Jump to content
Dogomania

Szczekanie-przez sąsiadów można stracić przyjaciela.


Dawid12345

Recommended Posts

[B]Witam
[/B][LEFT][B]Chciałbym przedstawić mój kłopot który miałem kiedyś z moim najwierniejszym przyjacielem,a więc kiedyś gdy ktoś obcy stał przed drzwiami mojej sąsiadki to pies szczekał (tak samo jak i ktoś był pod moimi drzwiami) lub bardzo głośno warczał (przychodzili do niej sami alkoholicy).Pewnego razu gdy szedłem z psem do bloku i wszedłem tylko na schody mój pies zaczynał się rzucać i szczekać na pewną sąsiadkę (pies był w kagańcu i kolczatce) od której było czuć alkohol.Parę dni później ta sąsiadka prawdopodobnie zrobiła donos do straży miejskiej i zrobiła mojej mamie awanturę.[/B]

[B]Musiałem niestety pozbyć się mego pierwszego psa:angryy:. Czy musiałem go komuś wydać??Czy mogła mi coś zrobić straż miejska??Wiem że niestety jest już po ptakach ale chciałbym się dowiedzieć czy coś by mi mogło grozić i czy niepotrzebnie oddawałem psa.Chciałbym też powiedzieć że pies dla każdego był miły (nawet dawał się głaskać) i tylko tej pewnej jednej sąsiadce przeszkadzał. Pozdrawiam[/B]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moim zdaniem straż miejska nie mogła ci nic zrobić. Jakby nie patrzeć - to zwierzę, czasem nie przewidywalne. Być może bała się go a pies to czuł i wtedy wyrażał to agresją. Pisałeś o alkoholu - kiedyś słyszałam, że psy są na to uczulone. Jeśli często czuł od jej znajomych i jej samej alkohol to mógł warczeć i szczekać.
I bardzo ci współczuję, rozumiem, że to musiało być przykre :(. Ja sama nie wyobrażam sobie oddanie mojego pieska, a ta kobieta krótko mówiąc - panikowała o byle co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...