Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][COLOR=darkgreen]Jesteśmy :smile:[/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=darkgreen]nasze wyniki :[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen][B]Vilinius 16. 12. 2006[/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen][B]EVENING SHINE Nitor Nivalis ex II, res. CACIB[/B][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][SIZE=3][B][COLOR=red]WINTERFROST'S PEGASO - [/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=red]Zw. Mł. NJwR, BOB [/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=red]BIS JUNIOR - Miroslaw Zidar (Slovenia)[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=red]BOG - Stelos Makaritis (Grecja)[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=red]BIS - Cristian Stafanescu (Rumunia)[/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][COLOR=darkgreen][B]Vilinius 17.12.2006[/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]EVEVING SHINE Nitor Nivalis - ex. I. CACIB[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WINTERFROST'S PEGASO[/COLOR] - [/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=red][SIZE=3][B]Zw. Mł. NJwR. BOB - Kornelija Butrimowa (Litwa)[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=red][B]BIS JUNIOR - P. Rehanek(Czechy)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]BOG -Miroslaw Zidar (Slovenia)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]II BIS- Stelos Makaritis (Grecja)[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen]Nasze wrażenia - nie do opisania, czegos tak niesamowitego jeszcze nie przeżyliśmy. [/COLOR][COLOR=darkgreen]Konkurencji na BIS JUNIOR nigdy tak licznej nie widzialm (no poza światowka) podzielili nas na 4 partie. To byl dla nas ogromny sukces. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Jeszcze większy gdy spotkaliśmy sie na BOG z wielkim uznaniem i oklaskami :smile: to bylo naprawde cudowne :smile: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]I pewnie nigdy tego nie zapomne. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Asiaczek już pisał że sędzia przesympatyczny i naprawde bylo bardzo miło. Też chętnie go znajdę na jakiejś innej wystawie :cool3: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]A kiedy wygralismy BIS no coż, prawie sie popłakałam :smile: to było naprawde coś wspaniałego. Tyle gratulujących nam osob - Mumin omało nie oślepł przez flashe aparatów :smile: [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen]Następnego dnia, na Bis Junior nawet sie nie staraliśmy bo przecież co za duzo to nie zdrowo :smile: i byłam pewna ze nie mamy najmniejszych szans. Ale przechodzlismy coraz dalej i dalej aż w koncu w porownaniu z Nowofunlandem wygralismy znowu :smile: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Na BOG dostalismy ogromne oklaski, dlatego bardzo sie cieszymy. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]No i BIS, przy rytmach greka zorby i oklaskach calej sali w rytm muzyki:smile: wymienilismy sie miejsce z seterem irlandzkim ktory byl 2 dnia poprzedniego. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]I to bylo cos naprawde niesamowitego. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Napewno dlugo nie zapomne tych wystaw, takiego sukcesu na Litwie jeszcze nie było, rzadko sie zdarza by ten sam pies osiagnał tak wiele dzien po dniu. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Jestem z Muminka ogromnie dumna, bo podroz byla ciezka, dzidzia byla zmeczona calym dniem na wystawie ( w koncu to maleństwo jeszcze :)) a mimo to drugiego dnia mial tyle energii ze jeszcze mu sie poskakac chcialo na ringu, nie mowiac o tym ze tak sie "przywiązał" do I miejsca na podium że nie chciał zejść po BOG :smile: [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen]O samej wystawie, dobrze zorganizowana, bylo pare minusow, troche male ringi i sliska powierzchnia zwlaszcza na hali pierwszego dnia. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Ale za to sponsorow maja świetnych - uzbierało sie nam 100 kg karmy i szczerze sie obawiałam że bedę musiała zamówic Tira na powrót - ale jakoś sie zapakowaliśmy (dzięki Marek i Gosia )[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Atmosfera na finałach - boska. Jedyne co przeszkadzało to fakt że wpuszczali tylko z jednej hali, co było utrudnieniem, chociaz mnie sie parę razy udało przemknąć innym wejściem :) [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen]Maly sukcesik dnia pierwszego miala tez mala "nasza" dzidzia Innocent Flirt Nitor Nivalis ktora pokazala sie samotnie w szczniaczka i zdobyla tytul Best Puppy in Breed. Nastepnego dnia nie byla zgloszona. [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkgreen]No a teraz ślicznie dziękujemy za GRATULACJE :smile: wiemy że nudni jesteśmy :smile:[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Ogromne dzięki dla Marka, Gosi, Piotra Iwonki, Szymka, Asiaczka (ktora tak dzielnie nas wspierala) Jovi, Ani ( nie pamietam nicku w kazdym razie od Alamo) za oklaski :smile: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]i wszystkim o ktorych zampomnialam :smile:[/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=darkgreen]Dodamy że tak miłego zakończenia sezonu się nie spodziewaliśmy :smile:[/COLOR] [COLOR=darkgreen]teraz miesiąc przerwy (wreszcie :smile: )[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=#006400]Mam parę fotek setera irlandzkiego który wygrał BIS, a także 3 pierwsze miejsca z BIS, parę chow chow - jakby ktoś reflektował to mogę wrzucić. [/COLOR][/CENTER]
[/quote]

Wspaniala sprawa czytac takie relacje!! [SIZE=4][COLOR=red]Brawo brawo brawo brawo[/COLOR][/SIZE], wciąż jestem pelna podziwu i uznania dla Mumina ! :D

Chcialabym jeszcze zapytac, czy wiadomo moze co to byl za seter? A o jego zdjęcia baaardzo bym prosila :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Wspaniala sprawa czytac takie relacje!! [SIZE=4][COLOR=red]Brawo brawo brawo brawo[/COLOR][/SIZE], wciąż jestem pelna podziwu i uznania dla Mumina ! :D

Chcialabym jeszcze zapytac, czy wiadomo moze co to byl za seter? A o jego zdjęcia baaardzo bym prosila :evil_lol:[/quote]


Zw. Sw. tegoroczny przynajmniej tak go przedstawiali, na pokazie psow z litwy ktore zdobyly co nieco na Światowce,mam jego numer ale nie mam kaatalogu :)
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']
[COLOR=#006400]Mam parę fotek setera irlandzkiego który wygrał BIS, a także 3 pierwsze miejsca z BIS, parę chow chow - jakby ktoś reflektował to mogę wrzucić. [/COLOR]
[/QUOTE]

ja to poprosze zdjęcia tego najpięknieszego pana!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

już pisałam kilka stron, ale się potwórze
[SIZE="6"][COLOR="Red"]OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][FONT=Arial Black][COLOR=royalblue]OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW - [COLOR=red]POLSKA GÓRĄ[/COLOR]:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/SIZE]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hachidori']Asiaczku,
Jesli tylko mam mozliwosc, to zawsze jestem gotowa co wystawiania twoich baskow :) Mam juz pewne doswiadczenie ;)

Gratuluje sukcesow. Czy w sobote zrobilas jakies fotki Akit Amerykanskich. Nam cos sie porobilo w ustawieniach i ani jedno nie jest ostre.

Z gory dziekuje!

Asia[/quote]
Asik,
byliście w innej hali...
A gdzie będziecie w przyszłym roku?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][COLOR=darkgreen]Jesteśmy :smile:[/COLOR]

[COLOR=darkgreen]nasze wyniki :[/COLOR]

[COLOR=darkgreen][B]Vilinius 16. 12. 2006[/B][/COLOR]

[COLOR=darkgreen][B]EVENING SHINE Nitor Nivalis ex II, res. CACIB[/B][/COLOR]


[SIZE=3][B][COLOR=red]WINTERFROST'S PEGASO - [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Zw. Mł. NJwR, BOB [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]BIS JUNIOR - Miroslaw Zidar (Slovenia)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]BOG - Stelos Makaritis (Grecja)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]BIS - Cristian Stafanescu (Rumunia)[/COLOR][/B][/SIZE]


[COLOR=darkgreen][B]Vilinius 17.12.2006[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=red][B]EVEVING SHINE Nitor Nivalis - ex. I. CACIB[/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WINTERFROST'S PEGASO[/COLOR] - [/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=red]

[CENTER][SIZE=3][B]Zw. Mł. NJwR. BOB - Kornelija Butrimowa (Litwa)[/B]
[B]BIS JUNIOR - P. Rehanek(Czechy)[/B]
[B]BOG -Miroslaw Zidar (Slovenia)[/B]
[B]II BIS- Stelos Makaritis (Grecja)[/B][/SIZE][/CENTER]
[/COLOR]
[CENTER][COLOR=darkgreen]Nasze wrażenia - nie do opisania, czegos tak niesamowitego jeszcze nie przeżyliśmy. [/COLOR][COLOR=darkgreen]Konkurencji na BIS JUNIOR nigdy tak licznej nie widzialm (no poza światowka) podzielili nas na 4 partie. To byl dla nas ogromny sukces. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Jeszcze większy gdy spotkaliśmy sie na BOG z wielkim uznaniem i oklaskami :smile: to bylo naprawde cudowne :smile: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]I pewnie nigdy tego nie zapomne. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Asiaczek już pisał że sędzia przesympatyczny i naprawde bylo bardzo miło. Też chętnie go znajdę na jakiejś innej wystawie :cool3: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]A kiedy wygralismy BIS no coż, prawie sie popłakałam :smile: to było naprawde coś wspaniałego. Tyle gratulujących nam osob - Mumin omało nie oślepł przez flashe aparatów :smile: [/COLOR]

[COLOR=darkgreen]Następnego dnia, na Bis Junior nawet sie nie staraliśmy bo przecież co za duzo to nie zdrowo :smile: i byłam pewna ze nie mamy najmniejszych szans. Ale przechodzlismy coraz dalej i dalej aż w koncu w porownaniu z Nowofunlandem wygralismy znowu :smile: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Na BOG dostalismy ogromne oklaski, dlatego bardzo sie cieszymy. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]No i BIS, przy rytmach greka zorby i oklaskach calej sali w rytm muzyki:smile: wymienilismy sie miejsce z seterem irlandzkim ktory byl 2 dnia poprzedniego. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]I to bylo cos naprawde niesamowitego. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Napewno dlugo nie zapomne tych wystaw, takiego sukcesu na Litwie jeszcze nie było, rzadko sie zdarza by ten sam pies osiagnał tak wiele dzien po dniu. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Jestem z Muminka ogromnie dumna, bo podroz byla ciezka, dzidzia byla zmeczona calym dniem na wystawie ( w koncu to maleństwo jeszcze :)) a mimo to drugiego dnia mial tyle energii ze jeszcze mu sie poskakac chcialo na ringu, nie mowiac o tym ze tak sie "przywiązał" do I miejsca na podium że nie chciał zejść po BOG :smile: [/COLOR]

[COLOR=darkgreen]O samej wystawie, dobrze zorganizowana, bylo pare minusow, troche male ringi i sliska powierzchnia zwlaszcza na hali pierwszego dnia. [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Ale za to sponsorow maja świetnych - uzbierało sie nam 100 kg karmy i szczerze sie obawiałam że bedę musiała zamówic Tira na powrót - ale jakoś sie zapakowaliśmy (dzięki Marek i Gosia )
Atmosfera na finałach - boska. Jedyne co przeszkadzało to fakt że wpuszczali tylko z jednej hali, co było utrudnieniem, chociaz mnie sie parę razy udało przemknąć innym wejściem :) [/COLOR]

[COLOR=darkgreen]Maly sukcesik dnia pierwszego miala tez mala "nasza" dzidzia Innocent Flirt Nitor Nivalis ktora pokazala sie samotnie w szczniaczka i zdobyla tytul Best Puppy in Breed. Nastepnego dnia nie byla zgloszona. [/COLOR]

[COLOR=darkgreen]No a teraz ślicznie dziękujemy za GRATULACJE :smile: wiemy że nudni jesteśmy :smile:[/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Ogromne dzięki dla Marka, Gosi, Piotra Iwonki, Szymka, Asiaczka (ktora tak dzielnie nas wspierala) Jovi, Ani ( nie pamietam nicku w kazdym razie od Alamo) za oklaski :smile: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen]i wszystkim o ktorych zampomnialam :smile:
[/COLOR]

[COLOR=darkgreen]Dodamy że tak miłego zakończenia sezonu się nie spodziewaliśmy :smile:[/COLOR] [COLOR=darkgreen]teraz miesiąc przerwy (wreszcie :smile: )[/COLOR]

[COLOR=#006400]Mam parę fotek setera irlandzkiego który wygrał BIS, a także 3 pierwsze miejsca z BIS, parę chow chow - jakby ktoś reflektował to mogę wrzucić. [/COLOR]
[/CENTER]
[/quote]
Ania od Alamo = Sentinel.:lol:

Jeszcze raz całuski i poklepki!!!
Dla nas te 2 wystawy w Wilnie też były świetnym zakończeniem sezonu. Ale odpoczynku tak dużo to nie będzie, bo już 28 styczeń 2007 - Kowno. ćhyba.

[B]Nitor Nivalis[/B] - Ciebie bierze przeziębienie, a mnie całą podróż bolały ręce od oklasków...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ania od Alamo = Sentinel.:lol:

Jeszcze raz całuski i poklepki!!!
Dla nas te 2 wystawy w Wilnie też były świetnym zakończeniem sezonu. Ale odpoczynku tak dużo to nie będzie, bo już 28 styczeń 2007 - Kowno. ćhyba.

[B]Nitor Nivalis[/B] - Ciebie bierze przeziębienie, a mnie całą podróż bolały ręce od oklasków...
Pzdr.[/QUOTE]
z tym przeziębieniem to tak jest, że dopada zwycięsców ;) o ile pamietam Asiu to Ty niedawno też na jakiejś zagranicznej wystawie (wybacz nie pamietam gdzie) zaszalałaś ze swoimi baskami a potem przeziębienie Cie dopadło..

hah to chyba ta zazdrość wszystkich w okół ;) :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"][SIZE="6"]Wielkie , ogromne gratulacje za tak piękne sukcesy dogomaniackich psiaków :BIG: :BIG: :BIG: [/SIZE][/COLOR]
My osobiście nie mamy czym się chwalić :shake: :placz: , dla informacji jednak podam,że w grzywaczach w oba dni zwyciężyła polska suczka- [B]Sasquehanna DOBRA WRÓŻKA[/B]- wielkie brawa:cool2: :cool2: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Nie za ma co- na następnej pifffko stawiacie ;)

Asiaczek, już wszystkie stawki wklepane, jakby ktoś chciał coś jeszcze to powklepuję :mad:[/quote]
[B]Gratulacje Beluszka:multi:

Poproszę o stawkę Pudli średnich s[/B][B]rebnych i apricot/canice medium
apricot,grey/
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja mam prośbę: ineresuje mnie stawka w[B]hippetów w sobotę i w niedzielę[/B]. Nie bylo ich duzo. Czy jest ktoś, kto może mi podać te stawki?
Pzdr.[/quote]
Asiaczku .
czyżbyś nie miała katalogu:evil_lol: ,a propo mogła byś się pochwalić zdjęciami
czyżby nie wyszły.:placz: a ja się tak napracowałem:placz:
ciacho bylo bardzo dobre (na pewno się nie zatrułem:loveu: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Asiaczku .
czyżbyś nie miała katalogu:evil_lol: ,a propo mogła byś się pochwalić zdjęciami
czyżby nie wyszły.:placz: a ja się tak napracowałem:placz:
ciacho bylo bardzo dobre (na pewno się nie zatrułem:loveu: )[/quote]
Musha:
1/ tak, to znaczy nie. Nie mam katalogu. Miałam do wyboru: kupić moje ulubione ringówki lub kupić katalogi z obu dni. Jak myślisz, co wybrałam?

2/ dopiero dzisiaj zdjęcia zostały przejrzane i wyszły, wyszły. Niektóre są naprawdę super! I na pewno je wstawię: część do tego tematu, część "Basenji na wystawach" a pozostałe na moją stronę internetową;

3/ ufff, ulżyło mi, że to nie przeze mnie taka cisza z Twojej strony.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona'][COLOR=red][SIZE=6]Wielkie , ogromne gratulacje za tak piękne sukcesy dogomaniackich psiaków :BIG: :BIG: :BIG: [/SIZE][/COLOR]
My osobiście nie mamy czym się chwalić :shake: :placz: , dla informacji jednak podam,że w grzywaczach w oba dni zwyciężyła polska suczka- [B]Sasquehanna DOBRA WRÓŻKA[/B]- wielkie brawa:cool2: :cool2: :cool2:[/quote]
A w sobote skończyła Int.Ch.

Link to comment
Share on other sites

No sorki, ze wczoraj nie wklepalam, ale jak zasnelam po obiedzie to obudzilam sie dzisiaj rano :loveu: :loveu: :loveu:
Po kolei:

[B][SIZE="5"]Owczarek Francuski Briard[/SIZE][/B]

chętnie wklepię, jak mi ktoś napisze jak to się nazywa po zagranicznemu, nie znam się zupełnie na tej rasie, więc nawet po hodowcach nie umiem znaleźć

[SIZE="5"][B]Parson Russell Terrier[/B][/SIZE]

[I]PSY
klasa młodzieży[/I]
ULTRA ARROW
[I]
klasa pośrednia[/I]
MISELIN MORDOR

[I]SUKI
klasa szczeniąt[/I]
ANIMA LIOKA UPE (niezgłoszona na 17.12)
[I]
klasa młodzieży[/I]
VINDETTA REDKAJA SHTUCHKA
[I]
klasa championów[/I]
MISELIN MATTY MOVE IN

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][B]Whippet[/B][/SIZE]

[I]PSY
klasa szczeniąt[/I]
FAMOUS SACAMALICES FOR ROMANTIKA

[I]klasa młodzieży[/I]
AVANGARDO BUSAS
ENJOY ECLAT ROMANTIKA
LET'S RUN AIR MARSHAL

[I]klasa pośrednia[/I]
AND THIS BORN WITH WINGS DOMINIJA
BALZAC MATTEO
SATANGIN JESTA JESPER
SOBRESAL SIMPLY THE BEST
TODES CIRCUS MAXIMUS

[I]klasa otwarta[/I]
SHINNING CRYSTAL ROMANTIKA

[I]klasa championów[/I]
SOFTOUCH HUNTER'S MOON
VERSETS SATANIQUES DU SAC A MALICES
BLAND BAKS DIOMEDA

[I]SUKI
klasa mlodziezy[/I]
AVANGARDO BERTA (niezgłoszona 17.12)
AVANGARDO BRUKE
CLAIM TO FAME ROMANTIKA
EXACTLY CELEBRITY ROMANTIKA (niezgloszona 17.12)
CLASSY SNOWHITE ROMANTIKA (tylko 17.12)
[I]
klasa pośrednia[/I]
AFTER I'VE CALLED UOY SWEET HEART DOMINIJA
BOXING HELENNA'S EPOSTRIA
TAIS CIRCUS MAXIMUS
[I]
klasa otwarta[/I]
POHZAR V KREMLE NEZEMNAYA KRASOTA
SHINNING VICTRIX ROMANTIKA

[I]klasa championow[/I]
MEREDITH UROCZA NAD WYRAZ
VOIE LACTEE DU SAC A MALICES

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][B]Pudel średni ??? apricot i szary[/B][/SIZE]
Znalazłam Caniche Grand i Toy, wiec wnioskuje , ze Caniche Nain to pudel sredni? Bo Caniche Moyen wyskoczyl w googlach jako jakis wielkolud.


Tu jest tylko taki podzial:
[B]Classic colour[/B]
[I]PSY
klasa szczeniat[/I]
ETIUDAS LIETAUS SIMFONIJA
NEVSKAJA ZHEMCHUZHINA FERDINAND

[I]klasa mlodziezy[/I]
CONCERTO GROSSO LIETAUS SIMFONIJA

[I]klasa posrednia[/I]
MOJA OTRADA EXTREME WHITE STAR

[I]klasa otwarta[/I]
BELOTSVETIK IVANUSHKA INTERNATIONAL

[I]klasa championow[/I]
SARAHILL WAY TO GO

[I]SUKI
klasa posrednia[/I]
NIAGARA IZ KAZANSKOGO HANSTVA
POLOSPRT SYDNEY

[I]klasa otwarta[/I]
SHOPENIANA IZ TROITSKOGO PREDMESTIA

[I]klasa championow[/I]
EUGENIOS SARAHILL DREAMS
FIALOCHKA SHALUNJA IZ TROITSKOGO PREDMESTIA
FROGGIES YOUNG AND RICH

[B]"not classic colour"[/B]
[I]PSY
klasa mlodziezy[/I]
DIZA FLEICH BALTAZAR YASNO SOLNYCHKO

[I]klasa otwarta[/I]
DOCTOR'S SPECIAL BARON BAILADOR

[I]klasa championow[/I]
ARABESKA BLASTER
ELENSISS ERCULE POIROT

[I]SUKI
klasa championow[/I]
DOCTOR'S SPECIAL VIVA ESTRELLITA
SCARLET LUCK SIDABRINE KULKA

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][B]Rhodesian Ridgeback[/B][/SIZE]

[I]PSY
klasa mlodziezy[/I]
REX VENTORS MOSCOW MAJESTY

[I]klasa posrednia[/I]
AMASHUTU CCOOL AUSSIE
NARDO SINBEST

[I]klasa otwarta[/I]
ASHERON FAIR
BROKER GUERNIKA

[I]klasa championow[/I]
MAKAO NGUMO NAMDI
MATABO MOZI FOLWARK ZWIERZECY
SHUFFLING MOTION BASIL VASILEK
TINA TRADING ZAUR

[I]SUKI
klasa posrednia[/I]
MOLOZI HABIBA
NEILA SINBEST (niezgloszona 17.12)
TINA TRADING ALEXANDRINA
[I]
klasa otwarta[/I]
KIMA KEZU SAFARI- KADAMBA
NAITINGEILA MOKA FARASTERO SINBEST
TINA TRADING TAISA
+ BNONISA ELSA IS VYTENU (tylko 17.12)
[I]
klasa championow[/I]
TINA TRADING OCTAVIA
VENDA AYABA

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][B]Sznaucer średni pieprz i sól[/B][/SIZE]

[I]PSY
klasa posrednia[/I]
RUSSKIY ASSORTI'C UFO HILDEBERTHS

[I]klasa otwarta[/I]
DAR WALENTEGO PIWOWAR
VERDI SIDABRINE TUOPA

[I]klasa championow[/I]
VIGDROS SHICO CHER AMI (niezgloszony 17.12)
DUMNY WALENTY PIWOWAR
RUSSKIY ASSORTI'C SHUSTRIK

[I]SUKI
klasa mlodziezy[/I]
CARMEN LADY IN RED BRICASSART
KIRPIDA BORUZELE

[I]klasa posrednia[/I]
ASTRA VIRVUTE
FOR FUN REZLARK
RHAPSODY JUROS PUTA
[I]
klasa otwarta[/I]
GERMANIKA WORL IS YOURS ORSINI
JOLLY JOY BORUZELE
RUSSKIY ASSORTI'C SHAGANE
TRIXER YAMBER

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie napisałam najważniejszego:
[COLOR="Red"][SIZE="6"]Wielkie gratulacje dla Wszystkich polskich psiarzy na wystawie w Wilnie :laola: .[/SIZE][/COLOR]
Z tego co słyszę mamy się czym chwalić :cool3: . Mi tylko smutno, że nie dotarliśmy :placz:, ale mam nadzieję, że mój dozio mi takiego numeru jak teraz na marcowe Wilno nie wytnie :mad: , następnym razem nawet z nogą w gipsie pojedziemy ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...