Jump to content
Dogomania

2xCACIC, Wilno, 16-17.12.2006


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam jeszcze pytanko "dojazdowe"- mamy noclegi zarezerwowane 16 km za Wilnem- czy wokół Wilna jest jakaś obwodnica czy trzeba przejeżdżać przez Wilno? Przez Litwę przejeżdżaliśmy jadąc do Palangi i przeważnie wszystkie miasta, miasteczka i wsie omijało się- drogę do Wilna będziemy pokonywać pierwszy raz.

Link to comment
Share on other sites

Iwonko Wilno jest przecudownie pięknym miastem.Dwa razy w nocy zwiedzałam po wystawie Wilno. Ile tam zostało naszej historii.Ja zazdroszcze Wam, że jedziecie. No cóż w tym roku nie będzie u nas opłatków z kościoła Spod Bramy M.B.O. i wspaniałej ręcznie robionej czekolady. Nie z marketu, bo ta to fuj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Iwonka, nocujecie u p. Teodozji? Kiedy jedziecie ?[/QUOTE]
Oj- z tych emocji to pomyliły mi się miejscowości- do Pani Teodozji już nie "załapaliśmy" się:evil_lol: - noclegi mamy w miejscowości Bezdany:lol:u Pani Wandy. Wyjeżdżamy w piątek rano- sporo kilometrów mamy przed sobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Asiaczku a czy ty już przygotowana na świętowanie :) pamiętaj że my ci tej Nitry nie darujemy tak łatwo :)[/quote]
Zanczy tak: ciasto jeszcze nie jest upieczone (z wiadomych względów!), 2 buteleczki musujące stoją na balkonie i czekają na wyjazd...
Słoiczek ogóreczków też jest oczekujący, a kabanoski - dopiero kupię. Czy jest jakiś [I]special order[/I] z Waszej strony?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zanczy tak: ciasto jeszcze nie jest upieczone (z wiadomych względów!), 2 buteleczki musujące stoją na balkonie i czekają na wyjazd...
Słoiczek ogóreczków też jest oczekujący, a kabanoski - dopiero kupię. Czy jest jakiś [I]special order[/I] z Waszej strony?
Pzdr.[/quote]


NIe Asiu tylko nie zapomnij zabrać Siebie na ta imprezke no i dobrego nastroju :)

Link to comment
Share on other sites

Do Pani Wandy jedzie się drogą 102, wyjazd z Wilna, potem droga z lasem po obu stronach, aż po lewej będzie stacja benzynowa, zaraz za nią, a przed mostkiem, skręt w lewo i takim lekkim ślimaczkiem zjazd w dół i w prawo - potem prosto znów lasami nie daleko, tablica Bezdany, czy jak to tam, i chyba trzeci dom po prawej. Jeśli załatwię autko, lub oponki do mojego pierdzącego dziadka to też tam śpię, ale tylko z 16/17. Nie zjeżdzajcie szybciej ze 102 w prawo - bo wjazd od drugiej strony miejscowości i ja się w piątek pogubiłam jadąc na CACową....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']Oj- z tych emocji to pomyliły mi się miejscowości- do Pani Teodozji już nie "załapaliśmy" się:evil_lol: - noclegi mamy w miejscowości Bezdany:lol:u Pani Wandy. Wyjeżdżamy w piątek rano- sporo kilometrów mamy przed sobą.[/quote]

Bezdonys - Bezdany. Ta sama miejscowośc :lol:

Link to comment
Share on other sites

Basik :lol: - dzięki za wskazówki dojazdowe- napewno zostaną, mam nadzieję:cool3: , wykorzystane pozytywnie:cool3: .
Karenina :lol: - ja już się zupełnie gubię w tych nazwach miejscowości- raz są po litewsku raz po polsku - i jak tu nie zgłupieć:niewiem: :lol: . Cieszę się ,że w jednej miejscowości będzie więcej Polaków i w dodatku Dogomaniaków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...