Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

Chciałabym napisać coś sensownego, ale mi wszystkie kończyny opadły. I nie wiem, czy bardziej z powodu Dianki, czy Romenki :shake:
Spróbuję zdobyć jakieś pieniądze i przeszukać dom na bazarek, ale to nie rozwiązuje problemu najważniejszego

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani to co dr Wojnowski mpowiedział o zagrożeniach dla płodu faktycznie niebezpiecznie brzmi :-( Dr nam tłumaczył prawie godzinę i przedewszystkim tłumaczył mi o grzybach i tych podobnych co Dianka może mieć w organiźmie.Ja będę chciaa się odtruć kosztuje to u niego 150 zł ale najpierw odtruje Diankę bym znów się nie zaraziła.Ona ma zapach bardzo nieprzyjemny i sotry z pyska ale niedługo dostanie tabletki odrobaczające a ze schroniska dostałam [B]dehinel[/B] który włąsnie podałam Diance reszta tabletek w czwartek kiedy to Dianka będzie miąla robione UZG bo chcemy wiedzieć co jej dolega na wątrobie i oby to nie był nowotwór :-( .Dianka noc dzisiaj bardzo spokojnie przespała.Zbudziła mnie tylko o 23:30 na siku i potem spała aż do rana.Teraz najedzona i dalej śpi słodko jak mały piesio :evil_lol: .
TZ pojechał wczoraj do Tomaszowa z Romcią i tam ja zaszczepi a do pomocy mam Shirrrapeire :loveu: .Dianka i tak po zastrzykach bardzo dobrze sobie radzi.Nic ją nie boli i to widać u niej na odległość.Lepeij stawia nóżki a na dywanie juz prawie ma je wyprostowane.Dzisiaj tylko rano upadła kiedy wychodziliśmy ale to wynik pośliźnięcia.Dinka ma bardzo zwyrodniałe kości tak samo na łapkach jak i tylnich nożkach ale łapka się jej bardzo dobrze już goi po smarowaniu maścią i przemywaniu wodą ta co mi dła p. doktor.
Kochani chciałam wam bardzo podziękować że nie zapominacie o Diance.Potem Shirrrapeira napisze od siebie o Diance ale zakochała się chyba w niej :evil_lol:
No chwilowo kończę a potem zdjęcia wkleje Dianki ze spaceru ale najpierw muszę je zrobic;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']A niech tam... Spytam , a potem mnie zabijcie
Czy nie warto by pomyśleć o jakimś szpitalu dla Dianki do czasu, kiedy to, co w sobie być może nosi, nie będzie stanowiło zagrożenia dla ciebie, romenko, i dziecka?[/quote]

Kochana szpital chyba odpada bo nie ma na to pieniędzy.
Poza tym mój TZ nie może się dowiedzieć o żadncy niebezpieczeństwach dla mnie i dla dziecka bo Dianka wyląduje na ulicy dlatego będę musiała teraz pieniązki które nazbieram za włoski wydać na siebie bo obawiam się o swoje dziecko :-( więc prosze nie gniewajcie się.Te 50 zł co mam dla Dianki za włoski oczywiście dam na Diankę tak jak obiecałam ale od następnego razu muszę się też o swoje dzieciątko zatroszyć dlatego jak najszybciej ogłoszę się na bazarku że jestem fryzjerką.Jeśłi jesteście źli za to proszę napiszcie mi a ja jakoś może inaczej zdobędę te pieniązki na odtruwanie...

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze jedna rzecz.Dzisiaj bedę wiedziała z czego drut był bo bardzo możliwe że właśnieten drut zatruwa organizm Dianki i dlatego ma tak podwyższone wyniki.Jeśli okaże się że wlaśnie tak jest trzeba będzie pomyśleć o usunięciu go jednak.
W wynikach krwi wyszło też że Dioanka ma za mało wapnia w ograniżmie a za dużo fosforu więc trzeba będzie to jakoś u niej wyregulować i też bardzo możliwe że przez te wyniki chodzi tak a nie inaczej.Dr. Wojnowski powiedział że ma bardzo w złym stanie kości i ona poprostu zaczynają sie rozpadać więc trzeba jak najszybciej wyregulować jej te poziomy do tego chyba trzeba będzie właśnie odpowiednią karmę.Zapytam się lekarza czy nie lepeij zacząć jej podawać wapń w tabletkach by wyregulować to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka'] dlatego będę musiała teraz pieniązki które nazbieram za włoski wydać na siebie bo obawiam się o swoje dziecko :-( więc prosze nie gniewajcie się.[/quote]
romenko, a ty na głowę przez przypadek nie upadłaś? :mad:
Dianka jest bardzo ważna, ale nie kosztem waszego zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Ja sądzę, że Romenka na pewno upadłana głowę, wypisuje takie brednie że gdyby nie jej stan, trzeba byłoby ją na kolano przełozyć i wlać kilka szybkich.
Dbaj Romenko o siebie i małego dogomaniaka którego nosisz - to jest jednak najważniejsze.
Dianką postramy sie też trochę zająć. Szkoda że te szpitale są drogie - earto byłoby ją tam na ten czas umieścić.Ja myśle, że stres,nerwy, wysiłek fizyczny może odbić się na zdrowiu Romenki.
Co tu robić? Już nie wiem, ale prosze kochanie - dbaj o siebie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani spokojnie aż tak tragicznie nie jest u mnie z moim dzieciątkiem(chyba).Dowiemy się ósmego na wizycie...
Faktycznie Dianka nasikała niedawno znów na dywan i skóry baranie :diabloti: ale pokazałm jej że to :nono: tylko chyba mało z moich wysiłków mało zrozumiała :puppydog: za to w nocy ku mojewmu zdziwieniu nic nie nasikała no chyba że zdąrzyło wyschnąć :cool1:
Teraz robimy jedzonko dla Dianki i dla nas pierożki i gołąbki :p
Mam do wystawienia na bazarek dla Dianki swoją biżuterie ;) mam nadzieje że pójdzie:razz: i następne pieniążki będą :cool3: Są to pierścionki srebrne oblekane białym złotem i srebrna branzoletka oraz naszyjnik z pereł przywieziony z Libanu.Potem wstawie fotki :evil_lol: no chyba że kabla nie znajdę:oops:
Oki już zmykam na chwilę bo kuchnia czeka.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7004/pies002so0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4100/pies004su7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7237/pies007py8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9130/pies008ej3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dianka właśnie wróciła z klinki i wzieła następne zastrzyki.Lekarz od nowa ja zbadał i dalej źle z wątrobą jest.Ona wyraźnie odczuwa ten bardzo że ją boli bo za każdym naciśnięciu na wątrobe od razu widać było po jej ruchach że jest coś nie tak.
Dianka jeden z tych zastrzyków to dostaje [B]enrobiofloks [/B]i jest to antybiotyk.Jednak Dianka lepiej chodzi po zastrzykach i wiadć że się nie męczy.Zastrzyki działają do 12 godzin dlatego chodze wieczorami by w nocy nie cierpiała a w dzień jest mino wszystko bardziej aktywna więc ten ból sama sobie jakoś próbuje złagodzic np spacerami.Nie ukrywam też że i mi wygodniej kiedy noc mogę spokojnie przespać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Piękna ta Diana jest bardzo - i taka ufnie wpatrzona we wszystko. Taka spokojna. Oby tylko zdrowie sie poprawiło.
A Ty Romenko, skarbie nasz, prosze dbaj o siebie - sama już nie jesteś.[/quote]

Przepraszam za brak czasu i mało wieści ale ciągle jestem zajęta.Niewierzycie to jutro opisze Shirrrapeira że naprawdę nie mam czasu piernąć bo co chwila coś mi wyskakuje...
Supergoga i wszystkie dziewczęta bardzo wam dziękuje że wspieracie mnie tak bardzo i nie martwcie się bo wszystko będzie dobrze :multi:
Dianka śpi spokojnie teraz po zastrzykach.Troszkę jej się odbija i bąki puszcza :evil_lol: i to prosto w nos shirrrapeiry :diabloti: ale poza tym Agatka i tak ją bardzo kocha :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Romenka Zinaxin 43 tabletki Ci na jakis czas wystarcza, Heparegen 60 tabletek tez, a na te stawy Rheumafort 23 tabletki tez starcza na jakies dwa tygodnie tu link do opisu lekarstwa [URL]http://www.vitanea.pl/index.phtml?apteka=rheumafort_30kaps&action=produkt_szczegoly&pid=41278&k=101[/URL].
Tylko jak Ci to dostarczyc moze shirrrapeira bedzie w szkole to zabierze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Romenka Zinaxin 43 tabletki Ci na jakis czas wystarcza, Heparegen 60 tabletek tez, a na te stawy Rheumafort 23 tabletki tez starcza na jakies dwa tygodnie tu link do opisu lekarstwa [URL]http://www.vitanea.pl/index.phtml?apteka=rheumafort_30kaps&action=produkt_szczegoly&pid=41278&k=101[/URL].
Tylko jak Ci to dostarczyc moze shirrrapeira bedzie w szkole to zabierze?[/quote]

;)
Shirrrapeira nie uczy się na Łazarskiej więc chyba nic z tego.Ale ja mogę podjechać jak będziesz miąla czas i wziąć :lol: Jeśli tylko chcesz:oops:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o finanse to już pisze ile straciłam: 123 zł za tą pierwszą wizytę razem z badaniami krwi,potem w aptece 26 z (skany wysłałam) potem znów w klinice 29 zł i teraz 2 razy w klinice po 26 zł -fakury za to dopiero wezmę jak się nazbiera ale przez ostanie dni codziennie będę tracić po 26 zł za te zastrzyki i nie wiem przez ile.I jeszcze w aptece znów 9 zł (fakturę za to mam i jutro wyślę).Narazie jeszcze mam bo mam swoje 50 więc na 2 dni będzie ale znów będę musiala poprosić AFN o przelanie pieniędzy na konto TZ-a.Dzisiaj shirrrapeira zapłaci mi za włosy 27 zł bo to zwykłe farbowanie i modelowanie a nie baleyage więc nie moge od niej wziąć więcej.
Czyli podsumowując:straciłam już:239 zł a z konta poprosilam o przelanie 220 zł więc na 2 dni spokojnie mi starczy jeszcze na zastrzyki jednak będe chiala z Dianką pójśc do dr Rudkowskiej z Czterech Łap i poprosić o konsultacje.W czwartek czeka mnie jeszcze USG Dianki któro tez malo nie będzie kosztować.BasiD jestem winna 50 zł i narazioe odpodnie niestety żebym oddała bo TZ przyjedzie dopiero w czwartek a ja boje się że mi nie starczy i napewno tak bedzie a z nikąd nie wezmę karty do bankoamtu bo on ma ją przy sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Romenka nie moge wyslac do Ciebie pw, nie wysyla sie:angryy: , mozemy sie spotkac gdzies w Metrze, a moze ktos by mogl zabrac, ktos kto mieszka w Twojej okolicy?[/quote]
O jej chyba mi się zapchała :evil_lol:
OKI już jutro pokasuje to co niepotrzebne i pozapisuje niektóre rzeczy bo nie chcę pokasować co jest mi potrzebne:roll:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że się wtrącę, ale:
Kora ma u mnie fanty do odebrania. Ja będę jutro jechać metrem po 15 na Kabaty i wracać koło 18-19. Mogłabym gdzieś na tej trasie dać i odebrać i podrzucić romence razem z jakimiś pieniędzmi (choć dużo tego nie będzie :shake: )
Zostawiam do rozważenia, obie macie mój numer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']przepraszam, że się wtrącę, ale:
Kora ma u mnie fanty do odebrania. Ja będę jutro jechać metrem po 15 na Kabaty i wracać koło 18-19. Mogłabym gdzieś na tej trasie dać i odebrać i podrzucić romence razem z jakimiś pieniędzmi (choć dużo tego nie będzie :shake: )
Zostawiam do rozważenia, obie macie mój numer[/quote]
O jak fajnie to jak Ty bedziesz wracala z Kabat to wyslij mi SMSa i daj dziesiec minut na dojscie do stacji Stoklosy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...