Jump to content
Dogomania

Mix chow chow w Solcu Kujawskim - ma własciciela


Scheila

Recommended Posts

Znalazłam ogłoszenie, że na osiedlu toruńskim w Solcu Kujawskim błąka się czarny chowek. Czy jest ktoś, kto mógłby nam pomóc złapać psiaka?
Nasza fundacja ma jeszcze trochę kasy na hotel i już szukamy mu domu. Niestety nie mamy nikogo w okolicy
[URL]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,5872/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

scheila kontaktowałaś się z osobą która dała to ogłoszenie? czy cos wiadomo czy psiak się nadal kręci po okolicy czy rzeczywiście jest prawdą to jakie info uzyskła vena&vivi że ma właściciela..ja mam koleżankę która mieszka w solcu to dam jej znac żeby zwróciła uwagę na takiego psa czy się błąka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam, jestem z Solca i widziałam tego psa jak byliśmy u znajomych to właśnie u nich na klatce leżał. Teraz żałuję, że go nie złapałam ale poprostu się bałam... Było to 1.01.11 więc myślałam, że wystraszył się petard i uciekł komuś. Jeśli to jeszcze aktualne to mogę się za nim porozglądać i zapytam ich czy jeszcze się tam kręci. Zalogowałam się już na chowkach ale jeszcze mnie admin nie zaakceptował.

Link to comment
Share on other sites

Witaj
Tochę czasu już minęło, ale jeśli jesteś w stanie porozglądać się za tym psem to było by świetnie. Wciąż zaglądam na ten wątek, ale nic nikt tu nie pisał. Wiadomo do Torunia jest nie dużo, ale co dzień jeździć i szukać to... Tak że czekam na wieści :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...