Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

sliczna Dianka :loveu: jak modelka :loveu: Dianka Naomi Campbell na wybiegu :loveu:
a na kogo ona tak szczeka?? ;) ....aaaaa :mad: nie wolno odpowiadac pojdziesz od kompa precz do nauki :eviltong: a propos nurofenu :angryy: romenka lapy precz, tam jest ibuprofen nie wolno ci takich lekow zazywac :shake: zamiast tego napij sie herbaty, meliska jest gucio i na pol godz "na ucho" czyli spac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']jakie cudne fotki:)Dinaka tam chyba jakies spiewy odstawiala:evil_lol:[/quote]
oj śpiewy ,śpiewy :evil_lol: I to takie że ludzie mówią że mam agresora w domu :diabloti: dopiero potem zmieniają zdanie jak widzą że to chodząca łagodnośc tylko dźwig się jej nie podoba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']A jak sie czuje i dogaduje z Diana Twoja pierwsza sunia [B]Roma.[/B]Bo tą sunię którą wziełaś z Palucha -chyba nazywała sie Pusia komus oddałas do domku??? Czy Roma nie czuje się zagrożona taka sporą rywalką o Twoje względy??;)[/quote]

Romcia zazdrosna jak zwykle i znow będzie ulubinicą TZ-a a na mnie się nawet patrzec nie będzie :diabloti: zazdrośnik mały.Ale Roma dzielnie narazie walczy o moje względy choc widze już że znów zaczyna być tak jak z Punią czyli odwraca się i udaje że nie słyszy...
Dianka dzisiaj nieźle nastraszyła Rome bo pokazala jej ząbki tylko nie wiem dlaczego ale domyślam się że chodzilo o posłanie Diany bo Romcia próbowala wejść po tym zdarzeniu Roma nie zbliza się za blisko do Diany ;) ale obie oberwały ode mnie!Roma za to że jest namolna a Diana za zęby :diabloti: od razu ucichło w domu i zrozumiąły chyba o co mi chodzilo :evil_lol:

Punia w nowym domku,wspaniałałym gdzie baaardzo ją kochają i się troszczą o nią.Nareszcie nie jest zazdrosna o innego psa i ciągle dopomina się pieszczot :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani nie wiem co się dzieje ale Dianka płacze chyba :-( Najpierw popiskuje a potem ma łezki w oczkach które lecą jak czlowiekowi:placz: Nie wiem czy ja już za dużo filmów się naoglądałam ale autentycznie tak jest u niej.
Teraz śpi biedulka.Nieługo dam jej jedzonka i na dwór wyprowadzę by sie załatwiła.Bardzo chrapie teraz.Już bym chciała by było jutro przynajmniej wet by ją zobaczył...

Boję się o nią :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Bardzo dziekuje cioteczce Romence, jak aukcja sie uda,to wystawie nowa aukcje[/quote]
Kochana dzięuje jeszcze raz.Agatko jesteś naprawdę bardzo kochana.
Kochani kupujcie jak tylko możecie na bazarku bo Diance pilnie potrzebne sa pieniązki :-(

Link to comment
Share on other sites

Iwonko to moze byc wynikiem tesknoty.Mowilas, ze Dianka miala "swoj kacik" u p. dyrektor i ona ja lubila.Byc moze z wzajemnoscia.Nawet jezeli Dianka byla dlugo na zewnatrz (mam na mysli to przywiazywanie do plotu w celach niby "spacerowych") to jednak troche z tego czasu w ciagu dnia spedzala z p.dyrektor i napewno moze za nia tesknic.Obserwuj ja, czy uspokaja sie jak ja glaszczesz, jak do niej przemawiasz. Jezeli masz wrazenie,ze dalej jest rozkojarzona, to rzeczywiscie moze ja cos bolec. Boze miejmy nadzieje, ze nic ja nie boli, ze tylko teskni albo tak reaguje na zmiane otoczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dorotko :-( Teraz dopiero wiem jak bardzo cierpisz :-(
Dianka najedzona.Wyciera sobie łepek o koc i wydaje bardzo dziwne dzwięki.Nie wiem z czego to wynik...Ona ma na łapce jakieś tarośle i właśnie jedna z nich starła się do krwi.Boje się że może to rakotwórcze .Ona liże to co chwilkę ale kjak polałam wodą utlenioną ciągle się jątrzyło i jątrzylo białe...Teraz spryskałam spirytusem żeby zsychało.
Dianka ma apetyt i to bardzo dobrze.Wcina ryż z kurczakiem aż miło :evil_lol: patrzeć i nie ma biegunki.Trzymajcie kciuki za jutrzejszy dzień -jutro wszystkie badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']a tu moje aukcje, na Diankę :
[U][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40376[/URL][/U]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2803076#post2803076[/URL][/quote]

Kochana dziękuej CI bardzo mocno za pomoc i pamięć!!!Dla Dianki to niezbędę by mogła dalej normalnie funkcjonować.Trzeba dzialać z leczeniem jej bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.Ona się wywraca,ledwo chodzi już i tylko te nóżki ciągnie za sobą.Dzisiaj nareszcie wizyta u lekarza i badania...Zobaczymy co powiedzą na zdjęcia ale martwie się bardzo :-(
Dianka znów nie dała nam spać w nocy.Piszczała ciągle ale tak jakby ją coś bolało.Ona nie piszczy za dyrektorką jednak tylko dlatego że boli...Widza to :placz: i nie wiem jak jej pomóc!!!Nie może się położyć bo za chwile wstaje i znów piszczy.Jak podchodze i głaskam jest lepiej ale tak jakby bała się położyć na bok a na lewy to wogole nieodważyl się jeszcze odwrócić.Ją chyba boli ten drut niewyciągniety,już sama nie wiem :-( .Bardzo niepokoi mnie narośl na łapce która zdarta jest do krwi .To też ją boli bo ciągle liże ją a w nocy zauważyłam że jak jej polewam ją woda utlenioną dopiero Dianka się uspakaja.Moze niech w klinice powiedzą mi czy warto brać próbkę bo jeśli to moze być coś z nowotworem to lepiej szybko działać.Nie chce krakać ale nieładnie to wygląda stąd mojje obawy.

Nie znam się na zachowaniach psów dlatego dmucham na zimne już teraz.Raz zrobilam błąd z Dragonkiem bo też nie zauwazyłam że go boli bardzo potem z Dianką kiedy ją znalazłam a teraz już nie chce poełnić tego błędu dlatego wszystko co będzie mnie niepokoić będe zgłaszała do Doktora :oops:

Link to comment
Share on other sites

A propos aukcji tak mi przyszło do głowy, że chyba mazna sprzedawać również uslugi, a nie tylko przedmioty.
Romenko może wystaw na bazarku swoje usługi fryzjerskie. Nie każdy zagląda na wątek Diany i może nawet nie wiedziec jaka okazja przechodzi mu koło nosa.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...