Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę pomóżcie nagłośnić.
[COLOR=blue][B]W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi faktów znęcania się nad zwierzętami została utworzona petycja skierowana do Ministra Sprawiedliwości:
[/B][/COLOR]

[URL]http://www.petycje.pl/6464[/URL]

Cytat:
[LEFT]
"Jest Pan Ministrem - proszę pokazać, że jest Pan, także człowiekiem."



[/LEFT]
[COLOR=red][B]Dogomanio wesprzyj podpisem!
Zawalczmy na fali społecznego oburzenia!
Zawalczmy jeszcze raz o zmianę na lepsze dla pokrzywdzonych!!!
Zawalczmy w imię pamięci tych zamęczonych na śmierć![/B][/COLOR]

[SIZE=5]Błagam o rozsyłanie, fb, banerek
- to jest bardzo ważne!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a cz moja paczka dotarła


[B] Proszę pomóżcie nagłośnić.
W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi faktów znęcania się nad zwierzętami została utworzona petycja skierowana do Ministra Sprawiedliwości:


...[URL]http://www.petycje.pl/6464[/URL]


Błagam o rozsyłanie, fb, banerek
- to jest bardzo ważne!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ wcześniej deklarowałam pomoc rzeczową i nawet wypisałam co uzbierałam, czuję się zobowiązana też tutaj oznajmić, że rzeczy mimo szczerych chęci przekazania i stałej pełnej gotowości (mam do tego domu 20 minut drogi, woziłam rzeczy 2 tygodnie w samochodzie, czekając na obiecany telefon od rodziny Journey, w międzyczasie się jeszcze przypominałam), nie zostały przekazane. Dzisiaj paki rozpakowuję: to co swoje rozdysponuję na bazarki dla psów, a co od ludzi będę musiała im zwrócić i przeprosić...

Słowem własnej subiektywnej opinii (podkreślam subiektywnej, a mam prawo do własnej opinii) uważam, że jeśli jakieś przedmioty nie są potrzebne, to odpowiedzialnie byłoby wejść na wątek i napisać, że to i to nie jest potrzebne, zamiast siedzieć cicho gdy ludzie próbują faktycznie coś zrobić i jakoś pomóc. Pomagać można, gdy pomoc jest potrzebna i przyjmowana.

Postawa założycieli wątku - bez komentarza.

A, i jeszcze jedno, journey MA dostęp do netu...

Pewnie pojawią się głosy krytyki wobec mnie, liczę się z tym. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Znikam z wątku, w razie czego można mnie złapać na PW.

Link to comment
Share on other sites

NIESTETY BARDZO TO PRZYKRE...
tyle osób zaangażowanych w pomoc i nawet słowa o aktualnej sytuacji itp.
a może te rzeczy przekazać jakiemuś przytulisku? oprócz ubrań bo te mogą rozmiarem nie pasować...za zgodą darczyńców rzecz jasna...
np. przytulisko Pani Joli w Rasztowie czy Pipi pod Białymstokiem....

Link to comment
Share on other sites

[I]witam serdecznie, wybaczcie nam proszę, że w naszym zamieszaniu i próbach ogarnięcia całej trudnej sytuacji, umkął nam mail od Justyny z namiarami na tę Panią. I nie osądzajcie za wczasu. Justyna była pewna, że skontaktowaliśmy się i odebraliśmy zebrane rzeczy. Doceniamy Waszą pomoc i bardzo dziękujemy. Jesli jest taka możliwość paczkę możemy odebrać jutro lub w piątek. Jesli juz za późno, to przepraszamy za zamieszanie i zaangażowanie tej Pani. Nasza sytuacja na razie niewiele się zmieniła. Czyścimy cały dom i pozbywamy się rzeczy nie do odratowania. Proszę o wyrozumiałość w kwestii "informowania o sytuacji".[/I]

[I]rodzice Justyny[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='coronaaj']Co tutaj tak cicho....oj ciotki!!![/QUOTE]

już nie cicho ;)

wczoraj zostały przelane na konto poszkodowanych w pożarze wszystkie zebrane od Was darowizny - na kwotę 3.261,-złotych



a oto wiadomość otrzymana wraz z prośbą o zamieszczenie tutaj :





Z całego serca serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w tej
bardzo trudnej dla nas sytuacji. Pomogliście nam pokryć koszty leczenia
weterynaryjnego i zakupu karmy. Dziękujemy za dary.
Remont domu będzie trwał jeszcze wiele miesięcy. W dalszym ciągu nie
otrzymaliśmy odszkodowania, ale mimo bardzo trudnej sytuacji finansowej
małymi kroczkami idziemy do przodu. Czeka nas jeszcze zrobienie podłóg
na poddaszu, wymiana wszystkich popękanych okien i malowanie całego
domu. Najważniejsze jednak dla nas jest to, że wróciliśmy już do
własnego domu, a do ciemnoszarych ścian... nawet trochę przywykliśmy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Ela, Grzesiek, Justyna i Paulina

Link to comment
Share on other sites

Niech zły czas płynie expresowo.
Niech w sercach nadzieja zagości na nowo.
Nie najlepszy czas niech szybko płynie.
Radość w sercach niech nie zginie.
Dzięki wielkim sercom innych ludzi,
dzień nowy dla tych co dramat przeżywają się budzi.
Wraca wiara w prawdziwego człowieka,
który pokazuje że pomaga kiedy ktoś na pomoc czeka.
I nie ważne czy to inny człowiek czy też zwierzę,
Prawdziwy człowiek o wielkim sercu jak da radę to pomoże, w to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Hej, doczytuje watek, jaka jest teraz sytuacja - tzn czego brakuje?

Jak sie maja zwierzaczki? I ich opiekunowie?

W Styczniu wyslalam Pay-Pal'em 20 GBP zza granicy, na konto kt bylo podawane. Wiem ze doszlo, bo dostalam potw, za to nigdzie w rozliczeniach tego nie widze. Mam tylko nadzieje, ze zostalo przekazane poszkodowanym.

Link to comment
Share on other sites

[B]nie miejcie żalu do autorów wątku - kazdy działa będąc w róznych srodowiskach i ZDALNIE...

wysyłam do wszystkich telefon do Justyny - jej nie ma na DOGO - bo ma co robić / serio/ troche im to co sie stało z ich domem przekłada na życie doczesne:/[/B]

wysyłam telefon do Justyny w sprawie kontaktu

[B]była mowa, ze jak jakieś rzeczy ZOSTANĄ - to je przekazac można na dzieci potrzebujące z Pragi warszawskiej[/B]

RODZICE Justyny są w kontakcie s Fundacją i mari...

mari - potwierdziła, że FINANSE SĄ ROZLICZONE - tzn. przelane na konto Rodziny Journey - oni mają rachunki na wszystko co kupują w razie "W"

[B]Zamykamy temat[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=red]ZAGINĘLI!![/COLOR] [COLOR=darkred]3-4 letnia suka w typie owczarka niemieckiego długowłosego i szczeniak - rasowy ON.

[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B][COLOR=darkred]Jeśli znacie kogoś z Radziejowic, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego, Nadarzyna, Skierniewic, Rawy Mazowickiej, Grójca, Raszyna, Sochaczewa, Łowicza... i okolic [/COLOR][/B] PROSZĘ ZAWIADOMCIE ICH O POSZUKIWANIACH.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/url]!
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...