Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczku my z Toba zawsze chętnie!wstępnie na 100% jedna osoba czyli ja i pies samoyed,a czy drugi pies-suka alaskan dam odp.jak najszybciej.
wiec my sie piszemy.jakby trzeba było zaliczkować na busa daj znać.
oczywiści na nocleg też sie piszemy.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Koszty zależą od kilometrów + od ilości osób w busie. Jak pisałam nasz przyszły transport to Mercedes Vito, a w nim nie ma zbyt dużo miejsca. Podejrzewam, że wejdą tam jakieś 3 osoby z niedużymi psami.

Aha, jeszcze jestem przed rozmową z kierowcą Mercedesa. Jak tylko cos będę wiedziała, dam znać. Ale myslę, że stawka za kilometr 1,30 chyba zostanie.

I jest jeszcze chłopak z samochodem osobowym, chętny do zawiezienia nas; można też z jego samochodu skorzystać. Tam wejdą 2-3 osoby z psami.

Jak będzie już lista chetnych, to wtedy można pomyśleć o takim rozłożeniu nas-wycieczkowiczów, aby wszyscy byli zadowoleni.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie podajcie jak wysłac zgłoszenie do Wilna - mailem czy faxem ?
Niektórzy dostali już potwierdzenie a ja nie wiem jak wysłac. Czy jest gdzieś
druk zgłoszenia ? Weszłam na stronę Związku Litewskiego ale nic nie znalazłam.
Dajcie cynk jak to załatwic,proszę

Link to comment
Share on other sites

Ja się również piszę na nocleg (2 osoby + 1(lub 2 psy) ). Transport własny mamy:lol: . Jedzie z nami jeszcze [B]Polna [/B]z jednym pieskiem. Nasz pies (lub 2) będą z tyłu w kombi, więc awaryjnie możemy wziąć kogoś z niedużym psiakiem do towarzystwa z [B]Polną [/B]na tylnym siedzeniu :roll: . Nasz malec właśnie wrócił z ponad 400 km wycieczki w świetnej formie, więc i chęci na dalekie wojaże nam wzrosły :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ja się również piszę na nocleg (2 osoby + 1(lub 2 psy) ). Transport własny mamy:lol: . Jedzie z nami jeszcze [B]Polna [/B]z jednym pieskiem. Nasz pies (lub 2) będą z tyłu w kombi, więc awaryjnie możemy wziąć kogoś z niedużym psiakiem do towarzystwa z [B]Polną [/B]na tylnym siedzeniu :roll: . Nasz malec właśnie wrócił z ponad 400 km wycieczki w świetnej formie, więc i chęci na dalekie wojaże nam wzrosły :lol: .[/quote]
[B]Simbik[/B] - byłam w Waszej Galerii. Mały - cudo! Opka - też cudo!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Simbik[/B] - byłam w Waszej Galerii. Mały - cudo! Opka - też cudo!
Pzdr.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo za miłe słowa :lol: . Podróże nam już nie straszne, więc mam nadzieję, że jak się rozkręcimy to i w następnym roku troszkę za wschodnią granicę pojeździmy :roll: . Teufel dla sławy ;) , Opka towarzysko-krajoznawczo :cool3: a ja z mężem dla dobrej wspólnej psioludzkiej zabawy :lol: .

[B]Polna[/B] zgłoszenie wyślę dziś wieczór, bo narazie musieliśmy nieco odsapnąć po wyjeździe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]Hej
Ja mam całkiem fajne noclegi w Wilnie,prosze do mnie na pw!
Oczywiście jade na zimówke i potrzebowałabym transportu.....
Partycypuje w kosztach!

Pozdrawiam![/COLOR][/quote]
A nie możesz podać tych namiarów tutaj, na Dogo?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...