Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='winter7']Tylko błagam, zdecydujcie się już na coś, bo nie daj Boże dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Porozsyłam wątek teraz, a Wy jutro zadzwońcie z decyzją. Bo pewnie z transportem też będzie problem. Gdzie jest hotel DIF?[/QUOTE]

Chyba gdzies koło Warszawy. Ja tez jestem za tym żeby Pimpka jak najszybciej z stamtąd zabrac, to nie sa ludzie którzy wiedza jak z takim przypadkiem postepować :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Tylko błagam, zdecydujcie się już na coś, bo nie daj Boże dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Porozsyłam wątek teraz, a Wy jutro zadzwońcie z decyzją. Bo pewnie z transportem też będzie problem. Gdzie jest hotel DIF?[/QUOTE]

No ja też jestem za hotelem DIF,tam będzie przynajmniej szybciej się resocjalizował no i wtedy rośnie szansa na domek,bo gdzie indziej będzie tylko siedział w hoteliku i nic nic nic,a wiadomo,że wszystko to koszta.

A Wy cioteczki jak sądzicie'?Mysiu,Bjutko?

Wstępnie zaznaczam na pierwszej stronie,że potrzebujemy 390 zł...na DT,jakby co to zmienię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']No ja też jestem za hotelem DIF,tam będzie przynajmniej szybciej się resocjalizował no i wtedy rośnie szansa na domek,bo gdzie indziej będzie tylko siedział w hoteliku i nic nic nic,a wiadomo,że wszystko to koszta.

A Wy cioteczki jak sądzicie'?Mysiu,Bjutko?

Wstępnie zaznaczam na pierwszej stronie,że potrzebujemy 390 zł...na DT,jakby co to zmienię.[/QUOTE]

Może w pisz w temacie, że szukamy deklaracji. To zawsze lepiej działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Szczerze powiedziawszy, to ja też nie potrafię pracować z takimi psiakami. Ja nie mogłam zrobić kroku, bo się na mnie rzucał. Myślę, że z zabraniem też będzie problem.[/QUOTE]

We wtorek byłam podpisac umowe to dawał mi się głaskac jak normalny pies, w piątek już zupełnie cos innego. Trzeba będzie załozyć mu kaganiec, inaczej nie ma co ryzykowac, zębiska to on ma..

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy! To szansa staje się realna! Beatkoo, potrzebujemy około 440 zł (karma). Jeszcze jeden duszek nam troszkę pomoże. :) Ale teraz trzeba się skupić na szukaniu deklaracji. Oby się udało. Domowy hotel z socjalizacją to olbrzymia szansa dla tego gagatka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Bardzo dziękujemy! To szansa staje się realna! Beatkoo, potrzebujemy około 440 zł (karma). Jeszcze jeden duszek nam troszkę pomoże. :) Ale teraz trzeba się skupić na szukaniu deklaracji. Oby się udało. Domowy hotel z socjalizacją to olbrzymia szansa dla tego gagatka![/QUOTE]

Ok,to wpiszę,że 440 :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, musicie zdecydować o hotelu docelowo. Nie można tak najpierw do mnie na miesiąc a potem gdzie indziej, bo się psu w głowie całkowicie pomiesza. Już go wyrwiecie że tak powiem z raju w mniemaniu psa. I za chwilę znowu będzie musiał to przerabiać. To musi być decyzja docelowa, do znalezienia nowego domku.
Z zabraniem będzie na pewno problem, ale myślę że z zachowaniem w nowym miejscu już nie. Będzie musiał zweryfikować na nowo zasady i to jakie dostanie widełki zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamietam Dif pisała że dopiero da znac czy będzie teraz miejsce. W takim razie decyzja zapadnie na dniach? Oczywiście że wożenie go w tą i z powrotem jest bez sensu, na spokojnie ale zarazem szybko trzeba podjąc decyzje. Pimpek musi trafić w takie ręce, gdzie od poczatku pokażą mu kto rządzi i jakie jego zachowania nie sa pożądane..
Mam wrażenie że nie doszłoby do tych pogryzień w tym domu, gdyby była jakas reakcja na powarkiwania na wnuczka zaraz w pierwszych dniach itp. No ale niestety, skąd mogliśmy wiedziec że potulny psiak może tak się zachowac.. Kolejna nauczka i doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Tak i to jest właśnie to,na dniach musimy go stamtąd zabrać,zebrać deklaracje i jeszcze dać do hoteliku w którym najlepiej żeby był od początku do końca uczony prawidłowego zachowywania się.

Czekamy na DIF,aż się odezwie jak tam z miejscem...kurcze, strasznie liczę,że uda jej się wykombinować to jedno miejsce dla Pimpka...błagam :-(

Uciekam z dogo,będę jutro w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Tylko błagam, zdecydujcie się już na coś, bo nie daj Boże dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Porozsyłam wątek teraz, a Wy jutro zadzwońcie z decyzją. Bo pewnie z transportem też będzie problem. Gdzie jest hotel DIF?[/QUOTE]
Gdzieś pod Warszawą. Formalnie, to chyba Pimpuś już nie podpada pod schronisko - ani tym bardziej "pod wolontariuszy". Pewnie Mysia jeszcze wejdzie dzisiaj i coś powie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz, ale jakoś jestem po dzisiejszym dniu w pracy zajechana, do tego strasznie mnie rozbolała głowa, wiec położyłam się i w końcu zasnełam :oops: teraz dopiero trochę kontaktuje.
Kochane, ja nic jeszcze konkretnego nie ustałam z Panią od Pimpusia, bo właściciwie jeszcze sama konkretów nie znałam... :roll: Mam jutro dzwonić czy Ty Olu Pani wszystko przekażesz? i dopytasz?
Spróbuję jutro porozsyłać prośby o deklaracje jak tylko znajdę chwilę, dzisiaj nie dam rady...
Ja oczywiście byłabym za miejscówką u DIF, tylko z tego co pamiętam to miała nam jeszcze dac radę czy w ogóle będzie mogła go przyjąć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...