Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Polna']a cena zgłoszen jest ;)
Sorry, ze tak męcze :P[/quote]
Jest, jest.
I termin:jedna wystawa - 30 E (I pies); 25 e (drugi i następne); 15 E (puppy + wet.)
I termin: dwie wystawy - 55 E (I pies); 45 E (drugi i następne); 25 E (puppy + wet.)

II termin: jedna wystawa - jedna wystawa - 40 E (I pies); 35 E (drugi i następne); 20 E (puppy + wet.)
Ii termin: dwie wystawy - 75 E (I pies); 65 e (drugi i nastepne); 35 E (puppy + wet.)

III termin: jedna wystawa - 50 E (I pies); 45 E (drugi i nastepne); 25 E (puppy + wet.)
III termin: obie wystawy - 95 E (I pies); 85 E (drugi i nastepne); 45 E (puppy + wet.)

ekstra termin: obie wystawy: 150 E (I pies); 150 E (drugi i nastepne); 150 E (puppy + wet).

W każdym terminie cena za konkurencje hodowlane: jedna wystawa = 10 E; obie wystawy = 20 euro.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polna']Jeszcze mam jedno pytanko :)
Jak teraz zgłosze psa to jak wysłac tą kase i czy mogę ją wysłac po terminie zgłoszeni (lub zapłacic na wystawie ) tą "pierwszą" kwote jakby ;)[/quote]
Jest podane konto:
LITHUANIAN CYNOLOGICAL SOCIETY
AB SEB WILNIAUS BANKAS, VILNIUS, lITHUANIA
swift: CBVILT2X
IBAN LT 96 7044 0600 0178 0551

Na ostatniej wystawie płaciłam w dzien wystawy kwotę taką, jak w I terminie. Ale na zgłoszeniu napisałam, że będe płacić w dzień wystawy i jeszcze to potwierdzałam telefonicznie. Tak więc - mozna i tak.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Moglabys mi przesłac taki "wpis" bo w innych językach jestem mało zorientowana :shake:[/quote]
Po rosyjsku, to nie bardzo wiem, jak to napisać łacińskim alfabetem.
A po angielsku: "I'll pay my entry fees in the show day, before the judging". Albo "I'll pay the entry fees for my dog/dogs (tu wymieniasz psa/psy) in the show day, before the judging".
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']My w sumie też jesteśmy chętni na Wilno, ale w te same dni jest też 2 x CACIB w Kijowie i ciągle się zastanawiam co wybrać...[/quote]
Kto w Kijowie ma oceniać Husky? czy to daleko od granicy polskiej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik'][B]zpr [/B]- nic nie wiem o Kijowie, wiem tylko, że wystwawa się odbywa, musze zdobyć informacje. Ile jest od granicy to nie wiem, ale z Warszawy jest ok. 750 km.[/quote]
Rozumiem, ale jak bys sie dowiadywała o sędziów to zapytaj równiez o husky syberyjskie, z góry dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ja bym się na busik pisała. Mam nadzieję, że będzie juz coś wiadomo do 27 sierpnia, bo przyznaję, dla mnie te 20 euro więcej w drugim terminie to jednak spora różnica :roll:

Ostatecznie zawsze zostaje pociąg... Ale jakoś niespecjalnie mi się to uśmiecha :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Kto w Kijowie ma oceniać Husky? czy to daleko od granicy polskiej?[/quote]
[B]ZPR[/B] - w Kijowie - nie wiem. Ale za to w Wilnie masz w pierwszy dzień: Stelios Makaritis (Grecja), a drugiego - Valentina Ivanishcheva - Rosja. Może jednak do Wilna?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...