Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']romenka cudnie ze Dianka jest z Toba....czy ktos ma Ci przyslac ten lek czy zbieramy pieniazki na niego?[/quote]
Kochana zbieramy na niego.Trzeba jak najszybcie załatwić bonharen bez tego będzie coraz gorzej.

Chciałam bardzo podziękować [B]Konisi[/B] i jej [B]TZ-owi[/B] że pomogli mi przywieść Diankę,jesteście kochani!!!


[B]Lozerko[/B] już zmieniłam i przepraszam niewiedziałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

romenko...za co mnie przepraszasz?? Ja po prostu dluzej mam pod swoja "opieką" sunię ze spondylozą i dokładnie to samo przechodzilam- zmiany tytułów watku, prosby na PW w tej sprawie-ale kierowane do mnie..
Wiec teraz sama informuję, bo to w naszym wspolnym interesie, by nie utracic mozliwosci leczenia taniej :)
Cieszę się, ze slicznota jest z Tobą, ale romenko :mad: Ty nie mozesz jej nosic!!!

Link to comment
Share on other sites

Dorotko dziękuje Ci bardzo.Jutro pierwsz wizyta Dianki u lekarza.Potem zeskanuje wszystko dokumenty jakie dostalam ze schroniska byście wiedzieli jaka diagnoza i by nie było żadnych niedomówień.
Kochani błagam o wpłaty dla Dianki :-( I jeszcze na dodatek allegro...:placz: Iść i soobie strzelić w łeb!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Brawo romenko:multi: :multi: Ty jestes jednak bardzo konsekwentna w dzialaniach i masz piekna ceche....nie rzucasz slow na wiatr:loveu:
Podaj prosze na pw adres domowy i szybciutko wysle jak zawsze stara metoda w kopercie pare cenciakow dla Dianki. Buziaki i usciski a i nie zapomnij prosze zajrzec na pw, wyslalm ci pismo wielkiej wagi, hi hi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani pieniązki wpłacajcie prosze na AFN z dopiskiem "dobcia Diana" lub "dobermanka Diana" wszystko jedno ;)
Bardzo Wam dziękuje.
Dzisiaj zrobie zdjęcia Dianki więc cierpliwie czekajcie i pokaże jak ślicznie leży jej kubraczek który dostałą od Vika_Bari :loveu:
Niestey muszę zmykać bo Dianka coś chce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia75']Czy może Ktoś podać jeszcze raz na tym wątku numer konta AFN, nie mogę się przekopać przez tyle postów:placz: a bardzo chcę pomóc Diance.
Dziękuję.[/quote]


[B][U]Numer konta:
[/U][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B]

z dopieskiem "Dobermanka Diana"




;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak przypuszczałam ostatnio usuwają takie aukcje. Fakt, są niezgodne z regulaminem - nie można sprzedawać towarów wysyłanych emailem. Może ktoś podkablował, bo sami niezwykle rzadko dochodzą do takich aukcji przy tej ilości.

MAM WIELKĄ PROŚBE:
Napiszcie mi, kto z Was kupił cegiełki zanim zamknęli aukcje - podając nick z allegro. Chce ustalic kto był spoza allegro - i wysłac fotki Diany. Niech wiedzą, że to nie był pic.

Do wszystkich z dogo - powysyłam jutro podziekowania i fotki, duże - nie zmniejszone.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, narobiłam trochę kartonowych Walentynek, może je sprzedać na allegro? Tylko nie wiem, jak za nie policzyć, czy 5 złotych to nie za dużo, a z kolei za mniejszą kwotę to dużo zachodu, mało efektów.
Kto mi doradzi? Zaraz zrobię fotki.
Dajcie mi link do serwera z fotkami, plis.
Aha, tych walentynek mogę dorobić, ile mam kartonu. Są wykonane techniką kolażu.

Link to comment
Share on other sites

O jej jednak na skany musicie kochani poczekać do jutra.Ja za chwilkę będę kończyć i gasik komp. bo TZ...:diabloti:
Kochani Diankia śpi ale niedawno byłam z nią u weta i jest na wszystko umówiona na piątek o 16-stej (wszystko będzie wykonane co potrzebne:prześwietlenia,badania krwi...)
Co do allegro:supergoga jutro podam Ci nicki :evil_lol: użytkowników bo zapisałam na wątku z podziękowaniem i właśnie dla pewności gdyby mieli mi ją usunąć;)
Do zobaczenia do jutra rana i przepraszam że dzisiaj więcej nie napisze.Całuski dla Was wielkie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zasadzkas ceny kartek na allegro od 3 do 12 zł, więc myślę, że 5 jest jak najbardziej ok.

Co do Dianki to jest to na prawdę kochana psinka. Tak się cieszyła jak była już w domciu:cool3: Bardzo przytulaśna, spokojna, taka poczciwa, dojrzała psinka.

Ale jej łapy są w fatalnym stanie. Już Romence mówiłam, bo mam porównanie do mojej Koni, która odeszła właśnie przez spondylozę. Diana chodzi z dużym trudem, chwilami traci panowanie nad tymi łapkami - jakby tańczyła. Poza tym zauważyłam, że jak wstaje to cały ciężar ciągnie przodem, widać że tylnie łapy nie dają jej siły żeby wstać. Ona w każdej chwili może przestać chodzić. A to co napisała Romenka o powrocie ze spaceru przeraziło mnie...Jak najszybciej potrzebny jest lek. To na prawdę ostatnie chwile na pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam do linków osób licytujących. Wysyłam fotki i podziekowania.
Szlag mnie trafia, tyle jest takich aukcji, a akurat naszą musieli usunąć. Ale napisane było, że ktos powiadomił allegro o naruszeniu regulaminu. Czyzby komus się nie podobało? Mam nadzieje, że to tak naprawde nikt z dogo. Wierzę, że nie. Niech gnojkowi się też noga powinie za to.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze mozliwość wystawienia aukcji, ale polegającej na sprzedaży zdjęć psa - wysyłanych pocztą tradyzyjna. Trzeba by wywołać ze sto odbitek ładnych zdjęć Diany, określic cenę wysyłki (znaczek na list wystarczy chyba) - i takie zdjęcia przypuszczam - za 5 zł, można wysyłać.

Link to comment
Share on other sites

[B]supergoga [/B]
masz racje cioteczko na watku biednej Pikusi, dziewczyny odniosly wielki sukces. Nawet niektorzy pisali, zeby nie wysylac zdjec tylko pieniadze przeslac na konto fundacji tu jest link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37589&page=29[/URL]
Ja niestety nie moge tego zrobic :shake: i domyslam sie ,ze ty tez nie mozesz teraz ryzykowac :shake: ,wiec moze znalaza by sie jakas inna dobra duszka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, pół dnia produkowałam te kartki dla Dianki.
Zobaczycie zaraz, jak bywam płodna :evil_lol:
Idę fotki zrobić.
Ciotka, może je wstawisz na allegro? Szybciej pójdą, bo tu to ludziska spłukani jednak, ciągle ratują jakieś bidy.

Karteczki to karnety duże, z prawdziwego bristolu:
[IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2882/pict0005mq6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O jejku dziękuje wam :loveu:
Ja po nocy ledwo żyje ,Dianka całą noc chodziła,nie dała nam spać.Nie wiem czym jest to spowodowane ale chyba coś ją boli bo i popiskiwała.W nocy cwypuszczałam ją na dwór tylko raz sama weszła po schodach to było ostatnim razem gdzieś nad ranem.Nie wiem jak mam jej pomóc.Dorotko dziękuje Tobie za bonharen.Kochani błagam was zbierajmy na lek bo pieniązki trzeba będzie oddać...
N9ie wiem ale GreenEvilll chyba sobie odlicza pieniązki te 100 co pożyczyłam z ogólnego,ale to dobrze.Szlak mnie trafia bo niby tyle cegiełek było sprzedanych a tu nic z nich pieniędzy nie ma tylko za beatkęJ i chyba TZ-a supergogi nic poza tym a cegielek sprzedanych było71 .
Idzie się załamać a Dianka naprawdę musi mieć pieniązki.Potem napisze do GreenEvil z zapytaniem co z tą stówą bo jeśłi odbiera sobie powioli to bardzo dobrze dlatego że ja już nie będe musiała 100 płacić na ogólny tylko już dla Dianki.
Łaciatko już dzisiaj prześlę te 20 zł dla Dianki za Ciebie i moje pieniążki narazie 50 potem 50 jak dostanę od Shirrrapeiry a jeszcze czekam mnie oddanie BasiD pieniązkówa z 30 narazie nie dam rady i tak wczoraj straciłam u weta dla niej 10 zł bo Diania ma biegunkę i puszcza baaardzo nieładne bąki:shake: ledwo się da wytrzymać...Jest to samo co było...Kupiłam jej ryż i kurczaka dzisiaj lekarka to samo zaleca dla niej więc tak samo ja nakarmie i tak przez parę dni...Jutro badania i głodówka cały dzień dopiero pojutrze będzie mogla jeść.Musze jej karme kupic jakąś dobrą i to już będę musiala szukać.Na wszystkie leki wezmę fakture jedynie wczoraj nie wieziełam ale to już z tego zamotania....Dianka przewrazała mi się po tym śiegu jak szłam do wetki więc już myślałam żeby jak najszybciej do domu...
Kupiłam jej lek: NIFUROKSAZYD mam nadzieje że jej pomoże bo ją brzuszek chyba boli dlatego się tak wierci w nocy :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...