Jump to content
Dogomania

Dogomaniaczka w potrzebie-POŻAR=Rodzina Journey w potrzebie-ROZLICZENIE WPŁAT-koniec


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Asiaczek ja odbieram od Ciebie rzeczy.
In_ jedziesz przez Mokotow? Jesli tak, to moze bym Ci dala to wszystko, moze jeszcze jedna osoba do tego czasu cos dorzuci.[/QUOTE]
Spoko,, wyślij mi Twój numer np PW, to zadzwonię później, od Asiaczek też mogę rzeczy zgarnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']A gdzie jest link do wydarzenia na fb? Nie mogę znaleźć...

Journey, trzymaj się, jesteśmy z Tobą i Twoją rodziną![/QUOTE]

Oto on: [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=154806317903333#%21/event.php?eid=154806317903333"]http://www.facebook.com/event.php?eid=154806317903333#!/event.php?eid=154806317903333[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=anita_happy;16064442
.

jakby dostali taki domek modułowy, w kt mozna grzac TO BYŁO BY SUPER!!!JEJKUSIEU - trzeba wierzyc, ze jutro sie ibudzimy, a tam na fb 50 tys userów na evencie :)
wtedy TELEWIZJA o naszym apelu mówi - i mamy sponsora na dom modułowy...
skąd to 50 tys userów zagonic do nas na fb!!![/QUOTE]

[COLOR=black]
Wyjaśnij starszej pani o co chodzi z tym [/COLOR][B][COLOR=red]a tam na fb 50 tys userów na evencie[/COLOR][/B] ;):crazyeye:
Może się uda ?
[COLOR=black]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moze zejdzmy na ziemie ,troche?moze Oni nie chca dostac domku modulowego.Moze Oni maja inna koncepcje,beda mieli,jak psychicznie dojda do siebie.Takie domki,to nie sa domki,
w ktorych mozna egzystowac pzry naszych polskich ,mroznych zimach.Pomijajac fakt,ze to marzenie scietej glowy,zeby otrzymac taki dom od producenta za free.Nie chce,zeby to zabrzmialo
nesympatycznie,ale wielu ludzi dotykaja takie straty i dalej sie z tym borykaja.Zrobmy dla Nich to,co mozemy,wesprzyjmy na rozne sposoby,ale myslmy realnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Moze zejdzmy na ziemie ,troche?moze Oni nie chca dostac domku modulowego.Moze Oni maja inna koncepcje,beda mieli,jak psychicznie dojda do siebie.Takie domki,to nie sa domki,
w ktorych mozna egzystowac pzry naszych polskich ,mroznych zimach.Pomijajac fakt,ze to marzenie scietej glowy,zeby otrzymac taki dom od producenta za free.Nie chce,zeby to zabrzmialo
nesympatycznie,ale wielu ludzi dotykaja takie straty i dalej sie z tym borykaja.Zrobmy dla Nich to,co mozemy,wesprzyjmy na rozne sposoby,ale myslmy realnie.[/QUOTE]

Może...Ale ja wychodzę z założenia - Wyżej sięgasz, więcej osiągniesz.... i tego się trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Może...Ale ja wychodzę z założenia - Wyżej sięgasz, więcej osiągniesz.... i tego się trzymam :)[/QUOTE]

Ja tez mam zblizone podejscie,ale ..domek modulowy to nie sa takie straszne pieniadze,rozne sa domki...tylko teraz:
pozwolenia na przylacza mediow,tzreba miec projekt z pewnoscia gdzies tam zlozony ,czeka sie min miesiac,a poza tym koszty instalacji elektr,wodno-kanalizacacyjnej ,ogrzewania itd to sa dziesiatki
tysiecy zlotych,jesli nie lczyc od 100 tys...a sam domek to skorupa,rownie dobzre mozemy im zbudowac szalas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon'][COLOR=black]
Wyjaśnij starszej pani o co chodzi z tym [/COLOR][B][COLOR=red]a tam na fb 50 tys userów na evencie[/COLOR][/B] ;):crazyeye:
Może się uda ?
[COLOR=black]
[/COLOR][/QUOTE]
dokształcaj się ciotka, dokształcaj - inaczej nie ma jak się z małolatami dogadać i my emerytki wypadamy z obiegu...

Jest taki portal społecznościowy Facebook, o którym się mówi, że jak cię nie ma na Facebooku to nie istniejesz. Na portalu można utworzyć "wydarzenie" (znaczy się event) i zaprosić swoich znajomych. Metodą łańcuszkową znajomi zapraszają znajomych, ci z kolei swoich znajomych i tak osób zainteresowanych wydarzeniem przybywa. Niektórzy przeczytają i oleją, inni nie przeczytają, jeszcze inni wykażą tyle zainteresowania, że coś zechcą w sprawie zrobić i się do wydarzenia czynnie przyłączą. No i właśnie o 50 tysięcy takich przyłączonych użytkowników (userów) Facebooka marzy anita_happy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...