Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

Już dawno się bałam o ten dzień,że nie starczy :(

Z ostatnich moich dwóch bazarów było ponad 140zł...eh...dalej trzeba będzie jakiś zrobić..masakra.

ps.Pimpek z dzisiaj w DZ.Zdjęcie wyszło ciemne,chociaż jest b.ładne...

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DUU7mEHYlwM/T3HB7VSQ3nI/AAAAAAAAAZI/R4JPEmr5ohQ/s640/P270312_06.22_%255B02%255D.jpg[/IMG]

Edited by Beatkaa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No wszędzie teraz z kasą jakaś masakra!
Zdjęcie rzeczywiście ciemne, no ale trudno, trzymam kciuki :)
Bardzo mi przykro ale ja nie dam rady jakkolwiek pomóc w zbieraniu kasy, nie wyrabiam ze swoimi podopiecznymi.. Rexowi też ledwo starcza, z jedna sunia w DT za bardzo sobie nie radzą i już ręce opadają, Śnieżek też w DT (nie ma na dogo) choruje, ma jakieś drgawki i jest właśnie diagnozowany -na co kasę nie wiem skąd wezmę.. o Diega trój łapka nikt nie dzwoni a DT już się niepokoi! :( Ostatnio mało dobrych wiadomości ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']No wszędzie teraz z kasą jakaś masakra!
Zdjęcie rzeczywiście ciemne, no ale trudno, trzymam kciuki :)
Bardzo mi przykro ale ja nie dam rady jakkolwiek pomóc w zbieraniu kasy, nie wyrabiam ze swoimi podopiecznymi.. Rexowi też ledwo starcza, z jedna sunia w DT za bardzo sobie nie radzą i już ręce opadają, Śnieżek też w DT (nie ma na dogo) choruje, ma jakieś drgawki i jest właśnie diagnozowany -na co kasę nie wiem skąd wezmę.. o Diega trój łapka nikt nie dzwoni a DT już się niepokoi! :( Ostatnio mało dobrych wiadomości ..[/QUOTE]

Wiem Oluś wiem....będę kombinować.
Wszędzie z kasą krucho niestety :(

PS.A doszły jakieś wpłaty poza tymi ostatnimi co pisałaś?
Póki co wszystkie wydatki zapisywałam na bieżąco:

[I]12- ogłoszenie do DZ(25.03.12)
10 - pakiet 50 ogłoszeń ( 25.03.12)
144,49 - arthroflex ( 25.03.12)
47 - obroża przeciw kleszczom(27.03.12)[/I]

Teraz na koncie jest 460zł.Olu zapisałam już tą obrożę w wydatkach,mimo,że jeszcze nie przelewałaś,ale żebyśmy wiedziały ile kasy jest i ile brakuje w razie czego.To do wydatków dojdzie jeszcze odrobaczanie...czyli zmieścimy się chyba no nie?
Czy ja coś znowu pokręciłam :oops::oops:

Edited by Beatkaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu'][B]nie dostałam co prawda potwierdzenia, że wysłany[/B], ale z mojej strony wszystko wyszło, mam potwierdzenie, że kaskę dostali [/QUOTE]

Gosiu! A możesz to jakoś sprawdzić?
Arthroflex już się skończył a wydaje mi się, że nie należy przerywać ciągłości podawania leku. Nie chciałabym, żeby Pimpuś po prostu któregoś ranka odmówił wstawania!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nadal nie wiem co z tym arthroflexem!!!!!:angryy:

Nie wiem dlaczego Figu się nie odzywa "do nas", bo to naprawdę fajna dziewczyna!
Ale pies musi mieć lekarstwo i nie chcę, żeby doszło do sytuacji, że Pimpek po prostu któregoś dnia [B]nie wstanie[/B]....

Jak widać na wątku ruch jest jaki jest, ale proszę nie zostawiajcie nas samych! :-(

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ wczoraj odbyło się ogólne odrobaczanie w hotelu, wszystkie psiaki zostały zważone w celu dostosowania dawki leku do wagi psa!
Pimpek waży 13.80 kg a więc dostał 1,5 tabl DechinelPlus. Za dwa tygodnie powtórka!
Schudł od ostatniego ważenia ok. pól kilograma co mnie bardzo cieszy, bo uważam, że jest zdecydowanie zbyt "mocno zbudowany"!:evil_lol:


ps. czy zamówienie arthroflex-u zostało zapłacone Figu?

Link to comment
Share on other sites

Pomimo, że Pimpek jest "mocno zbudowany" jak to określiłam wcześniej ;) uważam, że jest naprawdę ładny i reprezentacyjny! :):):)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1430/4293b4732028f086.jpg[/IMG][/URL]

Tylko zwróćcie uwagę, jaki ma siwy pyszczek. :( Nie był taki strasznie siwy jeszcze niedawno....
Chłopak się starzeje ewidentnie!:-( Ale póki co "mocno" stoi na łapach i nie daje się.
Nie wiem dlaczego, ale to zdjęcie bardzo mi się podoba. Zrobiłam je kilka dni temu. Może trochę nieostre, ale Pimpali na tle naszego stawu wyszedł naprawdę ładnie. Tak uważam.

Link to comment
Share on other sites

ale co ja mam napisać - zamówione, zapłacone, dodzwonić się nie mogę, czekam na odpowiedź mailową.
Nie przeskoczę czegoś, czego się nie da przeskoczyć.
podawanie arthroflexu może mieć małą przerwę, w każdym preparacie, który zawiera glukozaminę jest zresztą zalecenie, żeby po dłuższym czasie używania zrobić odstęp.
To jest tylko suplement, nie lek ratujący życie.. gdyby było inaczej, 3/4 ludzi w Polce nie mogłoby się poruszać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=georgia]Ehh nie wiem co robić...
A więc na koncie Pimpka jest 120zł,a jest połowa kwietnia :(
Boję się już nie na żarty.
Większość ciotek płaci regularnie,ale przez "dodatkowe wydatki" (niezwiązane z opłatą hoteliku),które są niezbedne(arthoflex,ogłoszenia,karma) bierzemy z tej kasy no i ona się właśnie kończy/skończyła.:-(
Urszula G już nie płaci od hoho...jakiegoś czasu.Chciałam napisać PW do 26Asia ale jej nie było od lutego na dogo,więc kicha.

Niestety ze swojej kieszeni wyłożyć nie jestem w stanie,ani zorganizować bazarku w najbliższym czasie.
[B]Proszę o pomoc!!![/B] :-([/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...