Jump to content
Dogomania

Grubasek - dobór suchej karmy + elementy BARF


Aga

Recommended Posts

Patrząc na moją Grubaskę stwierdziłam, że pasuje coś zmienić w jej żywieniu. Ma ok 10 lat, średniej wielkości i waży pewnie ze 20 kg jak już nie więcej. Aktualnie z braku czasu je jakiegoś syfa z mięsnego (baton mięsno-warzywny?), wcześniej była na BARFie a jeszcze wcześniej na gotowanym. Przez dwa lata nie nauczyła się gryźć kości, więc zrezygnowałam z BARF :roll: poza tym nie chciała już za bardzo gryźć bo ząbki jej powoli wypadają :( . Chciałabym osiągnąć wagę przynajmniej 18 kg.

Przeglądałam suche karmy, czytałam fora i mam mętlik w głowie. Wybrałam 3 karmy i się zastanawiam którą kupić.
1.Arion Premium Adult Lite/Arion Premium Senior
2.Brit Adult Light&Senior - tu mam wątpliwości co do tego składnika : miedziowy siarczan pięciowodny (CuSO4 x 5H2O)
3. Bento Kronen Happy Life Light/Senior Chicken - ale tu coś mało mięcha 12% w brązowych kawałkach)
Finanse mnie ograniczają dlatego wybrałam z tych tańszych, którą byście polecili, a może zaproponujecie inną?

Karmą chciałabym karmić sunię rano a wieczorem by dostawała papki warzywno-owocowo-podrobowe (które uwielbia :D ) lub troszkę mięska, czy to dobry pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...