Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']Anita - chylę czoło przed Tobą! Tyle spraw masz do załatwienia. czy masz jeszcze czas na samą siebie?[/QUOTE]

nie - dlatego ide na wolne od DOGO..niestety...

a moze ktoś chce szczyla na DT!!!w radomiu nowa dostawa 60 sztuk maluchów!!!juz nie ma gdzie ich upychać
[url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/SZCZENIAKI%2001%202011/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']nie - dlatego ide na wolne od DOGO..niestety...

a moze ktoś chce szczyla na DT!!!w radomiu nowa dostawa 60 sztuk maluchów!!!juz nie ma gdzie ich upychać
[url]http://s1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/SZCZENIAKI%2001%202011/[/url][/QUOTE]
w temacie tych szczylków zapraszam na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199873-Uratuj-psie-dziecko-daj-dt.-Mini-mini-szczeniaki-do-adopcji-wysyp-w-schronisku!!!?p=16078500#post16078500[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja probuje uruchomic moja mame, ktora jest w Warszawie, ale jak mama nie da rady to wysle paczke.
Nota bene jesli byloby potrzebne to mam na zbyciu - np. stol/lawe (drewniana), inne meble tez by sie znalazly, ale najpierw chcialabym odzew w tym temacie. Jeden problem - nie mam transportu. Jakby ktos mial mala ciezarowke to znalazlo by sie wiecej mebli.
Pewnie nie na zaraz, bo oni pewnie mieszkaja w tej chwili u kogos, ale jak bedzie potrzeba, to osoby zarzadzajace prosze o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']Boze,Boze.................gdzie jestes????
dlaczego dobrymludziom dzieja sie zle rzeczy???juz o to dzis pytalam?????..............................
pomoge finansowo-odrobinke-ale w lutym......
cala Rodzinko,trzymajcie sie kochani!!![/QUOTE]

Nie pytaj kto ci odpowie, boga nie ma i nie ma na co zganiac....tragedia przypadek zdazenie losowe...stalo sie
współczuje bardzo, kilka ubran u mnie sie znajdzie, adres dajcie na PW

Link to comment
Share on other sites

byłam w banku dzisiaj przed 15.00 - akurat była tzw. sesja czyli wpływały właśnie pieniądze - wydrukowany wyciąg dzisiejszy będzie jutro, na piątkowym nie ma jeszcze wpłat na ten cel
tak więc proszę o cierpliwość - przelew idzie conajmniej 24 godziny, a wyciągi dostaję dnia następnego po wpływie na konto - pisałam już o tym, ale być może nie wszyscy przeczytali, dlatego powtarzam, by niepotrzebnie nikt się nie martwił - nie zginie ani jeden grosik! ;)

wykaz wpłat podam tu na wątku na bieżąco i dodatkowo na PW do założycielki wątku, aby w pierwszym poście umieszczała wszystkie wpłaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj'][B]No i mnie w koncu szlag trafil ... Rinus mialas zniknac z watku sama tak napisalas ...i co ...znowu zjadliwy post z Twojej strony. Nie wiem czy znasz polskie prawo ale chyba nie...nie wiem ile masz lat , moze jestes nieletnia ,twoje oskarzenia o wyludzanie pieniedzy moga bardzo szybko znalesc final w sadzie wiec zanim cos znowu napiszesz dobrze sie zastanow...poprostu pomysl !!!! [/B]
[B]


[/B][/QUOTE]
[B][I] Odpisałam Ci na pw, nie będę im zaśmiecać jeszcze bardziej tego wątku i Ty też nie powinnaś.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Do pytajacych o Telefon i adres -
Telefon dostaniecie emailem, a adres jak zadzwonisz to sie dowiesz (ja zadzwonilam dlatego taka madra jestem hehe)
Rozumiem ze namiarow na publicznym forum nie podaja.

A kto wogole zawiaduje tym wszystkim? Jest jedna osoba czy wiecej, bo mam pytanko w sprawie pytanka ale wolalabym mailem;)
Anita - idzie na urlop
energy - ???
Pocahontas - ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...