Jump to content
Dogomania

ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog


Natalia&Lola

Recommended Posts

  • 2 months later...

Moja sunia to jadła.. na samych początku i bardzo jej smakowało, nie miała po tym żadnych rozstrojów ze strony przewodu pokarmowego, potem przeszłam na suchą karmę. Ale jak ostatnio się zatruła,również podałam jej ten mus i nie wymiotowała po tym,ani nie miała żadnej biegunki.
Jeżeli chodzi o ciężarną sukę to nie mam pojęcia, ale myślę,że warto zapytać lekarza weterynarii, jaki pokarm podawać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...

witam jestem tutaj nowa. Od tygodnia mam psa hasky znalazłam go w górach będąc na urlopie wychudzonego, zabiedzonego chyba potrąconego albo wyrzuconego bo kulał i biodro miał stłuczone...;( teraz dużo czytam i uczę się poznawać tą rasę, jest na razie grzeczny, jestem po wizycie u weta....musi przytyć by można było go zaszczepić, chyba był bity bo boi się ręki, ale też był szkolony bo już wiele potrafi- podaje łapkę, siada, ładnie chodzi na smyczy czasem ciągnie. Poznajemy się na wzajem, nie szkodzi w domu mimo że na drugi dzień został 8h sam, uwielbia się głaskać, chce się tulić.....i aż dziw że to rasa którą opisuję wszystkie fora....?!
Będę chciała go za czipować....bo wiem że może uciekać....a i wet mi powiedział by go jak tylko się odżywi - wykastrować? bije się z myślami na razie mam czas bo chce by nabrał do nas ufności i nauczył się że my to jego DOM! Mieszkamy w bloku ja wiem że to nie raj dla niego, ale co miałam go zostawić tam , gdzie zdechł by z głodu bo w okolicy go nie karmili mówili że to wilk, że mamy go nie karmić;( co za wieśniaki;(( Na razie czuje się dobrze u nas dużo śpi, mamy dziecko i nic mu nie robi. Zdaje sobie sprawę, że potrzebuje ruchu, i też tak robimy długie spacery, a jak przyjdzie weekend to gdzieś go wybiegać. Tylko że nie puszczamy go ze smyczy i to na razie utrudnia jego eksploatacje. proszę was o wsparcie i rady-dziękuje

Co do jedzenia to przez pierwsze dni jadł suche kupiłam Purine bo na początek by miał cokolwiek.
Po kilku dniach już nie bardzo, ale puszki tak to dobre i smakuje. Czekam na paczkę Royala może to zasmakuje. Muszę go trochę dożywić bo za mało waży. Może był gdzieś kiedyś w domu gdzie się mu gotowało....?czego ja teraz nie będę robić, więc muszę go nastawić i przekonać do suchej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...