Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Bjuta']Dostałam i zmieniłam zlecenie stałe. Niestety nie mogę mu nic dodać. Chyba, że UŚ, który mnie od 7 lat zatrudnia na umowie śmieciowej, uprzejmie podpisze ze mną umowę...[/QUOTE]

Gratuluje, ja czekalam tylko 2 lata na umowe stala;)

Tez potwierdzam ze dostalam pw

Link to comment
Share on other sites

Asiu, ja za sierpień zapłacę pod koniec miesiąca i przeleję na Twoje konto to, co zostanie. Postaram się tak, żebyś od 1 września już miała kaske u siebie na koncie. Jak dostaniesz już pieniążki to napiszesz do moda o przyznanie tego posta ok? Jeśli coś wpłynie wcześniej może na razie pisz tutaj w postach a potem tam wszystko rozpiszesz. Za hotel płacimy pod koniec miesiąca, 11zł za każdy dzień, tzn za miesiące 31-dniowe wychodzi 341zł, a za 30-dniowe 330zł. Pod koniec miesiąca płacimy za miesiąc który się kończy, tzn teraz niedługo będę płaciła za sierpień ;)

Link to comment
Share on other sites

właśnie miałam pisać czy Pimpuś ma komplet deklaracji?

Wczoraj rozmawiałam z DIF, bo Pimpusiowi jedzonko się skończyło. Biedna cioteczka nie ma kiedy zaglądać na dogo, mam mnóstwo roboty przy psiakach i zdrówko nie dopisuje, kazała wszystkie ciotki mocno uściskać i pozdrowić :calus: a Pimpuś ma się dobrze, ma lepsze i gorsze dni - jak to w tym wieku bywa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Jest 216,55 zł. Przelewam to do Asi, napisz już proszę do moda o przejęcie tego posta rozliczeniowego ;) Hotel za sierpień jest zapłacony.[/QUOTE]

Olu ile Pimpek ma stałych deklaracji bo nie mogę się połapać

dostałam wpłatę 25 zł tytuł Ola z Zabrza ale nie wiem czy to za wrzesień tylko i czy to ta sama osoba co Ola z Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']otrzymałam już post rozliczeniowy i zaraz zrobię rozliczenie,
pytanie jeszcze o karmę dla Pimpusia czy jeszcze ma czy już się kończy?[/QUOTE]

dopiero co zamawiałam, więc na pewno jeszcze ma :)

[quote name='asikowska']Olu ile Pimpek ma stałych deklaracji bo nie mogę się połapać

dostałam wpłatę 25 zł tytuł Ola z Zabrza ale nie wiem czy to za wrzesień tylko i czy to ta sama osoba co Ola z Krakowa?[/QUOTE]

tak, ponieważ Ola wróciła do Zabrza :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane!

Pimpek trochę niedomaga ostatnio. :-(

Jest zdecydowanie słabszy, bardzo ciężko mu się wstaje i nie chce wychodzić z domu.
Ostatnio czochrałam go po doopce i chyba za mocno, bo zawył i chciał mnie chapnąć. Nie wiem, może to zmiana pogody, może nadchodząca zima i łupie go w tych kostryrkach, ale nie chciałabym niczego przeoczyć.
Pimpek miał robione badania krwi w zeszłym roku przy czyszczeniu ząbków. Tak samo mocz, w którym wyszły struwity.
Moim zdaniem trzeba go skontrolować, właśnie krew i mocz.
Koszt u nas w Halinowie to krew 60 zł (morfologia i biochemia) oraz mocz 20 zł. Razem 80 zł.
Nie wiem czy nie należałoby mu również sprawdzić tej dysplazji, czy się nie posunęła. Bierze w końcu cały czas arthrolfex.

:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...