Jump to content
Dogomania

Nowa karma Canine Caviar


tamiska

Recommended Posts

Na rynku polskim pojawiła się nowa marka holistycznych amerykańskich karm Canine Caviar :D




[B]Skład wersji dla dorosłych z jagnięciną:[/B]



Suszona jagnięcina, proso perłowe, pełnoziarnisty brązowy ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszaniną tokoferoli),jagnięcina,biała ryba, flaxxed, suszona lucerna, pulpa buraczana, suszone algi,olej canola, chlorek sodu, ząbek czosnku, chlorek potasu, lecytyna, mięta pieprzowa, pietruszka, papaja, suszony korzeń cykorii, chlorek choliny, tauryna, ekstrakt z Juki Schidigera, suszona róża.




Dodatki: ryboflawina, witamina B12, niacyna, witamina A, witamina B6, Vitamina D3, tiamina, metionia, biotyna,kwas foliowy, wapń, cynk, mangan, żelazo, sód, beta karoten.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamiska']Na rynku polskim pojawiła się nowa marka holistycznych amerykańskich karm Canine Caviar :D




[B]Skład wersji dla dorosłych z jagnięciną:[/B]



Suszona jagnięcina, proso perłowe, pełnoziarnisty brązowy ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszaniną tokoferoli),jagnięcina,biała ryba, flaxxed, suszona lucerna, pulpa buraczana, suszone algi,olej canola, chlorek sodu, ząbek czosnku, chlorek potasu, lecytyna, mięta pieprzowa, pietruszka, papaja, suszony korzeń cykorii, chlorek choliny, tauryna, ekstrakt z Juki Schidigera, suszona róża.




Dodatki: ryboflawina, witamina B12, niacyna, witamina A, witamina B6, Vitamina D3, tiamina, metionia, biotyna,kwas foliowy, wapń, cynk, mangan, żelazo, sód, beta karoten.[/QUOTE]
Hmmm... Całkiem, całkiem, choć bez rewelacji. Dość dużo zbóż jak na karmę dla zwierząt, zboża na drugim i trzecim miejscu składników... Mogłoby być lepiej, ale dość sporo innych składników. A jak wyglądają ceny? Ile kosztuje worek 15 kg?

Link to comment
Share on other sites

Są worki po 13,6 i 18,1 kg

i tak 13,6 kg Adult kurczak- 237 zł

18,1 kg Adult kurczak- 298,90 zł


Tak plasują się ceny narzucone przez dystrybutora.


Niedługo pojawią się jeszcze smakołyki i puszki.


Jest też wersja bez zbóż, jednak na razie nie w Polsce, a szkoda...


Karma w 5 gwiazdkowej skali w rankingu najlepszych karm ma 4 gwiazdki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja podaje tą karmę swoim kaukazom i muszę przyznać że dobra jest. Miałam dosłownie cyrki z alergią pokarmową u jednego z psów bo żadnej karmy nie można było podawać dłużej niż 3 dni- później miał niemiłosierne zapalenie uszu, weterynarze też rozkładali ręce bo leki nie działały, tylko zmniejszały dolegliwości. Na razie mamy spokój z alergią :cool1: Cena nie zachwyca ale moim zdaniem jadło warte jest kwoty, w dodatku podaje się dawki połowę mniejsze niż wymagane przy żywieniu innymi karmami, także opłaca się, szczególnie przy większej ilości pupili :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Moja gromada Westów wcina tą karmę głównie wersja z jagnięciną. Wprowadziłam również z kurczakiem i nie widzę żadnych sensacji jeśli chodzi o alergię. Karma moim psiakom służy, dawkowanie mniejsze, kupy małe i łatwe do sprzątania:) Nowością jest karma z sarniną bez zbóż - w chwili obecnej dostępna w worku 6,4kg ale niebawem i w większych. Należę do Klubu Canine Caviar - kupuję karmę w cenach dystrybutora, mogę lioczyć na wyprawki dla szczeniąt oraz reklamę hodowli na [URL="http://www.caninecaviarpolska.pl"]www.caninecaviarpolska.pl[/URL]. Ja tą marką karmię i polecam - info również na mojej stronie [URL="http://www.amicobianco.home.pl"]www.amicobianco.home.pl[/URL];)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...