Jump to content
Dogomania

XXVII Krajową Wystawę Psów Rasowych w Zabrzu, w dniu 10.04.2011 r.


Monalisa4

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Czy wybiera się ktoś z Wrocławia? Mam małego psa, jest bezproblemowy, może jechać na kolanach.[/B]
Ewentualnie, czy ktoś zorientowany mógłby napisać jak wygląda dojazd komunikacją miejską? Dla mnie poruszanie się po Śląsku to czarna magia :wink: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']wie ktoś jakim autobusem można dostać się na tą wystawę? z dworca w zabrzu?[/QUOTE] A czemu z dworca w Zabrzu? Przecież wystawa na granicy Świętochłowic i Chorzowa, prościej chyba z Katowic dojechać(przy dworcu wsiadasz w tramwaj 11 i jedziesz do przystanku Chorzów Wodociągi + trochę trzeba podreptać, albo dojechać tramwajem do Chorzowa Centrum i przesiąść się w autobus 632, który ma ostatni przystanek na Beskidzkiej, tuż przy terenie wystawy).
Ja prawdopodobnie podjadę autem, więc jakbyś godzinowo jechała podobnie to z centrum Chorzowa mogę Cię zgarnąć żebyś nie błądziła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja biore na oko, obliczając że sędziowanie danego sędziego zaczyna się od 10tej. to np przed nami mamy dwie rasy i ilość psów ok 6 , sądzę że my wejdziemy np o 10.15 na ring.. sredni przelicznik na psa można wiziąć ok 2-5min- w zależności jakie tempo pracy ma dany sędzia :D

takie moje spostrzezenia hehe

Link to comment
Share on other sites

Wrrr :roll:

Katik, oczywiście :)
Co prawda Cairnów tłumy, aż 3, no ale powalczymy, chociaż się domyślam jak się poustawia :D Fotki będą, aparat się już ładuje :) Sama spróbuje,o ile dam radę, bo z tatą różnie bywa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...