Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hejka! :)

Asia mnie pogoniła dzisiaj sms-kiem więc piszę ;)

Kochani!
Niestety zdrowie Pimpka powoli się "sypie". Jest to stary pies dobrze wiecie. Jest u nas już trzy lata, 7 był w schronie a został przyjęty jako pies dorosły. Na razie dramatu nie ma, ale widzę, że Pimpek się szybko starzeje. Ma kłopoty z trzymaniem moczu, często budzi się rano na mokrym drybedzie. Ma kłopoty ze wstawaniem i kładzeniem się. Dlatego sporo po prostu sobie chodzi. W końcu ruch to zdrowie ;) Ale jest "niegramotny", bo albo spadnie ze schodka albo wejdzie pod bawiące się psy albo go przewrócą albo wpadnie na otwarte drzwi klatki i się poturbuje.
Je ładnie, nawet bardzo ładnie i nadal za maleńką chrupkę da się pokroić i na jej widok dostaje trzęsawki ;)

Niestety absolutnie nie jestem przygotowana logistycznie do opieki nad chorymi psami, wymagającymi ciągłych wyjazdów do weta czy podawania leków.
Wiem, że temu nie podołam zwłaszcza, że moje młodsze dziecko ma problemy "behawioralne" i czeka mnie bardzo ciężkie wyzwanie rodzica w najbliższym czasie. :(
Dlatego proszę Was bardzo o skupienie się nad znalezieniem Pimpkowi domu bądź domu tymczasowego, który mógłby mu na jego stare, ale takie NAPRAWDĘ stare, paliatywne lata zapewnić dobrą i godną opiekę.

Niestety szukanie domu dla Pimpka zostało zawieszone w próżni i bardzo Was proszę o "odnowienie" tematu.

Krótki przegląd pobytu Pimpka u nas:

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=627430773999539&set=vb.179740165435271&type=2&theater[/URL]

Filmik został zmontowany przez mojego męża w celu przedstawienia Pimpka ludziom - możecie brać i do woli korzystać! ;)

Nie wiem czy wszyscy pamiętają, ale Pimpek ma wydarzenie na FB.

[URL]https://www.facebook.com/events/1435117463372214/[/URL]

Ja praktycznie już się z dogomanią pożegnałam, ale codziennie jestem na FB i tam można się ze mną szybko skontaktować, bo mam również dostęp do FB przez telefon.

Bardzo proszę skupcie się na szukaniu dla Pimpka innej alternatywy niż nasz hotel! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Proszę o uzupełnienie wpłat w pocie rozliczeniowym, bo wygląda jakbym zapomniała o Pimpku.

Nie wygląda to wszystko dobrze, kto zechce starego psa na dożycie? ;([/QUOTE]

już uzupełniam, Pimpuś dostał 75 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250992-Asikowska-ma-urodziny-%29-bazarek-do-28-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250992-Asikowska-ma-urodziny-%29-bazarek-do-28-02-2014[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Proszę o uzupełnienie wpłat w pocie rozliczeniowym, bo wygląda jakbym zapomniała o Pimpku.

Nie wygląda to wszystko dobrze, kto zechce starego psa na dożycie? ;([/QUOTE]

już uzupełniam, Pimpuś dostał 75 zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250992-Asikowska-ma-urodziny-)-bazarek-do-28-02-2014[/URL]

Link to comment
Share on other sites

DIF kochana, a powiedz mi jak się widzisz w ogóle takie zmiany dla Pimpka? Strasznie mnie to martwi, bo pamiętam jak i był problem zanim do Was trafił... Teraz jest starszy, pewnie bardzo też się uspokoił przy odpowiednim traktowaniu... Myślę, że Ty teraz znasz go najlepiej i musielibyśmy zastanowić się w jakim miejscu się Pimpek jakoś odnajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Pimpusia może przyjąć UDZ Fizjodog - tylko, że tam koszt hoteliku to 400 zł, ale w cenie jest już ewentualna fizjoterapia. Ten hotelik zajmuje się staruszkami i jest w stanie zapewnić im odpowiednią opiekę :-) Teraz kwestia tego czy damy radę uciułać taką kwotę co miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

Będzie b. trudno. Z tego co widzę wpływają takie deklaracje: (moje też wpływają - wynika to z dat wpływów, Asiu popraw też w tym zestawieniu, bo jestem na bieżąco. :)
Mamy 120 deklaracji na które można liczyć... Ja mogę podwyższyć do 25 -czyli byłoby 135

[B][COLOR=#008000]10 zł asikowska 2013 IX,X,XI,XII,2014I,II,III,IV
10 zł Bjuta 2013 IX,X,XI,XII 2014 I
10 zł Olena 84 2013 IX,X,XI,XII2014 I,II,III,IV
50 zł Bożena P 2013 IX, X,XI,XII 2014I
20 zł dangos19 2013 IX,X,XI,XII2014 I,II,III,IV
20 zl Ingrid44 2014 I,II,III,IV,V,VI[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

asia 26 też płaci ale nie wiem jaka jest stała deklaracja bo płaci różnie od 20-60 zł i się pogubiłam, jest jeszcze deklaracja winter7 200 zł ale tu też nie mogę się doliczyć i wg mnie jest zapłacone do grudnia i winter płaci ale nie co miesiąc tylko na przykład za dwa miesiące a przez to że była zmiana skarbnika to nie wiem czy to jest na bieżąco jak cofnęłam się wstecz to wychodzi że do grudnia jest zapłacone ale może się mylę

Link to comment
Share on other sites

Olena84 w 4 poście jest rozliczenie które prowadzę od września, zerknij

sprawdzę jeszcze w domu dokładnie ile kto wpłacił od września
ale np winter7 1000 zł czyli za 5 miesięcy (tyle wpłynęło u mnie na koncie ) a do kwietnia mamy 8 miesięcy
asia26 222 zł czyli na 27,75 na miesiąc więc chyba na bieżąco

Edited by asikowska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...