Jump to content
Dogomania

Pogoda!!!


basia

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hejak!! :P u nas dziś było pieknie!! przymroziło i na dodatek słoneczko cały dzionek swieciło! super.Stella szalała dzis na spacerze w parku,i wydziwiała na zamarznietych kałużach-chyba pierwszy raz to widziała :o tylko strasznie zimno.... chyba bede musiała polubic zimeeeee :-?

Link to comment
Share on other sites

ale dziadowsko!sorki za słowo,ale mam dość takiej pogody,pada i pada,nie ma juz sniegu, i mrozu....... :evil: Stella dzis taka brudna wracała ze spacerów ,ze dosłownie tylko do pralki sie nadaje :wink: .czekam z utesknieniem na snieg i mroz,mimo iz nie lubie zimy 8)

Link to comment
Share on other sites

Śniegu jak na lekarstwo, ale jednak odrobinkę zabieliło. Luna trochę się tego bała, ale jak zobaczyła Ceika i to co wyprawiał, to się jej spodobało :D

Bardzo obiecująco wyglądały dziś chmury ciągnące z północy. Niestety, południowy wiatr je przegonił :evil:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z długaśnego spaceru i na sam koniec złapała nas taka zadymka, że ledwo dom znalazłam :D Psy dostają kręćka i tak strasznie się bawią na śniegu, że aż miło patrzeć.

Teraz jest już ok. 10 cm śniegu, ale sypie tak intensywnie, że mam nadzieję iż do jutra nasypie jeszcze sporo, sporo. :lol: :lol: :lol:

Ale jest suuuuuper!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

u mnie cały ranek, przedpołudnie i jeszcze pare godzin sypało - stojąc oczywiście w korku spóźniałam się na klasówke, ale to nie ważne..

Teraz już nie sypie, a temperatura dość wysoka, wiec nie wróże że ten śnieg zostanie długo na warszawskich ulicach, a własnie po za tym to miasto i zaraz będzie brudna plucha a nie śnieg :((

Wierze, że będzie lepiej :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

"Pada śnieg, pada śnieg..."

Śniegu coraz więcej, jak napisała Agnieszka. Nawet pług musiał drogę koło mojego domu odśniezyć, bo bym jutro do pracy chyba nie dotarła :wink:

Agnieszka, mówisz fajnie na treningu z nartkami było, a ja ciągle nie mam butów :-? Leń ze mnie i tyle :roll:

Link to comment
Share on other sites

ojej :( ale sama bylas czy z sunia ?

to bylo tak: bylam z Aqua na nartach (ale nie biegowkach) pojezdzic po uliczce kolo mojego domu - tam jezdzi malo aut, a tym bardziej o takiej porze.. jednak jechalo auto, ktore mnie wyprzedzilo... jechalam za nim, ale stwierdzilam ,ze niebiezpiecznie tak za autem, wiec chcialam zatrzymac sie. Na uliczce byl lod, a na dróżce odbijajacej w bok snieg, wiec tam chcialam zjechac. Koles w aucie nie wlaczyl kierunkowskazu (!!!!!) i w tym samym momencie tez tam skrecil, a ja wpadlam wprost pod jego kola.. na szczescie zatrzymal sie, ale jeszcze metr i moich nog by nie bylo... :-? potem tlumaczyl sie, ze myslal, ze jestem dalej i z pretensjami jeszcze, czy ja dobrze na nartach jezdze.. :-?

ech..

Link to comment
Share on other sites

ojj jak ja kocham odpowiedzialnych kierowców, ale dobrze Nat że CI się nic nie stało :)))

Agacik,

Mój cynizm uniemożliwa jakąkolwiek radość..

I tak się jutro stopi

Metros musze Cie zmartwić, ale zapowiadają kolejne opady śniegu , przynajmniej na jutro :))))

Agnieszka słyszałam że do Bielska nie można się dostać, ze jakiś 11-kilometrowy odcinek jednej z dróg głównych do Bielska jedzie siępowyżej godziny..

Polska jak zawsze nieprzygotowana na śnieg, mimo, że jest o wiele później niż co roku

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...