Jump to content
Dogomania

XXVII Krajową Wystawę Psów Rasowych w Zabrzu, w dniu 10.04.2011 r.


Monalisa4

Recommended Posts

Zabrze 10.04.2011 termin zgłoszeń do [B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]20.03.2011



[URL]http://www.zabrze.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2011&oddzial=zabrze[/URL]


[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 1[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Joanna Domańska[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
OWCZAREK NIEMIECKI
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Anna Kochan
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Anna Dzidt
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 2[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Adam Ostrowski
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pinczery, sznaucery[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Andrzej Szutkiewicz
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] boksery [/SIZE][/FONT][B] [FONT=Tahoma][SIZE=2]
Andrzej Kot
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Anna Chlebek
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Dorota Pawlikowska-Rosół
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 3[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Janusz Opara
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] teriery typu bull[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Lucyna Juzwa
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 4[/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma][SIZE=2]Paweł Osak[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma] FCI 5[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma] FCI 6[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Grzegorz Weron[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma] FCI 7[/FONT][/B]
[B] [FONT=Tahoma] FCI 8[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Renata Niklasiewicz
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] Labrador Retriever[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Jan Ryk
[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2] pozostałe rasy[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma] FCI 9[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Elżbieta Junikiewicz
Krystyna Opara[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma] FCI 10[/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma][SIZE=2]Janina Staniszewska[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Tahoma][SIZE=2]Młody Prezenter (Junior Handling)
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Krystyna Opara[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']Jeśli się nie mylę to będzie chyba jej debiut sędziowski. Jest to nowa sędzina na naszą grupę i chyba dlatego warto pojechać po ocenę :).[/QUOTE]
Aaa, no właśnie dlatego coś mi to nazwisko egzotycznie brzmiało. W takim razie może się przejadę :wink: .

Link to comment
Share on other sites

A jednak

[FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#0000ff]TEREN WYSTAWY - Kąpielisko OSiR “SKALKA” w Świętochłowicach, ul..Bytomska 40
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Naklejka']Chciałabym sie pokazać jako widz :D Mam nadzieję, że nie będzie znowu w Świętochłowicach, bo mogę mieć problemy z dojazdem:placz:[/QUOTE]
Naklejka - jeżeli będzie mój tata , a ty będziesz miec problem z dojazdem to mogę cię wziąść ;) . /
Ja to tam nie wystawiam ,ale tez mi się zdaje że te tereny są lepsze ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...