Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1]a na dobranoc mój zwierzyniec:loveu:
Romcia ukradła kość z zupy:evil_lol: i od razu na łóżeczko,z dala od Dianki:diabloti:
[img]http://img466.imageshack.us/img466/1725/1004354wx2.jpg[/img]
[SIZE=1]a Tu Dianka pozuje do zdjęcia;)
[img]http://img410.imageshack.us/img410/8697/1004359xy1.jpg[/img]
[SIZE=1]i teraz Dianka z kością...
[img]http://img410.imageshack.us/img410/2266/1004363nr0.jpg[/img]
[SIZE=1]
[SIZE=1] [/SIZE]

I Romcia piracik:eviltong:
[img]http://img410.imageshack.us/img410/276/1004364ys9.jpg[/img]
[SIZE=1]
Dianulka...taka biedna:-(
[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][img]http://img265.imageshack.us/img265/9913/dddko5.png[/img]
[SIZE=1][SIZE=1]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No to kurde masz szczescie :mad: bo inaczej, to by byla doopa [B]nie[/B] blada tylko sina i napuchnieta :mad: Ty to potrawisz pisac zyciowe scenariusze :eviltong: Ide z psiurem na spacer, bo juz mam wystarczajacy poziom adrenaliny :eviltong: No i trzymamy :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonie do dr Jagielskiego tyle że nie wiem co mam mu powiedzieć bo tak naprawdę Dianka niedostala jeszcze tego leku z recepty "[B]myolastan[/B]"tak samo nie dostała tego "[B]esseliv[/B]" i "[B]ursopol[/B]"
Dzisiaj pojdę z tą receptą bo wczoraj jak chodziłam to była okropna kolejka i nie chciałam pchać się i zamieszania robić więc tylko zapłaciłam za zastrzyk ten ostani.

Link to comment
Share on other sites

poproszę również dzisiaj o fakture z lecznicy i te które w tej chwili mam i z lecznicy znów wyślę do tweenty.Jak również jeśłi starczy mi pieniążków wezmę wykupie lek "myolastan".Szkoda mi tego leku jej dawać bo ona w miarę dobrze czuje się po tych lekach co ma teraz więc nie wiem czy jest sens ale podobno właśnie ten lek może pomóc Daince.Kurcze nie wiem już sama....

Link to comment
Share on other sites

Więc u mnie nie jest wesoło ale też nie jest źle.Tętno płodu wyczuwalne.Na badaniu wyszlo że mam jakieś zapalenie i teraz musze przyjmować leki.Ból bierze się z zapalenia prawdopodobnie.Drętwienie rąk:może być czymś niepoważnym ale i poważnym.Dostałam również leki na to.
Cholera musze się wzxiąć i za siebie:oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie chce tu sie wymadrzac i Cie bardziej dolowac :shake: ale jak ciotki Ci mowily, prosily, straszyly, to Iwonka zawsze odpowiadala: eee mnie nic nie jest, Dianka jest wazniejsza. Moze teraz lekarz Cie przekonal o innej kolejnosci.
Dianka jest wazna ale mowiac brutalnie: BEZ ROMENKI NIE BYLO BY DIANKI. Wez sie w koncu za siebie i to we wszystkim.Zacznij myslec tez o sobie. Pomoc innym jest wazna i chwalebna ale moze pomalu zacznij sie troche uczyc zdrowego egoizmu, bo inaczej calkiem zatracisz normalne odruchy dbania o "wlasne ja". No to Ci stara ciotka nagadala :lol:

Link to comment
Share on other sites

najbardziej wkurza mnie to że USG będę miała dopiero w kwietniu,gdzieś napoczątku kwietnia!!Chyba powiem Darkowi że ja chcę już bo się zaczynam martwić a wolę wiiedzieć teraz niż czekać do kwietnia czy z moim maleństwem jest wszystko dobrze!!!Lekarz mnie skrzyczał bo w szpitalu nakazli mi brać no-spę 3x1 a ja niebrałam bo pomyślalam im mniej tabletek tym lepiej:oops: No nie teraz już się będę zalecała do wskazówek lekarza bo tym razem wystraszyłam się...

Nie krzyczcie tak na mnie...:-( Ja nie miałam wyjścia...Nie mogłam iśc do swojego lekarza bo mnie nie przyją jak byłam u niego dopiero do dzisiejszego dnia miałam czekać i wyszło że zapalenie jakieś...Musże poprostu pomyśleć i o swoim dzieciatku.Nie moge się przemeczać.
Przed chwilką poczułam chyba ruch dzieciątka :loveu: cos jakby mi się podnioslo w brzuszku ale tak inaczej...:loveu:
To 18-sty tydzień więc już powoli zacznę czuć swoje maleństwo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czesc,
piszę żeby cie trochę uspokoić.
Gdy chodzilam w ciąży z moim synkiem (obecnie lat 4) pani ginekolog z lecznicy z która ma podpisaną umowę moja praca regularnie nie potrafiła wyczuć tętna mojego dziecka. A że byłam w wieku już lekko zaawansowanym (mam jeszcze 16 letnią córkę :)) zaczęłam chodzić przywatnie, do bardzo fajnego ginekologa.
Męczyłam go 1000 różnych pytań , które nigdy nie byłu dla niego głupie :), i tętno zawsze wyczuwał (mimoże pani doktór prawie nigdy :( ).

A w pierwszej ciązy miałam zapalenoie pęcherza które objawiało się bardzo silnymi bólami.
Po kuracji antybiotykowej wszystkie bóle sie skończyły.

Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo, ale mimo że ciąża to nie choroba i można normalnie żyć, wrzuć troche na luz przynajmniej do momentu aż lepiej sie poczujesz :)

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Dzięki Beka
Teraz i tak już jestem spokojniesza:loveu: Znów słyszałam serduszko dzieciątka więc jest dobrze.Bije szybciutko ale położna mówi że bardzo dobry ma puls...
Ja tylko troszkę się boje bo na samym początku miałam kłopoty dosyć poważne i to przecież moje pierwsze dziecko dlatego nie raz panikuje ale ciesze się że wszystko jest w miarę dobrze.Nie martwie się tak bardzo a przecież to tylko zapalenie któro da się wyleczyć.Lekarz mówi że to nic poważnego ale musze dbać o siebie i teraz koniec igraszek z TZ-em:eviltong: do odwołania.
O rany niech on to przeczyta...ale w sumie wszyscy tu jesteśmy dorośli mimo że nie raz są stawrzane inne pozory :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

przyznam, że mi kamień z serca spadł. A to usg TZ mógłby jednak zasponsorować nieco wcześniej :roll:
Romenko, ja dziś odbiorę ursopol, esselivu nie wezmę, bo mi pieniędzy nie starczy :oops: , mogę Ci podrzucić ursopol koło godz. 16? I jak będziesz rozmawiać z Jagielskim spytaj o ten psychotrop, tylko może zaznacz, że na razie nie dawałaś, bo recepta była źle wypisana, a nie bo nie ufałaś, bo nam sie pan doktor obrazi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']przyznam, że mi kamień z serca spadł. A to usg TZ mógłby jednak zasponsorować nieco wcześniej :roll:
Romenko, ja dziś odbiorę ursopol, esselivu nie wezmę, bo mi pieniędzy nie starczy :oops: , mogę Ci podrzucić ursopol koło godz. 16? I jak będziesz rozmawiać z Jagielskim spytaj o ten psychotrop, tylko może zaznacz, że na razie nie dawałaś, bo recepta była źle wypisana, a nie bo nie ufałaś, bo nam sie pan doktor obrazi :cool3:[/quote]
Ja już TZ-a wyprosze na to USG :multi: w końcu zobaczymy czy synek się mu urodzi czy nie a pewnie też jest ciekawy...
Zurdo powiedz ile będzie kosztować ten ursopol bo ja zwrocę Ci za to pieniązki jeśli tylko i mi starczy bo TZ pojechał a mi nie zostawił karty ale mam jeszcze jakieś pieniązki.
Masz racje z tym psychotropem bo może faktycznie nie będzie potrzebny?Bez obawy,powiem tak jak piszesz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Niech czyta, niech czyta, moze wyciagnie wnioski. :evil_lol:
Ja to bym chciala wiedziec, co Ty znowu masz na mysli, ze Ty niby panikujesz:mad: Gdzie panikujesz:crazyeye: dopiero jak juz chodzic nie mozesz i trzeba do szpitala.......ach nie bede Cie dolowac, dobrze wiesz co mam na mysli. [B]Beka[/B] ma racje, ze ciaza to nie choroba ale nasza Iwoncia co czasami przegina w druga strone i to bardzo :mad:. Znowu sie zaczyna : nie martwcie sie to nic groznego, to tylko zapalenie, da sie wyleczyc. A, ze lapki dretwieja...to pryszczu przejdzie. Uwazaj bo.... :mad: no i zapominanie o terminach lekarskich, to juz pomalu Tobie w krew wchodzi (ma sie rozumiec nie mowimy tu o tych dla Dianki, bo tych to Iwonka pilnuje jak lew) Na a teraz mozesz sie na mnie lobrazic :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kobold']Niech czyta, niech czyta, moze wyciagnie wnioski. :evil_lol:
Ja to bym chciala wiedziec, co Ty znowu masz na mysli, ze Ty niby panikujesz:mad: Gdzie panikujesz:crazyeye: dopiero jak juz chodzic nie mozesz i trzeba do szpitala.......ach nie bede Cie dolowac, dobrze wiesz co mam na mysli. [B]Beka[/B] ma racje, ze ciaza to nie choroba ale nasza Iwoncia co czasami przegina w druga strone i to bardzo :mad:. Znowu sie zaczyna : nie martwcie sie to nic groznego, to tylko zapalenie, da sie wyleczyc. A, ze lapki dretwieja...to pryszczu przejdzie. Uwazaj bo.... :mad: no i zapominanie o terminach lekarskich, to juz pomalu Tobie w krew wchodzi (ma sie rozumiec nie mowimy tu o tych dla Dianki, bo tych to Iwonka pilnuje jak lew) Na a teraz mozesz sie na mnie lobrazic :eviltong: :eviltong:[/quote]

Aniu nie wiem co jest ale ile razy bym cię nie czytała to zawsze mi się smieje buzia:evil_lol: A Ty przypadkiem nie panikujesz za mnie?Widze że gorzej przeżywasz tą moją ciąże niż ja sama:evil_lol: :calus: .Obiecuje Aneczko bardziej zwracać uwagę teraz na siebie;) i zabrać się za zdrowie swoje.A Ciebie proszę byż się tak nieprzejmowała bo naprawdę nie żle:loveu: Dzieciątku serduszko bije więc czego chcieć więcej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...