Jump to content
Dogomania

Pogoda!!!


basia

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno śnieg ma padać do czwartku a później troszke ma się ocieplić, ale niedużo. Mam nadzieje, że śnieg się utrzyma jak najdłużej. Póki jeszcze jest to teraz codziennie na nartki bede chodzić :D Basia a Ty kup te buty jak najszybciej, bo zaraz przyjdzie wiosna a Ty dalej ich nie będziesz mieć i sobie nie pojeździsz :P

Link to comment
Share on other sites

No Horyzont, odpowiedź w pełni wyczerpująca i wiele wskazuje że ma to sens. Ja bym w to wszedł z ewentualnym kupnem tych elementów i ewentualną pomocą przy poskładaniu, może nie teraz ale np. na początku stycznia. Mogę na Ciebie liczyć Horyzont w imię starej przyjaźni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To se Horyzont wystrugaj :D :wink: . A tak poważnie- ciekawe, gdzie byłeś przez te ostatnie dni :evil: Nie masz laptopa, żeby mieć połączenie z dogomanią? :o Dziś po raz pierwszy podpiąłem Timura do sanek... dziecięcych. Ciągnął je jak złoto, ale jakieś ch..... posypały ulice chemią i śnieg się stopił i ja musiałem ciągnąć sanki. Na szczęscie w Dolomitach śnieg był, więc pies trenował ciągnięcie rekreacyjne. Myślę, że było super.

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej!!!

U mnie śniegu strasznie dużo. Po sylwestrowej nocy :BIG: chłopaki (Grześ i mój Tomek) chwycili się za odśnieżanie :D Poszło im całkiem nieźle, ale co się nasapali :wink: a mieli co odśnieżać, bo z 50cm warstwa śniegu zalegała podwórko.

Psy skakały też jak szalone, chociaż mokry jednak śnieg sprawiał im małe trudności :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...