Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taki :)

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
PSITULMNIE
ul. Bytomska 133
41-803 Zabrze


[quote name='DIF']Wczoraj przyjechała karma! Uffff, nie umrzemy z głodu! :megagrin:

Mysiu!
Do paczki był załączony "rachunek" z tym, że bez pieczątki i podpisu.
Gdzie mam go wysłać? Do Schroniska czy do zabrzańskiego TOZ-u?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=3]Kochani!

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w nowym projekcie Hotelu dla psów KADIF: [URL="https://www.facebook.com/KADIFciaki?ref=hl"][B]Pokochaj KADIF-ciaka[/B][/URL]
Strona ma na celu rozreklamowanie psiaków przebywających pod opieką hotelu.
Wczoraj została opublikowana a JUŻ ma 36 polubień!:ghost_2:
Dołączcie do nas, polubcie, zaproście znajomych....
Może dzięki temu Pola, Gucio, Tutka, Pimpek, Tinka i inne psiaki znajdą domy![/SIZE]

[SIZE=3]Po prostu.... Pokochajcie KADIF-ciaki!!!
Zapraszamy serdecznie! :smile:[/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj mieliśmy normalnie w hotelu ..... kontrolę z zabrzańskiego schroniska PsitulMnie ! :eek2:
Szczerze mówiąc do tej chwili, czyli ładnych kilka godzin po wizycie nie mogę się otrząsnąć z szoku w jakim się znalazłam.

Byłam bardzo zajęta pracami domowymi i jak zobaczyłam tłum ludzi pod bramą (4 osoby ;) ) wysłałam dzieciaka, żeby się zapytał czego chcą, bo mama nie ma czasu i niech spadają. :mad:;)

Dzieciak przylatuje i mówi, że Państwo do Pimpka.
Pytam do jakiego Pimpka? Łukaszek zgłupiał trochę i mówi niepewnie, że do naszego.
Na to ja zgłupiałam! Pomyślałam, że pewnie przeoczyłam sprawę na wątku i ludzie przyjechali się zapoznać z Pimpkiem, bo chcą go adoptować.
Zgubiłam kapcie jak usłyszałam, że to Psitulaki przyjechały!
Zaskoczenie totalne! W marcu minie 3 lata jak Pimpali jest w naszym hotelu i rzadko kto go odwiedza. Była Kasia-winter7, Ola-Bonsai, Ola-Olena84 i chyba nikt więcej. Nikt o Pimpka nie pytał, nie dzwonił.
A teraz to chyba już nikt nawet nie szuka mu domu. Nie było życzeń, choinek, ostatni wpis na wątku z 13 grudnia.... :-( Wątek powoli zamiera niestety.
I nagle taka wizyta. Qrcze, było mi naprawdę miło i ciepło na sercu, że Psitulaki nie zapomniały o starym Pimpku!

Podobał Wam się? Gadać mi tu szybko, po nickach, kto był u nas? :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Dzisiaj mieliśmy normalnie w hotelu ..... kontrolę z zabrzańskiego schroniska PsitulMnie ! :eek2:
Szczerze mówiąc do tej chwili, czyli ładnych kilka godzin po wizycie nie mogę się otrząsnąć z szoku w jakim się znalazłam.

Byłam bardzo zajęta pracami domowymi i jak zobaczyłam tłum ludzi pod bramą (4 osoby ;) ) wysłałam dzieciaka, żeby się zapytał czego chcą, bo mama nie ma czasu i niech spadają. :mad:;)

Dzieciak przylatuje i mówi, że Państwo do Pimpka.
Pytam do jakiego Pimpka? Łukaszek zgłupiał trochę i mówi niepewnie, że do naszego.
Na to ja zgłupiałam! Pomyślałam, że pewnie przeoczyłam sprawę na wątku i ludzie przyjechali się zapoznać z Pimpkiem, bo chcą go adoptować.
Zgubiłam kapcie jak usłyszałam, że to Psitulaki przyjechały!
Zaskoczenie totalne! W marcu minie 3 lata jak Pimpali jest w naszym hotelu i rzadko kto go odwiedza. Była Kasia-winter7, Ola-Bonsai, Ola-Olena84 i chyba nikt więcej. Nikt o Pimpka nie pytał, nie dzwonił.
A teraz to chyba już nikt nawet nie szuka mu domu. Nie było życzeń, choinek, ostatni wpis na wątku z 13 grudnia.... :-( Wątek powoli zamiera niestety.
I nagle taka wizyta. Qrcze, było mi naprawdę miło i ciepło na sercu, że Psitulaki nie zapomniały o starym Pimpku!

Podobał Wam się? Gadać mi tu szybko, po nickach, kto był u nas? :cool3::loveu:[/QUOTE]

A witam witam między innymi to ja byłam wczoraj u Pimpka, bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie nas, dla mnie hotelik pierwsza klasa wersja all inclusive :loveu: Pimpuś radosny i pozytywnie nastawiony do świata i ludzi nawet tych "obcych" widać włożony ogrom pracy i serce. pozdrawiam Sandra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...