Jump to content
Dogomania

Bardzo prosze o pomoc.


Lotka22

Recommended Posts

Czesc od tygodnia jestem wlascicielką przecudnego 6 tygodniowego psiaka. To jest moj pierwszy piesek w zyciu i nie ukrywam, ze jego pielegnacja, a w szczegolnosci zywienie wywoluje u mnie kilka rozsterek. od 4 dni przygotowuje malego do przejscia na karme sucha, tak polecil mi weterynarz. Problem poelega na tym, iz chcialabym sie dowiedziec jaki jest odpowiednik 100g karmy suchej na szklanki. Ile to mniej wiecej? Jezeli ktos z czytajacych tego posta moglby mi to przyblizyc, to bylabym bardzo wdzieczna. Wiem , ze musze sie zaopatrzyc w odpowiednia miarke, ale puki co nie moge nigdzie dostac takiego przedmiotu. NIe chcialabym psiaka przekarmic, a mam nieodparte wrazenie ze moze sie tak zdazyc. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam... Lotka

Link to comment
Share on other sites

nie da się tego tak określić, bo każda karma ma inna wielkość granulek. Jeśli nie masz w domu wagi kuchennej, to idź do jakiegoś sklepu, gdzie mają wagę, odmierz na niej 100gram i później wsyp to do szklanki, choć lepiej wziąść jakiś kubek, choćby z piwa i nasypać do niego te 100g i zrobić kreskę, bo nie wiem, czy 100g zmieści się w jednej szklance.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Przepraszam za offa, ale czy jak kupowałaś psa to on miał 5 tygodni?[/QUOTE]

To prawda, ze mial 5 tygodni, ale Anton to psiak odebrany z hodowli, przekazany za posrednictwem schroniska do mnie. Niestety niektorzy hodowcy, zwlaszcza ludzie "sprzedajacy" pieski na poznanskiej "sielance", przykro mi to stwierdzic targowisku zwierzat, a nie jak wszyscy twierdza gieldzie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...