, walka o byt, krótkowzroczny egoizm, odrywają nas od rzeczy świętych, uzależniających przyszłość wieczną od teraźniejszości. Wyproś nam u Boga łaskę czułej pamięci o Nim w pracy, podczas odpoczynku, w radości i smutku. Niech świadomość obecności Bożej gości w nas, niosąc ze sobą odrodzenie ducha i nadzieję wiekuistego szczęścia po śmierci. Amen.
© Christus Rex 2005
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...